RAT:Loyal,Loy@l,L0y@l vs 300

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Hvala bogu pa Sejna nema,jer je on popu tebe,
On decko ima 100 gradova i sve off,a od tri plemena koja ima trazi da samo njega deffaju,tako i ti sada pokusavas da uradis.

Kada smo prvi dan kuckali,sasvim drugacije si se prestavila i pokazala si drugo lice...
Tebe treba da bude sram,a zelis da znas zasto?

1) pokupila si 3 plemena u jedno kao sto je uradio RB na hr20 ili ti Fate na hr17
2) celom ostatku sveta si ponudila NAP da bih bila sigurna da te niko nece napada dok ne ojacas
3) pored svega toga koristis se ubacivanja spijuna u plemena gde nemas ni nap ni saveze.

I ti kazes da nekog drugog bude sram?
Ovo sto ti radis nece ti dugo trajati,jer gospodin Vule i Gospoda Mexicanci ne igraju igru na taj nacin,tako da ces morati da se spustis na zemlju ili ces ostati bez par plemena,koje ce preuzeti Vule da vodi a ti da budes njihov Nap


Pogledaj prvo sebe pa onda pricaj i pljuj po drugima.

Ovo nisam ocekivao od tebe.

Ne znam tko si bajo, ali moje postovanje, ako se Loyal raspadne i krene nova igra na ovom kontinentu, ja gasim rachun.
Svaka cast, dobro si rekao :D
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Nemoj se puno uzdizat napokon osidigras jesan svijet pa si glavni :D Salim se lorde inace si glavni :D Raskalasija se :D .Moramo opet duga skype dopisivanja obnovit hahahah

kako sa tobom skype, kad te nikad nema hahahah ti samo na vanjskom bučan.. :D
a skype te nema :p

ma stoji sve to.. osmicevic voli da se pohvali, al zato ne igra na masovno da uradi 3-4 plemena pa onda igra.. nego igra pa dal dobio ili izgubio svejedno :D

a dok loyal vaš kontra toga, masovna regrutacija, + napovi savezi i sve.. a tek onda borbe.. :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
kako sa tobom skype, kad te nikad nema hahahah ti samo na vanjskom bučan.. :D
a skype te nema :p

ma stoji sve to.. osmicevic voli da se pohvali, al zato ne igra na masovno da uradi 3-4 plemena pa onda igra.. nego igra pa dal dobio ili izgubio svejedno :D

a dok loyal vaš kontra toga, masovna regrutacija, + napovi savezi i sve.. a tek onda borbe.. :D


tako je, i ako me ne volite samo otvorite oci i vidite sta se radi, bas sa svima hoce da pise da je dobra, hoce da stekne prijateljstva kako bi sve brzo zatvorila hoce da bude glavna, regurtovala je sve na kontinentu, pokusala i mene pa laze da se salila, bravo, bravo :)

freya mislim da ti je sve receno i hvala na paznji i ovoj temi, potrudili ste se max.
 
Reaction score
2
brate, vi imate komplekse sto se mene tice. :D
da se toliko ne bojite sto sam ja tu ne bi mi toliko paznje posvetili, ali trenutno sam kod vas u plemenu glavna atrakcija :D

toliko se bojite sto vam deffam barbare, sto pisem da mi vasi pomazu, toliko se bojite sto me neko deffa da prozivate plemena koja nemaju veze sa mnom, a i da imaju ne bih se bunio:$

ja naprosto ne mogu da vjerujem kakvu ste vi temu otvorili, i niste oznacili balkan ligu :D
ja ne mogu da vjerujem da freya pise da je ovo sramota sto mene neko deffa, sto neko hoce da pripomogne da se ne desi ona ista stvar
kao na hr17! sto neko hoce da se roka, pa bolan freya ja ne znam sta vise o tebi da kazem dovoljno sam rekao imas 51 godinu, pisala si sa mnom , zvala me u pleme, govorila mi de promjeni ime, sad pises da si se salila i da si pokusala da mi potrosis PB, juce si mi pisala da napravis kompromis, sad kazes i to se salilila.. :S

pa kad ti pricas istinu? 51 godinu imas i ovaj mi pise da te postujem po cemu si zasluzila da te postujem?
pises u porukama ti mene 5 puta restartovala ja naprosto ne mogu da vjerujem koju glupost slusam

tvoji igraci postavljaju slike rl momka i hoce da ismijavaju nesto pisu za sandru afriku i ti nekom pises da si jadan? ti bolan?

Ja sam ti vec napisao da si mi drag jer znas podic tenzije i zainteresirat ljude za igru i to ae nece promjenit ni nakon ovogAli dok smo u ratu najvise te mrzim i branim svoje stavove.U plememu su zaintereairani cjelokupnim plemenom ne samo tobom
 

DeletedUser

Guest
najbolje da je otvorena tema z aovaj rat,kakav rat bog te pa jedino eto osmicevic sto ima sta vojske ovo ostalo nista,i po ivjestajima se vidi da kod pola plremena fale paladini a zna se gdje su :D a sad za ovo defanje od strane drugih plemena to nemam pojma niti me zanima.

Osmiceivc kaze da mu je ovo samo zabava,ako je tebi zabava da druge ljude vrijedjas i zapocinjes svadje onda jbg sta se tu moze ti si posebno dijete :D Freyi govoris da je ovo samo igrica a vise si ti zapeo da se svadjas nego ona.

I nezz sta ste digli ovoliku zbrku oko ove situacije ko da je ne znam sta,ljudi govore imamo 100 igraca i ne mozemo mu nista,pa halo nismo jos nista ni pokusali cuvamo ga za kraj,a ostatak plemena smo mu vec potamanili,da smo mi spucali vec jedno 3-4 fina napada pa da pricate da mu ne mozemo nista ali mi sem fejkova nista posebno nismo slali na njega tako da..

i molim te osmicevicu nemoj spominjat gramatiku i da ima neko gresaka dok pise,i u tvojim postovima pozes naci milion gresaka kao i kod mene i kod bilo koga.
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
gdje ovi admini da malo smire tenzije.. pregorit će forum koliko krenuli hahaha

samo uvijek se osmicevica bana,. nagradi sa tim kad zasluži a i kad ne..
a druga strana nikad kaznu nikakvu.. a ne piše on sam sa sobom, i svađa, uvijek se nađe još neko sa njim... :pivo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
najbolje da je otvorena tema z aovaj rat,kakav rat bog te pa jedino eto osmicevic sto ima sta vojske ovo ostalo nista,i po ivjestajima se vidi da kod pola plremena fale paladini a zna se gdje su :D a sad za ovo defanje od strane drugih plemena to nemam pojma niti me zanima.

Osmiceivc kaze da mu je ovo samo zabava,ako je tebi zabava da druge ljude vrijedjas i zapocinjes svadje onda jbg sta se tu moze ti si posebno dijete :D Freyi govoris da je ovo samo igrica a vise si ti zapeo da se svadjas nego ona.

I nezz sta ste digli ovoliku zbrku oko ove situacije ko da je ne znam sta,ljudi govore imamo 100 igraca i ne mozemo mu nista,pa halo nismo jos nista ni pokusali cuvamo ga za kraj,a ostatak plemena smo mu vec potamanili,da smo mi spucali vec jedno 3-4 fina napada pa da pricate da mu ne mozemo nista ali mi sem fejkova nista posebno nismo slali na njega tako da..

i molim te osmicevicu nemoj spominjat gramatiku i da ima neko gresaka dok pise,i u tvojim postovima pozes naci milion gresaka kao i kod mene i kod bilo koga.

Jesam ga ja otvorio? mene niko iz plemena ne deffa, ja sam napravio pleme i htio sam biti u plemenu oni su se sami javili :)
i napravili grupu na fejsu i pisu, oni su ti koji hoce igrati i pomoci cu im svima pogotov kad krenu vatreni signali, a veceras je ubijena volja igre u meni, to prozivanje u RL mene sad znaci, gadite mi se stvarno. :)
 

DeletedUser

Guest
Jesam ga ja otvorio? mene niko iz plemena ne deffa, ja sam napravio pleme i htio sam biti u plemenu oni su se sami javili :)
i napravili grupu na fejsu i pisu, oni su ti koji hoce igrati i pomoci cu im svima pogotov kad krenu vatreni signali, a veceras je ubijena volja igre u meni, to prozivanje u RL mene sad znaci, gadite mi se stvarno. :)

ajd to sve al ti kazes da tebe pleme ne deffa,pa od kud ti toliki plemici :woot: jesil ih to sam istrenirao sve? :ludilo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ajd to sve al ti kazes da tebe pleme ne deffa,pa od kud ti toliki plemici :woot: jesil ih to sam istrenirao sve? :ludilo:

nije plemici nego paladini, nije bitno tko me deffa uglavnom da mi ne mozete nista ali mi se poslije ove rasprave i ne igra uopste.
cuj plemici isto kao freya danas ja je izvidio jutros i rekao sta ima od vojske jer sam vidio sa cime je napala, ona mi pise to nije sva vojska da ima jos a farma 15 fino se vidi, toliki ste mozgovi..

pa mi slikala kako je poslala 105 napada, ja njoj slikao sto sam ja poslao 200+, ona kaze saljes jednog lakog i 2 sjekire ja gledam..
pa mi prica kako ona farma sa 5 lakih po prici treba da ima 500+ lake ja je izvidio nema ni 200 komada kako treba, stvarno imate logiku na vrhuncu.
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Freya, to sto pricas protiv seljaka ti je najgluplja moguca stvar, kao prvo spominjes Sejna, on ti nije ni osnivac niti pravi vodja plemena tako da nema potrebe da pricas kako ti je njega zao i slicno, pravi osnivaci su bili Cigi i Fate (vjerovala ili ne) a kasnije su pleme vodili Nurka,Toni,Edo i ja.

I okani se seljaka vise da mi ne bi pukao film.
 

botina deLuxe

New Member
Reaction score
0
od čega vi sve frku pravite, koga briga uopće? jesu potrebne vakve teme? zar nije dosta što se na spamu prepucavate po 150 stranica već evo i nova čisto iz zajebancije?
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Edit otvoreno - 147 komentara obrisano

Ukratko...Svi ste za ban.
Svako kršenje pravila od sada pa nadalje biti ce kaznjeno. Vrijeđanje i prijetnje koje vode u realnost ici ce na ingame preporuku. Postovi sa dilemom tko je za ban tko nije, tko treba dobit tko ne također će biti nagrađeni banom. Isto tako za torling, pojednostavljeno, zatrpavanje foruma neprestanim komentiranjem...
Pretjerujete u svemu. Tema otvorena, ne referirajte se na moj post i provocirajte se na normalnij nacin i još jednom da ponovim sve od sad će biti kažnjeno.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hvala bogu pa Sejna nema,jer je on popu tebe,
On decko ima 100 gradova i sve off,a od tri plemena koja ima trazi da samo njega deffaju,tako i ti sada pokusavas da uradis.

Kada smo prvi dan kuckali,sasvim drugacije si se prestavila i pokazala si drugo lice...
Tebe treba da bude sram,a zelis da znas zasto?

1) pokupila si 3 plemena u jedno kao sto je uradio RB na hr20 ili ti Fate na hr17
2) celom ostatku sveta si ponudila NAP da bih bila sigurna da te niko nece napada dok ne ojacas
3) pored svega toga koristis se ubacivanja spijuna u plemena gde nemas ni nap ni saveze.

I ti kazes da nekog drugog bude sram?
Ovo sto ti radis nece ti dugo trajati,jer gospodin Vule i Gospoda Mexicanci ne igraju igru na taj nacin,tako da ces morati da se spustis na zemlju ili ces ostati bez par plemena,koje ce preuzeti Vule da vodi a ti da budes njihov Nap


Pogledaj prvo sebe pa onda pricaj i pljuj po drugima.

Ovo nisam ocekivao od tebe.

Ja kako se sjecam ti si na hr20 u isti taj RB molio da udjes :D
 
Top