Rastafarians.

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ako ne koristis skriptu a toliko imas sela na hr 1 onda predpostavljam sta koristis.... ti nemozes imati toliko sela i ne imati premijum... ili muljkas da ga nemas ili koristis jedan programcic jako koristan ali nedopusten (naravno za kojeg sam cuo, ja ga ne koristim imam premijum)... ...
 

DeletedUser

Guest
ako ne koristis skriptu a toliko imas sela na hr 1 onda predpostavljam sta koristis.... ti nemozes imati toliko sela i ne imati premijum... ili muljkas da ga nemas ili koristis jedan programcic jako koristan ali nedopusten (naravno za kojeg sam cuo, ja ga ne koristim imam premijum)... ...

o cemu ti pricas ,,,,pa ne moras imati premium da bi imao toliko sela ....meni je on bitan samo sto se tice napada ....imam bolju preglednost
 

DeletedUser

Guest
o cemu ti pricas ,,,,pa ne moras imati premium da bi imao toliko sela ....meni je on bitan samo sto se tice napada ....imam bolju preglednost

ja nisam rekao da ti treba premijum za osvajanje sela nego da je gotovo nemoguce organizirati pravu igru sa toliko sela bez premijuma.....
 

delinquent habit

New Member
Reaction score
0
ljudi igrajte .net servere pa vam možda bude jasno da je normalno imat toliko vojske kod prvog noblanja.barem bi trebalo bit!

vidim da ni svijet2 nije izašao iz pelena... :p
NAP-a se uhvatili ko pijan plota,dobiju po pi... pa se prozivaju tuđi privatni životi... tipično - za njubare :DD
isto tako njurgat zašto netko koristi skripte,pa izvolite ljudi ,nabavite skripte i olakšajte si da ne moraju to drugi za vas radit,ali na ekstremniji način - retartom :DD

i da,nije poanta imat 5 saveznika i 6 NAP-ova :DDD

:confused:
 

DeletedUser

Guest
di su tebe nasli takvog pametnog.. u svakom slucaju slazem se u potpunosti s tobom... da ne skrenem s teme

go rasta, go :D
 

experience

Member
Reaction score
0
Skripte su totlni bull shit imate hrpu nedopustenih programa za tribal wars svw to koristite....ja osobno koristim jedan za dupliciranje vojske...pa kad mi treba iz vojarne izac jedna sikira izadju dvije isto tako i sa lakom....sve mi se gradi duplo ali to vam je hack....

imate link tu:

Google

i lijepo u google upisite slijedece:

Hack Tribal Wars Duplicating Army....i to vam je sve sto cu vam ja pomoc ovo sa skriptama i farmanjem to vam je sve maska i farsa.... ;)
 

DeletedUser

Guest
Skripte su totlni bull shit imate hrpu nedopustenih programa za tribal wars svw to koristite....ja osobno koristim jedan za dupliciranje vojske...pa kad mi treba iz vojarne izac jedna sikira izadju dvije isto tako i sa lakom....sve mi se gradi duplo ali to vam je hack....

imate link tu:

Google

i lijepo u google upisite slijedece:

Hack Tribal Wars Duplicating Army....i to vam je sve sto cu vam ja pomoc ovo sa skriptama i farmanjem to vam je sve maska i farsa....

imam taj program ,ali koristim i onaj za 50 % brzu gradnju zgrada :D
 

bob marli

New Member
Reaction score
0
Evo ja upravo našao mali program za duplanje sela,ko će te plemiće stalno radit,ovako je brže i lakše
 

DeletedUser

Guest
dupliciranje sela
i zgrada
ljudi moji ako ovde ima onih koji ce tu pricu popit onda slobodno zajebajite ekipu s time
jos jedna stavr
sve i da imate nesto takvo
nebiste dugo cekali na ban
toliko od mene pozzdrav
onima koji igraju igru radi igra a ne radi botova
zalosno je sto admini ponekad radi poznanstava zazmire na boot
otidite igrat na . net server
tamo botovi ne prolaze
pozz
 

DeletedUser

Guest
ja imam skripte a ni nekoristim ih, vise volim igrat posteno...
tek sam ih neki dan naucio koristiti jer me ne zanimaju...
 

marli

Member
Reaction score
0
dupliciranje sela
i zgrada
ljudi moji ako ovde ima onih koji ce tu pricu popit onda slobodno zajebajite ekipu s time
jos jedna stavr
sve i da imate nesto takvo
nebiste dugo cekali na ban
toliko od mene pozzdrav
onima koji igraju igru radi igra a ne radi botova
zalosno je sto admini ponekad radi poznanstava zazmire na boot
otidite igrat na . net server
tamo botovi ne prolaze
pozz

sta s tobom nije u redu??
sta ti ne znas sto je zezancija?? :zid:
kakv poznanstva s adminima. da zato smo dobvri.. juhuu.. igraju ljudi na netu al ne na ba.netu, za kojeg neki ocito misle da je prvi server s tw igricom.. i di su medu prvim igracima isto svakakvi "igracine! :D
 

experience

Member
Reaction score
0
ja imam skripte a ni nekoristim ih, vise volim igrat posteno...
tek sam ih neki dan naucio koristiti jer me ne zanimaju...

skripte se provijeravaju i koriste se iskljucivo one koje su legalne dakle one koje je administracija igre dozvolila...tako ako ih imas slobodno ih koristi...a botova nema moj disbalance kod nas niko....ali zato znam jednog lika koji ima 30 acc-a i salje sam sebi def i napade na ista sela iz istih simulirano...ali necemo ulazit u detalje....samo ti napominjem da prvo pocistis ispred svoje kuce pa gledas u tudje dvoriste...

p.s. ovako izgleda nase dvoriste:

Rasta Dvoriste <-----LINK

dakle...razmisli ubuduce prije nego nekog oklevetas da ne pocnemo mi iz raste koji dosta toga znamo i sutimo...a ti lupetas gluposti... ;) ;)
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
trololololololo

"MALO" kasnim s komentiranjem pocetka teme xD
procitao ovu temu prvih 5-6stranica a onda su mi vec dosadilio ovi nobovi! a sto mi je najvise napunilo j_ _ a
je sto widowa jedno pet tisuca puta prozvali "prozor"! to vec dokazuje kolko znaju engleski :hahaha: :hahaha:

onda dalje- ako je widow rekao da mu je ODD 0 znaci nitko ga nije napao mozda mu je ovaj nub puslao def jer ga je netko napadao(vjerojatno jer takvi igraci neznaju za rijeci "napad na selo koje nije barbar" :boks:)
NAP je tu da se rusi! uh uh sto zna biti na stranim serverima kao sto je TW, ovo je laganica!
i kolko je njih proklelo RAST@ savez za svaku rijec protiv njih da dobe po premium bod imali bi za godinu dana :p -ljudi pa nisu rasta igraci krivi sto imaju znanje

i tjt morao sam komentirati nakon ovih nubova! zivili vi meni

trololololololo
 

DeletedUser

Guest
hmmmm
wtf sad ti reče

shvaćam ja zajebanciju
ali kad me pita posle ovog 20 debila da im nabavim tu skriptu onda mi puče vise film...
a to bootovi to nije bilo upućeno ni tebi ni nekom iz raste....
onaj kome je to bilo upućeno se prepoznao
al neka njega
nek je on meni ziv i zdrav
treba i takvih igrača
živili vi meni:pivo:
 

DeletedUser

Guest
bilo bi fino viditi rastu i zagor na s3...
izvinite na spamu

bit će očišćen sa vaše teme i kartonisan
 
Status
Not open for further replies.
Top