RAT - EAG VS PDP

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Obavještenje.

Porazom NW plemena i njihovih akademija, koliko je bilo 7-8 bla bla bla, vjerovatno će neki igrači preći u PDP, ili će biti kao neka 'akademija' a neće prelazit u pdp, ali će igrati zajednički.. Na neke račune će uletjeti igrači koji su igrali u NW, bla bla bla, tako da trenutno traje PRIMIRJE između plemena EAG i PDP.

Tačno treba neka nova imena plemena stavit, ova mi oba nešto botovska, teško mi napisat nešto..

PRIMIRJE TRAJE DO 13.11.2016. Tada počinje rat, kojim će se odlučiti pobjednik svijeta.

Pa eto, da se malo obavijeste ovi koji slučajno ne igraju ovaj svijet a prate forum, iako mislim da ih nema al eto jbg..

Sretno svima, želim vam svima sreću, fer i korektnu borbu, koja izgleda nije krenula tako, trenutno, al eto, valjda će izaći na bolje..

lp svima, dobar fajt vam želim.

NEK BOLJI POBIJEDI !!!!
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Sad ce tek krenuti borba na ovom svijetu,i to dobra,navijam za PDP,ali neka bolji pobjedi,iako necu igrati bilo bi mi drago kad od momenta kada pocne rat ne bi bilo muckanja,nego da bude fer postena borba,sretno za oba plemena
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
Kad već imate potrebu pisati o razlogu rata ovdje, jel niste mogli kopirati Andyevu objavu koja je potpuno realna jer u situaciji u kojoj smo se našli rat je sasvim logična stvar. Pa nećemo se sad valjda gledat i čekat ko će prije pobarbarit od dosade da se spojimo, a i red je da i vi malo osjetite rata na ovom svijetu :D

Zamisli,trawka je pričao o prelasku sa igračima sa kojima mi cijelo vrijeme ratujemo a vi ste prvom prilikom unoatoč dogovorub da nema regrutacije uzeli k sebi dekera koji će sad u ratu bitu granični igrač. Kako ide ona narodna":Ko o čemu, k**** o poštenju" :D

Idemo ratovat na karti, sretno svima-bolji nek pobjedi.

Panjevi do kraja <3
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Kad već imate potrebu pisati o razlogu rata ovdje, jel niste mogli kopirati Andyevu objavu koja je potpuno realna jer u situaciji u kojoj smo se našli rat je sasvim logična stvar. Pa nećemo se sad valjda gledat i čekat ko će prije pobarbarit od dosade da se spojimo, a i red je da i vi malo osjetite rata na ovom svijetu :D

Zamisli,trawka je pričao o prelasku sa igračima sa kojima mi cijelo vrijeme ratujemo a vi ste prvom prilikom unoatoč dogovorub da nema regrutacije uzeli k sebi dekera koji će sad u ratu bitu granični igrač. Kako ide ona narodna":Ko o čemu, k**** o poštenju" :D

Idemo ratovat na karti, sretno svima-bolji nek pobjedi.

Panjevi do kraja <3
Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime plemena Poražen
1 EAGLES 2,86 Mil.
2 Panj Do Panja 2,09 Mil.
3 Night Watch 1,68 Mil.


kodiak 25k porazenih u napadu 50 u odbrani ,nesto se javlja on zna sta je rat


29th October 2016 - 00:05:15 - dekker uso a 5.11. dogovoreno primirje

isto sto gamma kaze mi ulijecemo na kontinent PDPA misleci na kontinent gdje je nw bio (KAKO VAS KONTINENT?) i to supacki blabla a on slao plemice 534|500 ahhahaaha

i nemoj ti ba da pricas ko o cemu jer tvoje nije da pricas tako
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Ko vam je ovo djete pjana?
hahahahhahaha cuj ovog hahahahahahahhahaha e jesi smijesan hahahahahahahhahahaahha a de mi reci jel ima u mom gore postu sta da nije istina ? mislim nemas sta govorit stvari ingame i twstats normala
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime plemena Poražen
1 EAGLES 2,86 Mil.
2 Panj Do Panja 2,09 Mil.
3 Night Watch 1,68 Mil.


kodiak 25k porazenih u napadu 50 u odbrani ,nesto se javlja on zna sta je rat


29th October 2016 - 00:05:15 - dekker uso a 5.11. dogovoreno primirje

isto sto gamma kaze mi ulijecemo na kontinent PDPA misleci na kontinent gdje je nw bio (KAKO VAS KONTINENT?) i to supacki blabla a on slao plemice 534|500 ahhahaaha

i nemoj ti ba da pricas ko o cemu jer tvoje nije da pricas tako[/QUOTE
To što ti ne znaš tko sam ne z
Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime plemena Poražen
1 EAGLES 2,86 Mil.
2 Panj Do Panja 2,09 Mil.
3 Night Watch 1,68 Mil.


kodiak 25k porazenih u napadu 50 u odbrani ,nesto se javlja on zna sta je rat


29th October 2016 - 00:05:15 - dekker uso a 5.11. dogovoreno primirje

isto sto gamma kaze mi ulijecemo na kontinent PDPA misleci na kontinent gdje je nw bio (KAKO VAS KONTINENT?) i to supacki blabla a on slao plemice 534|500 ahhahaaha

i nemoj ti ba da pricas ko o cemu jer tvoje nije da pricas tako

Ajde reci s kim ste ratovali na ovom svijetu? S nikim. Čustili ste svoj kontinent, kupili ono što se našlo na putu, nije li tako? Moja konstatacija je bila bez vrijeđanja i optuživanja-do sad niste ratovali, ajmo sad. Ti si tsj koji ima potrebu prozivat. Mi bi se valjda trebali sagnut kako trawa kaže i kćimat glavom :D
A da smo botovi, pa to smo dokazali na hr12. Sad smo uz botine i panjevi ;)

Samo opušteno na kraju se gledaju rezultati, a kraj je daleko još. Pobjednik je samo jedan ;).
Sretno svima, neću se više upuštat u radpravu jer nema baš smisla.
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
Ajde reci kodiiak da li biste vi ratovali ikako sada da nije nas bilo ?
ili bi gledali nijemo rat EAG i NW?
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Zavrsio bi to da bi ih NW pojeo,a posle i vas hehehehehehehehe
to joge pokazi kako te majka vaspitala,onako usput
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Sve radite pogrešno, sve je toliko pogrešno da ću sad napisati par stvari i onda zapamtiti kad sam se pojavio na vanjskom, znači momci..

prva stvar, rat je na ovom svijetu nužna stvar, EAG ima 58 članova, PDP 28, znači to su tri puna plemena, ko je to mislio da će to moći stati u jedno pleme, pa zar bi to moglo biti fer prema svim igračima i jednog i drugog plemena, znači rat je neminovan bio na ovom svijetu, jedino što sam ja mislio da će ovo primirje potrajati još neko vrijeme, bar dok se ne riješi k45 i dok se ne stabilizuje PDP, a i EAG koliko toliko.. znači drugari moji oko toga se ne mora raspravljati, idemo dalje..

druga stvar je taj deff o kojem se stalno priča ovdje i podrški od strane EAG
podrška od strane EAG je još jedna neminovna stvar o kojoj ne treba raspravljati, momci su uletili kad je bilo teško i pomogli u stabilizaciji u ratu sa NW, iako smo mi i do tad imali dosta povoljan položaj u tom ratu pa čak i pozitivnu statistiku.. doduše Damir i ja smo razgovarali i ja sam, iskreno, rekao da sam očekivao više deffa iz razloga što moja 3 sela na fronti nisu bila zadeffana, dok je Damir rekao da je očekivao manje i samim tim da je zadovoljan, ali opet ću reći moja sela nisu bila zadeffana, ali sela od Marije i ostalih su primila dosta deffa koji je u velikoj mjeri pomogao, tako da jedno veliko hvala i respekt za tu pomoć od strane sada već bivšeg saveznika.. ali niko od vas ne može reći da ste vi nama pomogli u ne znam koliko velikoj mjeri jer to možete drugari pogledati i na OD listi za podršku u kojoj u top25 je većina PDP igrača i nekoliko EAG, kada se obrišu ovi restartovani računi iz NW.. ali opet kažem EAG je pomogao i tu se nema šta raspravljati..

treća stvar je to primanje igrača o kojem se priča evo već dva dana
uvijek sam bio protiv primanja igrača u ovakvim situacijama, to znaju svi sa kojima sam igrao, ali ovdje je malo drugačija priča iz razloga što:
EAG je ratovao sa SG i to je više bilo jednostrano uzimanje sela, SG je pružio nikakav otpor to morate i sami priznati, i na kraju ste pokupili iz SG ono što valja, i ja nemam ništa protiv toga i ja bih primio didija u pleme kao i armu i još nekolicinu.. i još jedan igrač za kojeg mi je strašno žao je dekker, koji je od početka svijeta imao dogovor da bude naš igrač i da pređe kod nas, a evo na kraju je iz razloga što mi nismo mogli da ga zadeffamo vaš igrač i ratovaće na vašoj strani, tako da nemate razloga da se bunite tu, jer vi ste redovno primali nove kvalitetne igrače i samim tim stekli veliku prednost..
na kraju krajeva vi imate 58 članova a mi 28, pa da li je fer da se vi bunite ljudi?
zato mislim da je i ta priča besmislena čak i mizerna donekle..

četvrta stvar je ovo što je nexus pričao da smo mi EAGu sjekli noble, eno ti druže dagger nek ti pošalje poruke i izvještaje i vidjećeš da o tome nema riječi, prvi ja to ne bih dozvolio nikome i prvi bih se pobunio na takve stvari, znači to je bilo jako ružno što si nas optužio za takvo nešto prljavo bez ijednog argumenta i dokaza i bilo bi fino da se izvineš za to, mislim bar bi bilo ljudski..

peta stvar koju bih pomenuo je to stalno nabijanje na nos deffa koje nikome nije bilo prijatno i koje nas je dovelo u jako nezgodnu situaciju i mislim da to pravi i istinski saveznici nikada nebi radili

šesta i zadnja stvar je ovo javljanje pojedinaca na vanjskom kojih ingame nema nigdje, kapiram da je to balavurgija od 14 godina koja dođe ovdje i stisne petlju prije svega da pričaju na jedan nekulturan način sa starijima od sebe, a onda i sa daleko boljim igračima od sebe, kako god da završite ingame završite to džentlmenski a to ćete uraditi tako što ćete pružiti ruku boljem, poštovati starijeg, poslušati pametnijeg..

ni sa kim od vas neću promijeniti priču, sa svima sam kul, sa svima ću popričati o bilo čemu u bilo koje doba dana i nikoga nikad neću prozvati ovdje prvi, osim ako on to ne uradi prvi.. smatram da tu ima jako dobrih momaka, a i onih loših, kao i svagdje, ništa nije potpuno zlatno niti je išta potpuno crno..

ružno je da kao političari danas pričamo ovako jedni sa drugima, a do juče smo imali prijateljske odnose

to je to od mene, neću ovdje pisati neko vrijeme, možda čak i do kraja rata kada ću iznijeti utisak o svim igračima u PDP kompletno

Srećno i bolji će pobijediti nadam se!

One true love - PDP! <3
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Aj malo i pjana da se ubaci u sve ovo. Kao prvo vidio sam danas malo preko moba nikname tj naš brat sandi aka prevaga servera nešto šuplju neku baca. Šta ima sandy, kako je sa 1-2 sela ?? Šteta što nisi bio bliže nama da te mi rr, a ne ovako pdp te izdero.

Kao drugo, oko ovog rata, EAG vs PDP.
Uredu je to sve, savez kao savez red je deffati saveznike. Kao što je i uvijek bilo. Ispočetka smo imali taj NAP, i ja sam lično htio da to preraste u savez, jer dolazilo je do toga da se šalje deff vama a vi ste u diplomaciji bili pod NAP, i kad god sam i ja htio da učestvujem u tome preko travke da se to prebaci na savez, to je prošlo nijemo. Jer ne želim i neću nikad da deffam drugo pleme koje mi je pod NAP u diplomaciji. Savez normala. Ali opet taj kodeks smo prekršili i iz glavnog sela je odma otišao paketić deffa, onaj prvi kad napraviš, u selo od Marije Terezije. Znači ja poštujem dosta igrača iz PDP i ovom prilikom ne prozivam nikoga, tako ni Mariju, tj. Jasminu i njenog muža, nego samo kažem da je tu i tu otišao taj deff. Za to se totalno zaboravilo, i od 60/60 deffa marija je jučer vratila 5 koplja i 6 mačeva. Što znači da je bilo kucanja na to selo, i nismo deff samo mi slali sa ludi petak, slalo se još paketića. Da napomenem, to su prvi paketići deffa i išli su u PDP. Nama nije trebao deff, ali opet smo ispoštovali PRIJATELJE, i pomogli im koliko toliko.

Kao treće, mene lično ne dodiruje nešto previše ovaj rat, niti bi se htio puno raspravljati ali eto moram iznijeti činjenice. Kad vidim da se neki pokušavaju oprat. Znači meni rat ne smeta, i bio bi to i bit će nadam se dobar rat, da se izigramo i deremo koliko ko može. Rat je neizbježan, kakvo spajanje, ne želim da kao Marko sa Kralj Atila uzimam svijetove, tim spajanjima, 18 plemena napravi i uzme svijet i kad se ljudi odvoje od njega, on onda njih proziva, kao vi ste izdajice bla bla bla.
Jedino što meni smeta je to što sam ja lično branio PDP na ovom forumu vanjskom, koliko sam mogao, uvijek bio uz njih, i uvijek bio protiv NW.. Jer i logično je da ću podržavat svoje PRIJATELJE a ne sandija i adina i rewcrewa..
Jedino što meni smeta je sad ove slike koje smo dobili, kako trawka znači salijeće igrače NW-a da pređu kod njih .... ( ne znam bgm )....

Uredu je ono, kad si poražen a dobar si igrač, hoćeš igrati, ljudi te prime u svoje pleme, razumijem ja to sve, nema tu ko meni šta pričat. Primili smo i mi 3-4 igrača iz SG plemena, a među njima i doniuss, koji je moj veliki prijatelj na ovoj igrici, tako da je on kojim slučajem startao na našem kontinentu on bi bio kod nas u plemenu od starta. Ljude smo porazili i uzeli smo neke koji mogu zajedno sa nama ići prema osvajanju svijeta. Ali između SG i nas nije bilo nikakvih prozivanja, nije bilo ništa, bla bla bla.

Dođe NW padne, i šta moje oči vide. Vide kako travka na skajpu sabira ekipu NW ali pazi kako sabira. Kao fazon napravite svoje pleme ili ostanite u nw, mi ćemo sa vama imati savez, neće vas niko dirati, pa će te nam pomoći protiv EAG. ZNAČI NARODE, nw nije ni poražen kako treba, oni već kuju plan za nas. Već dagger nobla selo a vulpix iz pdpa čini mi se prenoblava kroz 2 minuta na k45. Onda kad ja idem na 45 duboko, jer sam našao fino selo, dobijem 'gdje ćeš gore na naš kontinent' od par njihovih igrača. Kad očistimo doktora čitavog skoro, 70% deffa mu počistimo, opet ja (toni ili sale) uzmu selo i onda bukvalno jebu i mene i moje dualle oko tog sela. I on i trawka. A znate li možda zašto selo ne daju ? Zato što je SELO UVALJENO kod nas. I zato što iz tog sela će imati dobar domet za naša ostala sela. Ja pišem toniju vratite to selo, očistio sam ga, on meni kaže obrati se travki, ja se obratim travki, travke nema nikad bla bla, i oko tog sela se ništa riješilo nije. A on ga je noblao praznog, a ja sam taj koji ima 371k ODA i koji je navodno noblao čak i komunisti free selo iako je očistio 18k deffa ili je bilo 15k ne znam tačno, i gdje ima izvještaj i gdje se svršavalo na nuku koja ga je očistila...

Znači i to da travka već planira front sa nama, ne želi da se to selo prepusti, i ne kažem ja da je to prljava igra, uredu je jbg.. mislim svako se bori za svoje pleme. Ali što nam raditi iza leđa i bolan pitati ne 1, ne 2 igrača NW, već 5-6 igrača, tj sve ove koji su ostali, leka, bad kid, getrekt, dagger, stalker i ne znam ima još valjda, znači da oni rade za vas pa će preći kod vas posle, kad se kao dokažu. A šta je bilo na zajedničkom forumu ?? To jedino mene dira, znači dirka me pomalo. Zašto nakon toliko prozivki sa rewom, vi dovodite rewa na vaš neki račun u plemenu.. zašto ?? I kad si napisao na skypu travka, meni ne znači rat sa njima ništa, mogu ga sad objavit, svejedno smo jači. Kako ??? Gdje ?? Jer ste stigli na ranku sa par igrača andya, dinu i mene?? Jel radi toga možda ste jači ?? I bilo je to kao vi napravite pleme, (preostali iz nw) mi vas nećemo dirat, a ovamo sa nama, ako vi ne primite nikog od njih, nećemo ni mi, a to je iza leđa nama znači, već radiš sa tim ljudima, i već si ih takoreći primio, to je čista caka koja se igra na tu kartu da mi ne primimo nikoga od njih, a vi ste već i dogovorili sa njima kako i šta.

Kad već ulazimo u detalje da uđemo u detalje.. I naravno, što se tiče tih uvaljivanja, za k45 nije bio nikakav dogovor između vodstva dva plemena, dokle tamo koje pleme smije noblati, i znači što sam se 'uvalio' sa 017 na vrh svijeta i tog konta, to se sad smatra uvalio si se tu, da nas odatle dereš bla bla. k45 je bio slobodan za noblanje svima, gdje hoćeš, idi na kraj svijeta noblaj selo od 26 bodova ako hoćeš, jer nije bilo dogovora. Bio je dogovor samo za k44 ništa više... I dok još traje savez vi kujete plan za nas, pa moglo se bolan odmorit 20 dana, čitav NW očistit, baciti lijep dogovor, napraviti dva fronta i onda 20 dana farmat, spremat off spremat deff i kad se počnemo derat, da to deranje odjekne. Al ne, mora se malo mutit jbg :)

Haj lijep pozdrav svima.
 
Top