Rastafarians.

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ovo je tek zagrijavanje!

Znam ja neke ljude od koji čete se puno načitat naravno ako vam se bude dalo čitat. Jer baš vole spamat
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
neka se pise forumi i sluze za pisanje i tuda misljenja ma kakva ona bila :p
Što vise misljenja cujes to ga bolje znas ;)
 

izo10

Member
Reaction score
0
hehe to ti je dobro jer ja imam pregenijalnih ideja hehe

ali vam necu reci hihihih:D
 

DeletedUser

Guest
hadokken svaka cast na predstavljanju saveza ...skidam kapu ....steta sto je ovaj tvoj behemot naporan pa necemo biti u dobrim odnosima :)
 

DeletedUser

Guest
Moram replicirati..odlicno obavljeno sa Photoshopom.
Nego...razlog sto sam ovdje jest taj sto vidm da ste i vid na Jugi..to mi se sviđa.
Mi smo inace takve srece da uvijek dobimo dobrog protivnika na pocetku.
Neka neka, drago mi je...moja konjica ceka....:)

P.S. Jos da je ljashina ovdje...nebi bilo dobro, haha :)

Pozdrav!
 

DeletedUser

Guest
Ovaj savez nema pojma o nicem....prekinuli nap sa nama bezveze da bi se oni mogli pripremit i napadar pro savez sram vas bilo...

Prevaranti jedni....idioti...neznate igrati kako bog zapovijeda nego samo lazima.......a pogotovo njihov vođa ili osnivac neznam ni sam...samo znam da se zove bijeli prozor...

Totalni promasaj servera....da bog da vas unistili na serveru 1 i na serveru 2.......

Prvo igrajte kako spada,a ne lazima......onolko lazi kolko sam cuo od njih nisam cuo od 1 godine sto igram kings...mrs...osnivac je totalno prolupao nakon razgovora samnom preko poruka....

Kazu da nisu oni krivi sto su prekinuli nap...kao nemaju pojma...lazovi jedni......lijepo lijepo......gubitnici i luzeri.

Cuvajte se whitewindowa....prevarant cisti......nemoj pricat s njim..niti sa cijelom rastom..debili pokvareni.
 

DeletedUser

Guest
Ispalo je kako jest, pomalo neugodna situacija za nas, osobno bih volio da je NAP srusen dan-dva prije nego sto je nas igrač napao jednog od vaših, al tako je kako jest. Inace NAP je NAP, traje dok je koristan, nakon toga se rusi. Vrlo rijetko se dogodi da NAP prijeđe u savez, bar iz mog iskustva, uglavnom NAP u prijevodu znaci 'pricekaj dok skupim dovoljno vojske za napad', da citiram kolegu iz plemena
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Evo da se i ja oglasim jer nam ekstreni forum pomalo dobiva na važnosti.

Kao prvo ja nisam prozor nego udovica :cool:

Drugo-Nap je prekinut jucer napad izveden danas.

I trece i najbitnije - na hr serveru sva plemena previse diplomiraju i sklapaju svasta a nakraju se ntko nicega ne pridrzava pa smo tako i mi pukli i poceli kao drugi,,,ovo nije izjava samo za s2 nego i za s1 jer su uglavnom sve to ista plemena i igraci i stalno je ista prica.Svi su u savezu i napu sa svima i normalno da se pojavljuju problemi u svim tim kombinacijama.Rasta je tu jos i najpostenija jer ratujemo skoro sa svima i svi nas napadaju i prica je cista.

Osobno o Pro plemenu sve najbolje...Jedino su pleme koje se meni svidjelo kao ekipa sa normalnim brojem clanova i dobrim pristupom igri.Iako se jos uče igrati TW to rade puno brze od nekih sa puno vecim stazom u TWu.Istina je da su pojedini im clanovi nastradali neduzni i zato mi je zao sto su se nasli na krivom mjestu u krivo vrijeme ali igra je takva i tu se vise nista nemoze.

Bless! ww7
 

DeletedUser

Guest
Evo da se i ja oglasim jer nam ekstreni forum pomalo dobiva na važnosti.

Kao prvo ja nisam prozor nego udovica :cool:

Drugo-Nap je prekinut jucer napad izveden danas.

I trece i najbitnije - na hr serveru sva plemena previse diplomiraju i sklapaju svasta a nakraju se ntko nicega ne pridrzava pa smo tako i mi pukli i poceli kao drugi,,,ovo nije izjava samo za s2 nego i za s1 jer su uglavnom sve to ista plemena i igraci i stalno je ista prica.Svi su u savezu i napu sa svima i normalno da se pojavljuju problemi u svim tim kombinacijama.Rasta je tu jos i najpostenija jer ratujemo skoro sa svima i svi nas napadaju i prica je cista.

Osobno o Pro plemenu sve najbolje...Jedino su pleme koje se meni svidjelo kao ekipa sa normalnim brojem clanova i dobrim pristupom igri.Iako se jos uče igrati TW to rade puno brze od nekih sa puno vecim stazom u TWu.Istina je da su pojedini im clanovi nastradali neduzni i zato mi je zao sto su se nasli na krivom mjestu u krivo vrijeme ali igra je takva i tu se vise nista nemoze.

Bless! ww7

malo je glupo a i jadno posebno od tebe da si ga napao dok je mislio da mu čak mozes i čuvat ledja a ti si zabio noz u ledja... igrica je al je jadno i u igrici... koliko znam on je tebi slao deff kad ti je trebalo i sad ga ovako necu reć sjebes
 

DeletedUser

Guest
Ako si ti udovica...ja sam isus...

Kako si me mogao napasti nakon lijepo pricanja s tobom i pomaganja..sram te moze bit....

Da bog da ne dogurali nikamo na mapi...

Dobit ces ti svoje kad tad....a onda ces me molim.....

Nemojte nikad ama bas nikad sa rastom prevaranta skalat nikakve diplomacije...dubrad laze na sve strane...sta je..oces mi sad uzeti naselje koje ima 36 bodova...

Samo dodi...sunce ti tvoje balavo......kad budes posten...ili postena onda mi se javi...s tobom nemam sto pricat lazljivo dupe....skrivaj se samo neces dugo...
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
O kakvom deffu govorimo,,,ja nemam pojma za nikakav deff da mi je poslan a neznam ni razlog zasto bi mi ga slao.Ja sam ocistio sve aktivne igrace u podrucju svoje crkve i nikome nisam nista duzan,,,,,štovise nisam zabranio da ih se farma nego sam rekao da su cisti i da ih se moze farmati so se i radilo ;)

Nap je prekinut jucer i bilo je dovoljno vremena za organizirati obranu...Pa tu su cak 2 clana a pogledom na moju ODA se jasno vidi da je prijetnja blizu pogotovo nakon prekida NAPa.

Ponavljam jos jednom RISPEKT plemenu Pro, ispalo je malo naglo i neocekivano ali za preziviti moras biti na oprezu i spreman na sve non stop.
 

DeletedUser

Guest
Joj...aj ne seri....jos kako si me prevario jos i lazes...reko sam ja da ti nisi bijeli prozor nego crni...

Mogao mi je netko reci da je nap prekinut....

A..NAJBOLJE MI JE BILO KAD JE CRNI PROZOR REKAO DA NIJE ON KRIV STO ME NAPADA....da imas imalo razumijevanja i postenja prekinuo bi napad....ne ti bi naselje sa sto vise bodova....dubre..

Nadi si nekog jaceg igraca pa ga jebi po mapi....bas me zanima dali ces onda uci samo sa svojim plemicima....

Samo si cekao taj dan kad ces me napast.....dubre jedno....savez rasta je propast...nemate pojma.....dajte malo postenja...djeco idite u skolu ako neznate sto to znaci.....

Takoder isto tako neki igrac iz raste napadaju nase i vec su zauzeli naselja.....dubrad lopovska...da bog da ti se sve vratilo kad tad.
 
Status
Not open for further replies.
Top