Rastafarians.

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Cisto da napomenem da WW7 ovdje nije nista kriv, ja sam napao vaseg clana i nitko drugi a on si je sam kriv za to jer se trebao restartati kad je vidio da ga je smjestilo u moju crkvu....sto je mislija da cu mu dozvoliti da farma moje farme i sad lipo razgulite i vi i vase pleme jer jedino sto tamo valja je otaj vas Pro n00b a vi ostali se sad pokupite odavde i negubite vrime na ovo nego se vratite na vas KA.hr sto god da to vec bilo....:D
 

DeletedUser

Guest
Behemot....jesi li ti iz izraela....imas nick ko da ti ga je mama nadjenula....aj ti mrs...u crkvu pravu pa mozda tamo nades neke svoje prijatelje...

Tvoj napad je sramota...off ti lici na govno....nisam znao dali da placem ili da se smijem..isto tako i prozor...

Malo si previse bahat..djete...pogledaj si malo brata....ruzan je ko ti....sav si vrazji samo ti je glava svinjska....dubrad lopovska....da bog da se savez raspao...

Dodi na ka...neces se ni registrirat vec ces birat koju ces stranu.....
 

DeletedUser

Guest
ja se ispričavam za ovog klošara... je ciganski bilo al igra je a dark prince je pretjerao u vrijedjanju ...
 

DeletedUser

Guest
Prvo i najvaznije, nema potrebe za vrijeđanje.

Sto se tice saveza RASTA..razocarao sam se, mislio sam da su posten savez i nisam sumnjao u njih za vrijeme dok smo imali NAP.

Imali smo NAP toliko dugo dokle ste vi napravili Plemice da ownate moje igrace i vjerujte mi da ovo misljenje nitko nece zamjenit drugim.

Dark Prince ti je slao deff i to sam vidio svojim ocima, kao i cijeli savez.

POsten si whitewindow a nijekas da nikakav deff nisi dobio.

Nije mi jasna ta tvoja taktika i hvala Bogu ne trudim se opce vise nista znati.

Toliko o postenju između dvaju saveza.

Sretno u daljnjoj igri!
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Joj...aj ne seri....jos kako si me prevario jos i lazes...reko sam ja da ti nisi bijeli prozor nego crni...

Mogao mi je netko reci da je nap prekinut....

A..NAJBOLJE MI JE BILO KAD JE CRNI PROZOR REKAO DA NIJE ON KRIV STO ME NAPADA....da imas imalo razumijevanja i postenja prekinuo bi napad....ne ti bi naselje sa sto vise bodova....dubre..

Nadi si nekog jaceg igraca pa ga jebi po mapi....bas me zanima dali ces onda uci samo sa svojim plemicima....

Samo si cekao taj dan kad ces me napast.....dubre jedno....savez rasta je propast...nemate pojma.....dajte malo postenja...djeco idite u skolu ako neznate sto to znaci.....

Takoder isto tako neki igrac iz raste napadaju nase i vec su zauzeli naselja.....dubrad lopovska...da bog da ti se sve vratilo kad tad.


Jos mi nisi odgovorio kad si ti to meni slao deff ako vec pricamo o laganju ;)

A sada kad vidm koliko je tvoj rijecnik bogat vise ne zalim zbog uzimanja tvog sela,,,poslusaj Behemota i odi tamo gdje nema ni crnih ni bijelih udovica a mozda bi bilo najbolje da sa udovicom radis ono sto i ja pa bi ti bilo svejedno sto si izgubio selo,,,a kada pozelis opet igrati tw nauci da se selo brani a ne samo gradi i da plemena ratuju kako ime igre kaze,,,pa nije ovo faceb.... da se igras farme :D
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Ajde da vidim taj report o deffu sta vi pricate kakv crni i bijeli def sta ce meni vas deff,,,pa tko me je to napadao i kada...

Priznajem nismo bas profesionalno prekinuli NAP i zbog toga zalim i ja sam kriv jer sam to trebao odraditi,,,,, ali tako se odigralo jucer nagli prekid sve diplomacije na k55 uzburkane strasti a razlozi vec gore navedeni i to sam vam javio,,,,
 

DeletedUser

Guest
Rekoh ti vec..gotovo je.

Deffa je bilo, izvjestaja je bilo, hvala Bogu ovdje sam ja posten i znam da te je DasrkPrince obranio jednom posto ti imas samo off a ne deff.
Dovoljno mi je cuti da lazes, odmah znam kakav si igrac..

Ovo je igra i sve je dopusteno i nije stvar u naselju niti odanosti vec u tvojim lazima..imao si plan o kojem ne zelis pricati a lazes o tome kako ste sve naglo prekinuli i isti dan krenuli na nas...pa neznam do kad mislis.

A i druga misljenja me ne zanimaju, a svoje sam ti rekao!
 

DeletedUser

Guest
uf sto ce ovaj Dark Prince nastradati kad aziz dodje :D

nap je da se krsi, a rasta mi se cini daleko najkvalitetnije pleme na serveru
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Moj ODD je nula znaci nisam se branio od nikoga odnosno nitko me nije napadao,,je doduse jedan sa 4 koplja prije nego je zagasio racun ali nevazno,,,,uhvatili ste se tog nepostojeceg deffa i pilite po tome,,,

Moji nobli su trebali ici cak van crkve i to ti mogu potvrditi skaut reportima mog ciljanog sela,,,jucer je doslo do obrata i gotovo a i nemam se namjeru vise pravdati,,,jer sta ste vi mislili biti snama u napu zauvijek i samo se graditi dok mi cistimo okolo sve sto se mice a vasa oda nula,,,,ma nebitno na kraju krajeva na k ostaje samo jedno pleme i to je svima jasno a koje ce to biti vidjet cemo.
 

DeletedUser

Guest
Behemot....jesi li ti iz izraela.....

LoL
Dark Prince imaš interesantan vokabular.... iznenađen sam količinom uvreda. :D
RESPECT....................................NOT :p
Sad lipo idi igraj farmu i gotovo... Šta ćeš...
Najvažnija stvar u ovoj igri je "trust no one" a kad to skontaš onda se regaj ponovno... Tu se ratuje čovječe!!! :D
 

DeletedUser

Guest
Pa jesi to sad poceo govorite istinu windove ili te je strah.
Nikad necu zapamtiti dan kad si me pitao za NAP.

Nisam znao kakvi ste jer nisam igrao s1 i sad vidim da sam pogrijesio.

Boli me briga za naselje, briga me za NAP.. ali ovakvog lazova kao sto si ti jos nisam vidio.
Znam da si vođa RASTE i da sve ti određujes i znam da je sve ovo bio tvoj plan od samog pocetka!

Mi cemo se spojiti bla bla bla, tog dana sam ti se smijao kad sam to cuo.

Samo nastavite s igrom, sretno vam bilo.
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Vec sam dosadan i bogu i narodu ali ja nisam WINDOW VEC WIDOW i to dovoljno govori koliko slusate sta vam se govori,,,,

ja nisam vodja vec clan vijeca i ne odlucujem sam o nicemu, pa tu i je nasa snaga sto svi sudjeluju u dogovoru i akcijama pa cak i ako se protive nekim odlukama ako su one donesene vecinskim glasanjem svi ce ih postovati,sve u svrhu napretka plemena...

Da me prezentirate kao lazova nije uredu jer jos niste pokazali taj deff kojeg sam navodno dobio tako da je rasprava suvisna kad te lazov optuzuje za laganje.
 

DeletedUser

Guest
Nisam dosao slusati propovijed vec da cujem istinu koju kolko vidim necu vidjet.

Ispricavam se narodu na raspravi u krivom podforumu!

Ugodan dan!
 

DeletedUser

Guest
rasta ima dost dobrih igraca al problem je to sto su bahati misle da mogu pokosit sva plemena na k55,nemojte mi nista zamjerit al sto je nemos ratovat na sve strane a ako uspjete nas sve porazit svaka cast:)
 

DeletedUser

Guest
Jel može samo pitanje odkud toliko vojske widowu i još pojedinim igračima iz RASTE?
Mislim preko 1500 lake konjice i 8000 berseka u ovo doba igre nije normalno!
+ da dodamo broj bodova prvog naselja + 4 plemića,,,
Da cijelu mapu pljačka jedan igrač to nemože da ima za ovoliko vremena,osim ako tu nema nekih slanja resa itd itd da sd ne bude da na nešto apelujem ;)
 

DeletedUser

Guest
Farmanje, farmanje i farmanje. I onda jos malo farmanja. I do 3h udaljenosti lakom konjicom sam znao pokrivati radijus farmi, pri cemu saljes 30-40 lakih konjica po napadu, i tako svaki dan non stop, i onda prije prvog osvajanja imas otprilike 4,5k sjekira, 2,2k lake konjice, 230 ovnova i 4 plemica.
 

DeletedUser

Guest
Farmanje, farmanje i farmanje. I onda jos malo farmanja. I do 3h udaljenosti lakom konjicom sam znao pokrivati radijus farmi, pri cemu saljes 30-40 lakih konjica po napadu, i tako svaki dan non stop, i onda prije prvog osvajanja imas otprilike 4,5k sjekira, 2,2k lake konjice, 230 ovnova i 4 plemica.

profesionalno nema šta... a pravo je pitanje nakon sve te vojske što imaš... imaš li zivot?
 

DeletedUser

Guest
svaka cast bugo21 .....zato ja idem polako ....uskoro ce ljeto i nisam lud da provodim vrijeme na kompu
 
Status
Not open for further replies.
Top