RASTA vs WST

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
nemoj tako... pazi ovo... "...trenutno zatvaram sv1 pomalo..." :eek:ok:

sam čovjek zatvara sv1... a taj pomalo se more mjeriti u godinama ali oke...
 

DeletedUser

Guest
da krivo ti što ti samo možeš zatvorit svoja usta ( začepit gubicu) :woot:

E majstore moj, ovi tvoji postovi samo pokazuje kak razmišljaš u glavi....a očito baš i ne razmišljaš puno. Previše se hvališ a manji si od makovog zrna. :lool: Bit ove igre nije samo pokazat kak igraš nego i tvoji postupci, radi toga će te i ostali cijenit. Teško da tebe itko može cijenit kad se pokazuješ na ovakav način.

Volim takve igrače koji su jaki na riječima, a kad se treba pokazat na djelu e onda su im svi drugi krivi samo ne oni.

A što se tiče sv1, prijatelju za to će trebat puno više od tvoga "uskoro" da se zatvori, osim ako se vi svi ne spajate u jedno pleme. Mislim da će sv1 se igrat duže nego i dvica. No ako ti kažeš da ćeš sam zatvori, svaka čast, sretno :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
opasan neki vidim... pravo mi krivo da... pročitao si me...

ajde ti lijepo mani se sa ove teme i odi na sv1 i tamo ga zatvaraj... ovo je RASTA vs. WST kojeg više ni nema tako da ni ne vidim razloga zašto si se tu uopće i javio i koga zanima tvoje mišljenje...

ni prvi ni zadnji koji je "faca od igrača"... a još si k tome i dijete što se vidi po tvom jeziku tako da ćeš shvatiti šta mislim za koju godinu... samo polako
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
da i kako igraš igru vidi se i kakav si kao čovjek znaš ...kad nekog optuživaš za nešto što i radiš nije lijepo , lažeš , premazan si svim mastima .. ja sam bar iskren i rečem u facu a vi niste ni to u stanju , ja nemogu izdržžat da se ne izlajem ljudima kao što ste vi :)
 

DeletedUser

Guest
da i kako igraš igru vidi se i kakav si kao čovjek znaš ...kad nekog optuživaš za nešto što i radiš nije lijepo , lažeš , premazan si svim mastima .. ja sam bar iskren i rečem u facu a vi niste ni to u stanju , ja nemogu izdržžat da se ne izlajem ljudima kao što ste vi :)

A šta ja to radim? I ako misliš nastaviti raspravu slobodno mi šali na pp, jer ovo nije tema o čemu si krenuo. I nema potrebe druge zamarat tvojim problemima.
 

DeletedUser

Guest
ma da... pravi si svetac...

dam ti svoj acc jer te je jobube nahvalio sa sv1... ja naivac vjerovao da si čovjek i dam ti acc... uvjet je bio da NE mijenjaš pass te sam te i pitao dali ćeš imati vremena igrati... sve je bilo super... koliko je prošlo vremena kada si promijenio pass? stoga daj molim te a kome ti lažeš samo??

ne mislim više u ovoj temi o tome pisati... kako i gyorke kaže... ovo nije mjesto za to... a ni ti nisi toga vrijedan :eek:ok:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
nikakve priče o pasu nisu bile haha

ja sam samo dokazo svoje--- 0 ste od ljudi i od igrača samo bježite kod onih kojiv as restartaju hihi ,a j pozz ovu temu neću više da čitam jer ste propali čim ste se osnovali
 

DeletedUser

Guest
nikakve priče o pasu nisu bile haha

ja sam samo dokazo svoje--- 0 ste od ljudi i od igrača samo bježite kod onih kojiv as restartaju hihi ,a j pozz ovu temu neću više da čitam jer ste propali čim ste se osnovali

a tko kaže da su mene restartali? :hahaha: Ja nisam ni igrao acc svoj.....i to ga ne igram već od sredine 12. mjeseca prošle godine. Predao sam se odma jer sam se bojao....:predaja: :lool:
 

tuga

New Member
Reaction score
0
hadokken evo za javnost ... evo kad budem dolazio sa svojom ekipom na novi svjet pozovem vas da se igramo....trenutno zatvaram s1 pomalo

eto samo sam htio pokazat šupčine kakve ste i to je to.... pozz od mene :D
-----------------------
ti nemas pojma ni gdje se sad nalazis niti kuda ces da ides
mislim da ti cak nisi svijestan ni sta sad radis
u ovoj igri naravno
tako da ne lupaj, kako si upao na svijet dva tako si jos brze ispao
unistio si od jobubea acc svojim neznanjem
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ćuj tko se javlja , neznaš ti gdje se nalaziš ni što pričaš ja nisam bio na jobube acc-u haha :festa:
 

DeletedUser

Guest
kick očito ne znaš cijelu priču pa ne napadaj čovjeka ako nisi siguran u nešto,nije mogao odavat informacije jer ne igra od sredine 12 mjeseca,kao drugo već sam pisao da nam je gyorke radio najveće probleme,i kao treće što se tiče informacija mogu reć iz osobnog iskustva koje sam ja informacije vezane uz napade na vas(WST) imao: pošaljem marli poruku tipa:jel gotov off koja ćemo sela? dogovorimo se di kad i kako i onda attack planer i šamaranje,a ako smo nekad udarali prvo na crkve ili slično možda su nam to naši izviđači dali informacije

p.s. može netko stavit lock na temu jer WST odavno ne postoji
 

Tose23

Member
Reaction score
0
a kako bismo se drzali teme kad je tema davno rjesena
odnosno ovaj rat:ludilo:

prema tome il je zatvorite il pustite ljude da komentiraju:andjeo:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
Glanza said:
Poštovani Tose23,

Primili ste upozorenje sa Forum Plemena.com.hr.

Razlog: Spamanje teme
-------
spam
-------

Ovo upozorenje vrijedi 5 bod(ova) i može vam ograničiti pristup forum sve dok ne istekne. Ozbiljna upozorenja nikada ne ističu.

Originalna poruka:
[post]19718[/post]
a kako bismo se drzali teme kad je tema davno rjesena
odnosno ovaj rat

prema tome il je zatvorite il pustite ljude da komentiraju:andjeo:

Sve najbolje,
Forum Plemena.com.hr



a glnza ja se nado crvenom:andjeo:
:lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top