Rasta

Status
Not open for further replies.

marli

Member
Reaction score
0
Evo da se i mi predstavimo.

Ime saveza: Rastafarians

Osnivač saveza: WhiteWidow7

Vodi ga: WhiteWidow7 u suradnji sa svim svojim lijevim i desnim rukama :-D


Mi smo pleme početnika (većina), koje je zapocelo igrati igricu iz zezancije i iskreno nismo mislili da cemo biti duze vrijeme pri vrhu ove ljestvice plemena.
Pocetnici smo plus sto smo RASTA pleme pa malo to sve radimo lezernije nego sto bi trebalo :D nekad se zaboravljaju stvari na vrijeme i tako. al nema veze, sve se uspijeva na kraju. preopusteni. hehehe..

Svi clanovi zasluzuju pohvalu jer se trude, i brzo uce. Neki su sad puno bolji od tzv-. profica koji su se bahatili svojom igrom i "bijesnim" profil porukama. :D (i na kraju bili iznoblani )
Kod nas toga nema.

mi nemamo nijedan "strašan borbeni" moto. :D nego:
Igraj najbolje sto mozes, postuj suigrace, budi aktivan, stavljaj sit kad nemozes, ne budi kukavica, i najbitnije pitaj sto neznas.

bless u!


http://www.youtube.com/watch?v=m6R6DtCK-nQ


Eto to je Rasta! :cool:
 

marli

Member
Reaction score
0
otvorila.. :mad:

pa eto sad imam vremena, malo zujim po forumu. i odlucila sam i predstavit nas. nek bude pismenih zapisa. :D

mislila sam napisat sad je doslo vrijeme prije nego odemo (u boj) al to zvuci luzerski, ne? jer necemo mi nikamo sa svijeta :D
 
Last edited:

kickyourass

Member
Reaction score
0
otvorila.. :mad:

pa eto sad imam vremena, malo zujim po forumu. i odlucila sam i predstavit nas. nek bude pismenih zapisa. :D

mislila sam napisat sad je doslo vrijeme prije nego odemo (u boj) al to zvuci luzerski, ne? jer necemo mi nikamo :D

neka bude koja spomena na vas neka hihi;)
 

DeletedUser

Guest
ja sam inace dobar mod i ovo je zadnje upozorenje za spam, nemojte da vam diesela xXx posaljem ovdje :)
 

DeletedUser

Guest
nemoj da si toliko strog, osim ako te ne placaju za moderatora onda razumem :)
 

DeletedUser

Guest
i ponovo spamas


nego da se vratimo na topic, rasta se cini dobro pleme, ali bojim se da vas se blizi kraj
:D
 

DeletedUser

Guest
Bar odlazimo sa stilom :) koliko vidim malo je igraca to uspelo tako da... Respect onima koji do zadnjeg koplja ostaju u svom maticnom plemenu :D
 

DeletedUser

Guest
Do tad se uzdam u mog paladina i Tenk - Crni panter koji je upravo istrazio :D
 

DeletedUser

Guest
i ja mislim da ce rasta biti unistena s obzirom skime sve ratuju
 
Status
Not open for further replies.
Top