RAT - EAG VS PDP

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
2x Branitelj dana

Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 27.11.2016 (134.635 jedinica)

246.756 / 246.756
246.756 / 246.756
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 7.018. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve

voliš li me :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Moram i ja vala zalijepit, znaci kreno sam i gotovo je kad cojk krene on to mora uradit.



2x Branitelj dana
Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 27.11.2016 (134.635 jedinica)

246.757 / 246.757
246.757 / 246.757
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 7.018. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve

Jedino vrijedno truda je nuka predatori(isabella) svaka cast jos jednom

P.s ne igram ja
 

Special One

Member
Reaction score
41
5x Oslonac dana

Kao podrška porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 30.11.2016 (45.293 jedinica)

64.540 / 64.540
64.540 / 64.540
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 9.528. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve




Moram i ja zalijepiti kad i drugi lijepe :D
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Meni u pdpu Extra , ovi sto prave akcije evo 4x zaredom ni ti me stavljaju da kucam offove ni ti moram fejkati , ni ti imam fejk mete ni ti sta , kako me vole :$

Dobro je to kako je moglo biti sto Vedad reko ajmo gledat pozitivnu stvar pobili smo im deffa bruku :rolleyes::rolleyes:

HAHAHA
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Meni u pdpu Extra , ovi sto prave akcije evo 4x zaredom ni ti me stavljaju da kucam offove ni ti moram fejkati , ni ti imam fejk mete ni ti sta , kako me vole :$

Dobro je to kako je moglo biti sto Vedad reko ajmo gledat pozitivnu stvar pobili smo im deffa bruku :rolleyes::rolleyes:

HAHAHA
što je najgore NISTE ni to hahahahahahahhahahahahahahahahaha
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
E Rew kad naucis da ti se ne moraju dati mete da bi fejkao, onda mozes igrati u plemenu, do tad igraj sa svojim pb
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
E Rew kad naucis da ti se ne moraju dati mete da bi fejkao, onda mozes igrati u plemenu, do tad igraj sa svojim pb


E jesi glup e jesi glup jbo te pa ne vjerujem , kazem ne mora fejkati ne traze od mene razumijes tu si jednom ispo glup, drugi put si ispo glup jer sam napiso fejk mete svi imaju ja nemam znaci ne saljem opet , znaci glup si brate ,jer da si pametan ne bi jedan svijet pocinjo ponovo ponov ponovo ,al jbg-a eto kazu ne jebe lijep vec uporan , pokrij se i suti , i da ima ovdje sve da nas postujes stari smo od tebe ti si nasa mala beba :p

al glupa beba , i ne znam sto se kacis za mene bzvz fkt :D
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
cuj ponovo ponovo :D
pa ti na 24 rr popi,na 26 si pobjego kod zdeavca i tu nista nisi napravio , cao
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
cuj ponovo ponovo :D
pa ti na 24 rr popi,na 26 si pobjego kod zdeavca i tu nista nisi napravio , cao

Et jedino ti i Doctor pricate o toj 24 , samo vas dvojica samo ,a svi ostali igraci Crowsa su mi se zahvalil jer sam ispo covijek i podijelio sela stvarno ne mogu da razumijem ove punoglavce -.-' , eto to govori o vama kakvi ste zapravo sta vise imam pricat :D

Ja nisam pobijego , ja nisam trazio bilo mi je ponudjeno ja prihvatio ne da se idem fajtat vec da ubijem malo vremena do 27 i jer je ekipa dobra

al ajd napokon ti doctor i ja jedni protiv drugi vidje cemo ko ce zavrsit na kraju , ko se zadnji smije , najsladje se smije :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ACkija PDPa na mene

Village Points Old owner New owner Date/Time
green.png
010 Harley Quinn (498|477) K44 8,688 Kralj Atila [PDP] Ludi petak [EAG] 2016-12-22 15:14:13
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Eto ti worf, da me nisi blokiro ja bi ti se sinoc javio kad si uklapo one napade i rekao bi ti nemoj dzaba kako god okrenes neces proci. Sad vi ti lijepo fino ostale nuke da farmas, uzimas nagrade i tako to.

Kazem opet i na ono selo gdje ste spustili zid ne bi ni to bilo spusteno da nije one super nuke predatorove sa 500 ovnova i cini mi se 20% paladin za zid i te zajebancije pa je spusten tako lagano na 16. Eh eh Atila ovamo nije zida spustio, izgleda covjek misli moze sa 4 nuke probit najisturenije selo na frontu. Sve u svemu extra akcija, 270k ubijenog offa, veoma.fino i zadovoljavajuce je bilo pratiti jutros izvjestaje kako se zute.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
I da, da se nadovezem na rewa. Niste ubili ni deffa bruku hahahahahaha

Kao napadač porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 21.11.2016 (29.103 jedinica)

25.879 / 40.735
25.879 / 40.735
» prikaži sve

40k napadac, eto petak kao branitelj dana 25k jos u napadu...
 
Top