RASTA vs WST

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
zanimljivo je pratiti kartu ovog svijeta,
kako se rasta siri svojom dobropoznatom diplomacijom
dok te treba super, kad te ne treba odmah farba u crveno


prateci kartu ostala su vam jos dva plemena od ozbiljnijih
RSW starac (kao prijateljasko pleme u nekom tihom nepisanom napu) što godi samo strašljivim vođama tog plemena
i novo pleme DBB koje se sastoji od "otpada" o kojem neznam bas puno, ali vidim da se momci drže, svaka im čast

no nisam ja došao ovdje soliti pamet
zanima me redoslijed događanja
pošto ste rasturili WST

zanima me kako ce ici sljedeci koraci

A. počistit ostatke WSTa
B. sravnit DBB
C. pa sravnit i RSW

i zavladat svijetom


pozz sa svijeta 1

EDIT:
da filipu srce bude na mjestu
TBN je kao reborn wst ako se ne varam (pogledaj točku A)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zanimljivo je pratiti kartu ovog svijeta,
kako se rasta siri svojom dobropoznatom diplomacijom
dok te treba super, kad te ne treba odmah farba u crveno


prateci kartu ostala su vam jos dva plemena od ozbiljnijih
RSW starac (kao prijateljasko pleme u nekom tihom nepisanom napu) što godi samo strašljivim vođama tog plemena
i novo pleme DBB koje se sastoji od "otpada" o kojem neznam bas puno, ali vidim da se momci drže, svaka im čast

no nisam ja došao ovdje soliti pamet
zanima me redoslijed događanja
pošto ste rasturili WST

zanima me kako ce ici sljedeci koraci

A. počistit ostatke WSTa
B. sravnit DBB
C. pa sravnit i RSW

i zavladat svijetom


pozz sa svijeta 1

morm se slozit sa tobom....imamo nap sa nekim plemenima dok nam tako odgovara....kasnije kad i mi i oni stasamo sta nam preostaje nego napadat jedni druge....ali nemogu se slozit da imamo nap dok nam treba jer nikad ni jedno pleme nismo trazili da nas pomaze na nijedan nacin......jednostavno nemozemo imat sto fronti pa strateski s nekim sklopimo nap i njih ne diramo kako ni oni nas.....

a drugo mi ne ofarbamo odma u crveno vec javimo ljudima da izlzimo iz napa i da se pripreme jer da slijedi rat....

a u krajnoj liniji niko nikom ne brani da odbije ponudu za nap....mi smo to napravili stotine puta....ako ima shrabrosti ode pljuvat bezvze maj hrabrosti i odbit nap kad ti se ponudi pa snosi poslijedice....a mi smo uvik pokrivali sami sebe i tudja nam pomoc nije trebala....

to ti se zove strategja ratovanja...ako imas imalo smisla za vu igru to mozes shvatit a ako nemas nema ti koristi ni objasnjavat...

pretpostavljam da si ti iz plemena kill....oni su znali bit takvi placljivci a stategi i igraci nikad nikakvi....

pozdrav sa svijeta 2... ;)
 

DeletedUser

Guest
morm se slozit sa tobom....imamo nap sa nekim plemenima dok nam tako odgovara....kasnije kad i mi i oni stasamo sta nam preostaje nego napadat jedni druge....ali nemogu se slozit da imamo nap dok nam treba jer nikad ni jedno pleme nismo trazili da nas pomaze na nijedan nacin......jednostavno nemozemo imat sto fronti pa strateski s nekim sklopimo nap i njih ne diramo kako ni oni nas.....

to ti se zove držanje na ledu ali dio di si rekao da ali nemogu se slozit da imamo nap dok nam treba ti pada u vodu
jer vi nap ne radite zbog pomoci u bilokojem obliku već vremena, znaci drzite neko pleme na ledu dok vam odgovara da vam ne stvaraju dodatne probleme na otvorenim frontama

a drugo mi ne ofarbamo odma u crveno vec javimo ljudima da izlzimo iz napa i da se pripreme jer da slijedi rat....
totalno si krivo shvatio moju poantu, nije bitan redoslijed radnji kad farbate nekog u crveno, prekid napa i farbanje i obrnuto
vec ti zakljucak i poanta proizlazi iz prethodne stvari držanje na ledu

a u krajnoj liniji niko nikom ne brani da odbije ponudu za nap....mi smo to napravili stotine puta....ako ima shrabrosti ode pljuvat bezvze maj hrabrosti i odbit nap kad ti se ponudi pa snosi poslijedice....a mi smo uvik pokrivali sami sebe i tudja nam pomoc nije trebala....
pa ko bi vam mogao pomoć kad ste pleme br:1 ne razumijem čemu se hvaliti da vas nitko ne pomaže bilo bi to u neku ruku i čudno, zar ne ???

to ti se zove strategja ratovanja...ako imas imalo smisla za vu igru to mozes shvatit a ako nemas nema ti koristi ni objasnjavat...
naravno da bi mogao pojasnit kako to rade prava plemena, timski igrači, možda na nekom serveru i dobijete konkurenciju, a ne se ovako izivljavat po svijetu, igrači sa 100+ sela na igrace sa 10-30 sela, di vam je tu zabava ????
potrudiš se onda uputit ekipu kako se igra ova igra, pa se mozda i pronađe koji pojedinac da uistinu shvati tvoju ratnu strategiju i mozda je prenese na neki server.... to ti je kao škola za dodatnu zabavu...

pretpostavljam da si ti iz plemena kill....oni su znali bit takvi placljivci a stategi i igraci nikad nikakvi....
a jesi me svrstao u dno dna, pa što ćemo se tako vrijeđati


no ni na jedno pitanje ja odgovor od tebe nisam dobio, vec samo neka opravdavanja,
ne razumijem čemu opravdavanja ako ste fer i korektno pleme, sve mi ovo liči na HR sabor

:predaja::predaja::predaja:
 

DeletedUser

Guest
slažem se u nekom pogledu i sa ironom i sa rastom...

nap je prevrtljiva stvar... tumači se kao sad te neću još napadati jer imam pametnijeg posla ali doći ćeš i ti na red... šta ne? rijetkost je da nap prelazi u savezništvo i održava se kao takvo...

na sv2, RSW nije morao prihvatiti nap, po meni iskreno nije ni trebao jer oni od njega NISU dobili ništa osim toga ešto će ostati pleme br. 2 dok ih rasta ne zgazi u potpunosti... to je moja prognoza a vidjet ćmo dali sam u pravu dok za to dođe vrijeme...

što se tiče toga da ako imaju nap pa jave prije da se prekida nap (neznam koliko unaprijed ali recimo nekih tjedan dana) to je pohvalno onda... sve u svemu, po meni, rasta je zapravo vrlo strateški to odigrala a RSW je svjesno predao svijet... čisto realno gledano ne hvaleći niti jednu niti drugu stranu...
 

DeletedUser

Guest
haahhaahah...pa ja nevidim nigdje pravdanje....neznam zasto ti se to cini kao pravdanje...mozda zato sto to ocekujes....

a svi smo imali jednako sela kad smo krenuli.-...e sad kako je moguce da plme sa 30-40 clanova presisa svih i dodje na mijesto broj jedan ispred mnogih plemena koja imaju po 60-70-80 clanova....

jednostavno...svojom kvalitetnom igrom....i neznam cemu uopce rasprava da ne zasluzujemo nebi bili prvi a ako se javi neko bolji ubit ce nas i onda ce bit on prvi i to je to.....jako jednostavno....
 

DeletedUser

Guest
haahhaahah...pa ja nevidim nigdje pravdanje....neznam zasto ti se to cini kao pravdanje...mozda zato sto to ocekujes....

a svi smo imali jednako sela kad smo krenuli.-...e sad kako je moguce da plme sa 30-40 clanova presisa svih i dodje na mijesto broj jedan ispred mnogih plemena koja imaju po 60-70-80 clanova....

jednostavno...svojom kvalitetnom igrom....i neznam cemu uopce rasprava da ne zasluzujemo nebi bili prvi a ako se javi neko bolji ubit ce nas i onda ce bit on prvi i to je to.....jako jednostavno....

ma dragi moj ne očekujem ja ništa

ovo mi djeluje na pravdanje što na moj upit nisam dobio odgovor pa čak niti lažan

a od mojih 15 kraćih rečenica iz prvog posta ti si se zaljepio ko žvaka na prve 3
iskreno mi reci jesi čitao i tekst nakon trećeg retka ????

oladi popij pivo, zapali cigaru....... ne ljepi se bezveze posjedit ces prijevremena !!!
 

DeletedUser

Guest
slažem se u nekom pogledu i sa ironom i sa rastom...

nap je prevrtljiva stvar... tumači se kao sad te neću još napadati jer imam pametnijeg posla ali doći ćeš i ti na red... šta ne? rijetkost je da nap prelazi u savezništvo i održava se kao takvo...

na sv2, RSW nije morao prihvatiti nap, po meni iskreno nije ni trebao jer oni od njega NISU dobili ništa osim toga ešto će ostati pleme br. 2 dok ih rasta ne zgazi u potpunosti... to je moja prognoza a vidjet ćmo dali sam u pravu dok za to dođe vrijeme...

što se tiče toga da ako imaju nap pa jave prije da se prekida nap (neznam koliko unaprijed ali recimo nekih tjedan dana) to je pohvalno onda... sve u svemu, po meni, rasta je zapravo vrlo strateški to odigrala a RSW je svjesno predao svijet... čisto realno gledano ne hvaleći niti jednu niti drugu stranu...

tako je spideru NAP je čudo strategije
bez toga bi igra bila puno bolja, ali što je tu je NAP na stranim serverima ima mrvicu bolje značenje nego na balkanu

rasta je odigrala odličnu igru, na njezinu sreću, nije ni imala prevelike konkurente...... rastovci sretno vam bilo do kraja
 

DeletedUser

Guest
Meni kako se cini RSW bi bolje bilo da je odbio NAP jer time bi otezao rasti ,a ovako ce rasta dok ima NAP raisiriti i preko ka 45 i onda rsw naje.. jer i sad nema velike sanse a kamoli kad rasta bude na 2 kontinenta
 

DeletedUser

Guest
tako je spideru NAP je čudo strategije
bez toga bi igra bila puno bolja, ali što je tu je NAP na stranim serverima ima mrvicu bolje značenje nego na balkanu

rasta je odigrala odličnu igru, na njezinu sreću, nije ni imala prevelike konkurente...... rastovci sretno vam bilo do kraja

usporedba stranih svijetova i balkanskih, koliko god mi htjeli da su isti, to je nemoguća misija... dovoljno je samo pogledati br. igrača po jednom svijetu (u recimo 3 hr svijeta nema toliko)...

ali diplomacija je uvijek ta koje neko pleme može ili pokopati ili uzdići u nebesa... ne kaže se bezveze da se rat dobiva na strateškoj a ne taktičkoj razini
 

DeletedUser

Guest
ma dragi moj ne očekujem ja ništa

ovo mi djeluje na pravdanje što na moj upit nisam dobio odgovor pa čak niti lažan

a od mojih 15 kraćih rečenica iz prvog posta ti si se zaljepio ko žvaka na prve 3
iskreno mi reci jesi čitao i tekst nakon trećeg retka ????

oladi popij pivo, zapali cigaru....... ne ljepi se bezveze posjedit ces prijevremena !!!

ne pusim cigarete i ne pijen nikakav alkohol osim vina...

tako da bi moga zapalit nesto drugo i popit casu vina....samo lagano... ;)
 

DeletedUser

Guest
Samo nemoj popit rakiju i zapalit krevet :)

Neko je spomenuo plašljive vođe RSW-a...da je RSW ušao u rat s Rastom (u trenutku kada su se barbari spojili s njima), WST bi i dalje pušio od Rasta (ajde vjerojatno ne toliko)... Black bi i dalje bio po strani i uzimao RSW-u farme... Moher bi i dalje defao (bivše) barbare ... uglavnom svi bi profitirali, a jedino šta bi RSW dobio je novi front na istoku.
Tako da nije sve tako crno-bijelo.
Svako ko malo bolje pozna klimu zna da je savez između ta dva plemena nemoguć i da će kad tad zaratiti.
A osobno mislim da će največi uspjeh Rasta biti ako uspiju izazvati sukob DBB-a i RSW-a.
 

DeletedUser

Guest
Samo nemoj popit rakiju i zapalit krevet :)

Neko je spomenuo plašljive vođe RSW-a...da je RSW ušao u rat s Rastom (u trenutku kada su se barbari spojili s njima), WST bi i dalje pušio od Rasta (ajde vjerojatno ne toliko)... Black bi i dalje bio po strani i uzimao RSW-u farme... Moher bi i dalje defao (bivše) barbare ... uglavnom svi bi profitirali, a jedino šta bi RSW dobio je novi front na istoku.
Tako da nije sve tako crno-bijelo.
Svako ko malo bolje pozna klimu zna da je savez između ta dva plemena nemoguć i da će kad tad zaratiti.
A osobno mislim da će največi uspjeh Rasta biti ako uspiju izazvati sukob DBB-a i RSW-a.

ne vjerujem da ce se desit sukob između dbb/rsw/ex wst, nisu ni oni cicali veslo ak su čamac progutali
ali isto tako ne vjerujem da ce se desiti suradnja između ta 3 plemena, što bi naravno i odgovaralo rastama, za što mirnije i opuštenije farbanje karte u rasta "plavo"

i da se desi suradnja statistika kaze da najmanji najvise rade

Side 1:
Tribes: DBB, RSW, TBN
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 33
Side 2: 90
Difference: 57

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 219,903
Side 2: 627,765
Difference: 407,862

chart



po statsima najbolje stoji TBN
o uzetih / 2 izgubljena sela

pa RSW pleme
14 uzetih/41 izhubljena sela

pa DBB pleme sa
19 uzetih / 47 izgubljenih

ali jos se nista ne zna, mozda raste ponude nekom od saveza nap
sa rsw plemenom ga imaju bar tako pricaju ljudi po forumu,
TBN..... ko zna mozda raste njima ponude nap pa riješe dbb muke
ili obrnuto ponude dbb-u nap pa riješe TBN i naravno rsw za kraj
ili..... no dobro nije poanta koga ce prvog
nego tko ce bit šećer za kraj.........
 

DeletedUser

Guest
Hvala na vječnoj slavi :D

Čestitam vam momci....šta je je....razbili ste nas....jbg, nama više nije imalo nikakvog smisla zadržavati pleme jer je premalo ljudi bilo aktivno i svi samo za sebe igrali. Eto probat ćemo ako ništa drugo sada nas par igrati bar u malo opuštenoj atmosferi bez živciranja....još samo čekamo da nas restartate i to je to ;)

Sretno vam :)
 

DeletedUser

Guest
Samo nemoj popit rakiju i zapalit krevet :)

Neko je spomenuo plašljive vođe RSW-a...da je RSW ušao u rat s Rastom (u trenutku kada su se barbari spojili s njima), WST bi i dalje pušio od Rasta (ajde vjerojatno ne toliko)... Black bi i dalje bio po strani i uzimao RSW-u farme... Moher bi i dalje defao (bivše) barbare ... uglavnom svi bi profitirali, a jedino šta bi RSW dobio je novi front na istoku.
Tako da nije sve tako crno-bijelo.
Svako ko malo bolje pozna klimu zna da je savez između ta dva plemena nemoguć i da će kad tad zaratiti.
A osobno mislim da će največi uspjeh Rasta biti ako uspiju izazvati sukob DBB-a i RSW-a.

nije stvar plašljivih vođa ili takvog nečeg sličnog... ne ulazim u to tko je kakav... nego šta se sada događa? RSW i Rast@ napadaju ajmo reći zajedničke neprijatelje... e sad, koliko teritorija drži rasta a koliko RSW? nakon riješavanja drugih plemena, šta misliš koji će biti omjer sela/teritorija? ovako i vi i rasta imate samo 1 front... sad vam odgovara... ali dok riješite ostala plemena, koliko će RSW imati frontova? tj da se bolje izrazim sa koliko strana će vas moći napadati...

kako god da bilo, bit će veselo a za to ćte si sami biti krivi... no, sretno vam bilo, valda znate šta radite i kakve će biti posljedice...
 

marli

Member
Reaction score
0
zanimljivo je pratiti kartu ovog svijeta,
kako se rasta siri svojom dobropoznatom diplomacijom
dok te treba super, kad te ne treba odmah farba u crveno

eto ja zelim pojasnjenje ove izjave. :lool:
kod nas se sve zna, imamo uvijek 1 ozbiljni nap i svi ostali bas svi su crveni, dakle niti cemo sklapati napove niti saveze.
koga smo to imali potrebi u napu i savezu pa odmah ofarbali u crveno??
i najbolje od svega zar mi imamo dobropoznatu diplomaciju, tip svakog po potrebi vucemo za rukav, tajno dogovaramo razno razne gluposti, regrutiramo, obecevamo svasta itd?
mi imamo dobropoznatu diplomaciju, da imamo jedne saveznike ili napovce (zasad samo nap) i pomoci cemo koliko treba i mozemo.
sad ispadamo mi kao negativni jer bi valjda trebali bas protiv apsolutno svih igrati? nas je 40 najvise i sad bi trebali bez napa protiv cijelog servera.
supermani jeli? pa i jesmo pomalo :hmm:
a zasto u igrici postoje napovi i savezi?
smeta mi sto nas se stavlja u kos s plemena koja i igraju preko diplomacije i raznih zalulisnih gluposti.
mi igramo i osvajamo sjekirama.
ako nista mislim da nam morate priznati da smo svojim kvalitetnim plemenom uspijeli to sto jesmo a ne prevaram i ne znam cim.

mah-mah!
 

DeletedUser

Guest
Evo copy paste sa naseg.....plemena...

Na ovoj stranici uređujete odnose s drugim plemenima. Postavke su neobvezujuće u igri, ali će sela na karti biti obojena u skladu s postavljenim statusom. Status se prikazuje samo članovima plemena i mogu ga promijeniti samo diplomati.

Saveznici

Pakt o nenapadanju (NAP)
RSW prekini

Neprijatelji
BLACK prekini
RomEmp prekini
WST prekini
~R-E@~ prekini
BLACKa prekini
DBB prekini
TBN prekini
Dodaj novi odnos


sad gledaj....:hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top