Rat - PDP vs NW , NW-a

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
ocito je da je to free selo,sad ce sandi da ti objasni,cim acc bude aktivan posto je bio zut ovih dana :)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Oj Bog te nik uputio,lik ti fata nuku u gradu posle podne,
http://prntscr.com/d20ff2
EVO MAMLAZI,AKCIJA IDE , PROSLA VEC POKUPILI NAM SELA ONI SVI SPAVAJU , da ste lijepo poranili pa branili vec vas boli k...
sto onda ja ustajem i branim
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Oj Bog te nik uputio,lik ti fata nuku u gradu posle podne,
http://prntscr.com/d20ff2
EVO MAMLAZI,AKCIJA IDE , PROSLA VEC POKUPILI NAM SELA ONI SVI SPAVAJU , da ste lijepo poranili pa branili vec vas boli k...
sto onda ja ustajem i branim
Eh ovako, uradit cu to i preko pp i ovde. Cestitke tebi ili kome vec sa racuna Doktor na sjeci, kao sto je neko rekao "malo je falilo" moja greska sto sam pustio train da ide na prelomu sekunde lakse je dosta tako sjeci iz okupljalista nego ganjat ms ali znao sam da je off to selo al eto Boze moj, ona sjeca ti je propala a i iskreno do 5 sam bio budan i zaspao sam, iza sna ubacivao, jos je tu trebalo ici nekih ubacivanja offa izmedju plemica. U svakom slucaju, cestitke
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Eh ovako, uradit cu to i preko pp i ovde. Cestitke tebi ili kome vec sa racuna Doktor na sjeci, kao sto je neko rekao "malo je falilo" moja greska sto sam pustio train da ide na prelomu sekunde lakse je dosta tako sjeci iz okupljalista nego ganjat ms ali znao sam da je off to selo al eto Boze moj, ona sjeca ti je propala a i iskreno do 5 sam bio budan i zaspao sam, iza sna ubacivao, jos je tu trebalo ici nekih ubacivanja offa izmedju plemica. U svakom slucaju, cestitke
ne kune majka muju sto kocka,nego sto se vadi
sto ce ti to vedo kad ne znas :p :p :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
kaže mujo et stara izgubio sam 50 km na kocki.. Pa dobro mujo haj nema veze ostalo ti je ono drugo 50.. Jok stara i to sam sjebo.. Pa kako mujo jadan ne bio.. Pa vadio se stara hehehehehehe
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Paket sirovina (1%)PotrošniPaket sirovina
Dodaje 1% kapaciteta vašeg Spremišta u resursima za sva vaša sela.

imam za cigare, dobro je..
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Eh ovako, uradit cu to i preko pp i ovde. Cestitke tebi ili kome vec sa racuna Doktor na sjeci, kao sto je neko rekao "malo je falilo" moja greska sto sam pustio train da ide na prelomu sekunde lakse je dosta tako sjeci iz okupljalista nego ganjat ms ali znao sam da je off to selo al eto Boze moj, ona sjeca ti je propala a i iskreno do 5 sam bio budan i zaspao sam, iza sna ubacivao, jos je tu trebalo ici nekih ubacivanja offa izmedju plemica. U svakom slucaju, cestitke
Ja sam sjekao,slusaj da sam znao da ide train sasjeko bi sa dosta vise defa,vec ustao sam ujutro na sabah i vidim uklopljen train,nije bio ni tagiran,i brzo izracunam i posaljem vojsku na rewa da se vraca na prelomu sekunde,a onaj deff je isto trebao da bude sa offom medjutim otisao je posle nekoliko ms , mada sam kontao da ce biti dovoljno i to ali eto raspodjelio si vojsku sve u svemu necu sam da se borim za pleme koje nit iigra niti sta..
 
Top