RASTA vs WST

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ma batalite vi rasta-rsw nap, nego mene zanima, da vi mene kazete gde ima jeftina kavurma, cvarci... Mene to brine. :woot:

Ima kod mene čvaraka koliko te volje....upravo u subotu riješio 3 bekona :hahaha: :hmm:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Koliko uljudnog objasnajvanja da rsw-u nap netreba samo da bi se svoja koza spasila lol.

Svi gase racune i prestaju igrati a svaki dan su u novom plemenu ili se osnivaju nova plemena i familije,, def se sece tamo vamo kao da su placeni po kilometrazi a nitko ozbiljno neigra.Ma dajte ljudi sva sreca da nam je sve crveno pa nam to nista neznaci sto pokusavate tko zna kojom taktikom se spasiti i premjestiti frontu,,

najvise me smeta izjava "rasta ide svojom poznatom taktikom NAP dok im trebas" a do sada nismo imali nijedan NAP osim sveza sa Ex BARBAR koji je zavrsio tako da se nakon odustajanja pola igraca barbara od s2 saveznik RASTA ponio kao svaeznik i prihvatio preostale aktivne clanove koji su ostali igrati.Znaci regrutirali smo stare svaznike da bi opet iamli maks 40 aktivnih clanova.Kako igrica odmice tako se broj igraca i racuna smanjuje pa cemo kroz nekoliko mjeseci opet pasti na 25-30 aktivnih koje ce trebati zamijenii novim snagama.E sad u prvom slucaju se deslio to da su svi iz barbara i raste koji su bili saveznici i htjeli igrati dalje jos tu i zivi stovise no1 u svijetu trenutno i tko kaze da nece slicno biti i sa RSW i RASTA NAPOM...

Ispada da mi slazemo napove sa svima a imali nula napova do sada hehehe ljudi igrajte i organizirajte se unutar plemena a ne pokusavati zavaditi prva dva plemena na serveru da bi se spasili (pa nismo mi sisaci vesla) :p

ocekivao sam bolji otpor u samoj igri a ima ga samo piskaranjem po forumu.
bless!!!
 

DeletedUser

Guest
Neznam el se ovaj post odnosi na nas bivše iz WST-a. Ali ajde mi objasni šta smo mi trebali? BIlo nas je 28 u plemenu, ja držao pola računu na sittu jer su svi odustali. I šta da smo radili. Još mi je 10 ljudi bilo neaktivno. Nije nam ništa ostalo nego da odemo u neko drugo pleme. Mislili smo nešta napraviti zajedno sa BLACK i romom ali vidio sam da od toga nema kruha. Samo bi gore još bilo....a ja protiv vašeg NAP-a sa RSW-om nemam ništa, to je vaše i njihovo pravo. ;)
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
heeh shvacam te u potpunosti ali smo iznosim cinjenice i produzujem jedinu temu na forumu svijeta 2 u kojoj se raspravlja o situaciji u svijetu
 

DeletedUser

Guest
Zacni resio sam cvarke... ostaje jos samo kavurma :woot:
 

DeletedUser

Guest
čini mi se da bi bilo ok, da se otvori nova tema

Rasta vs ????
da mozemo malo komentirati nove situacije.... vec mi lagano muka od ove povijesti

što smo mogli??
morali smo ??
nismo imali izbora??


treba nam, nove hrane na ovome preutihnulom forumu
 

DeletedUser

Guest
makar više nisam na sv2 ali ga pratim, slažem se sa tobom... možda bi mogli oni koji su bolje upućeni naći neku zanimljivu temu :boks:
 

DeletedUser

Guest
imate moju rijec...tema ce biti.....iza ovog vikenda,...da ne odajemo jos koja.... pssst.... ;)
 

DeletedUser

Guest
imate moju rijec...tema ce biti.....iza ovog vikenda,...da ne odajemo jos koja.... pssst.... ;)


hmm malo intrige ne škodi

vjerojatno lupate DBB jer po statistikama gledam kako im obrambeni bodovi rastu
a mozda se i varam, mozda lupate ostatke koje niste uspjeli do sad....

sve u svemu s iščekivanjem za novu temo... i samo naprijed
 

DeletedUser

Guest
Hr2 Totalno Nezanimljiv...

Nevidim Da Se Neko Roka, Ništa, Apsolutno Ništa...

Nadam Se Da Će Hr4, Biti Mnogo Zanimljiviji, Dolazi Ipak Ekipa Sa Ba...:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Prvi put čujem to :eek:k:

uglavnom previše spamate...
Spam će biti obrisan a "zločinci" kažnjeni :pivo:

Dacu Ti Listu :) I Pishe, Da Ide Ravka, Neki Iz BArbAR-a Sa Hr3
Da Nebude Da Spamam...

Super Je Sve, Rasta Osvaja :)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
pozdrav Gyorke sad vidimo konačno tko je bio špijun ,pokazo si svoje opravo lice , znam da igraš na jednom acc-u u raste mater ti prevarantsku :kokice:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
pozdrav Gyorke sad vidimo konačno tko je bio špijun ,pokazo si svoje opravo lice , znam da igraš na jednom aaa-u u raste mater ti prevarantsku :kokice:

Tko to? Gdje ja to igram? Kad sam ja ikada rekao išta za svoje pleme? Nikada nisam niti izdao nikoga, niti pričao išta o svom plemenu. Takve igrače prezirem iz dna duše, i to za mene nisu igrači. A ti malo smanji ton.....jer nemaš pojima koliko sam ja davao za bilo koje pleme gdje sam igrao, a sad je druga priča koliko su ostali davali.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
bla bla bla šuplje priče , imam sav info i znaš ti dobro gdje igraš...izgubio si sela od raste bez ispaljenog metka i sad igraš kod njih , papčino
 

DeletedUser

Guest
pozdrav Gyorke sad vidimo konačno tko je bio špijun ,pokazo si svoje opravo lice , znam da igraš na jednom acc-u u raste mater ti prevarantsku :kokice:

kick, samo daj molim te nemoj ti govoriti tko je kakav igrač... znaš o čemu pričam...
 

DeletedUser

Guest
bla bla bla šuplje priče , imam sav info i znaš ti dobro gdje igraš...izgubio si sela od raste bez ispaljenog metka i sad igraš kod njih , papčino

Jesam da....tvoj ili moj problem ako sam izgubio? I samo ti da nemoj pričat tko je kakav igrač. :pivo:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
hadokken evo za javnost ... evo kad budem dolazio sa svojom ekipom na novi svjet pozovem vas da se igramo....trenutno zatvaram s1 pomalo

eto samo sam htio pokazat šupčine kakve ste i to je to.... pozz od mene :D
 

DeletedUser

Guest
dijete... šta reć drugo... moj tata je jači od tvog tate... :hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
hadokken evo za javnost ... evo kad budem dolazio sa svojom ekipom na novi svjet pozovem vas da se igramo....trenutno zatvaram s1 pomalo

eto samo sam htio pokazat šupčine kakve ste i to je to.... pozz od mene :D

A da, svašta se priča ovih dana :hmm: Da se igramo? Može naravno, samo javi koji K pa da se potučemo kako spada, a nemoj tu biti samo jak na riječima drago dijete.

A o ovoj riječi šup**ne, o tome bi se dalo raspravljat tko je tu šupči**. :eek:ok:
 
Status
Not open for further replies.
Top