[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Inception,tebe ajd sto cu sa porazenim prestic na 21.ci,nego i s bodovima,a imas reci nesto na svaku,i ti i tvoj smayke :D

Bila mama kukunka kukunka kukunka bio tata taranta taranta imali.su.maloga joju

Idi spavaj, izdominirao si, mozes sad u vrtic casno krenuti :p

PS: falkoner to gubite pa pocinjes pisat izadjite malo napolje?
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Presao sam iz mm u spn jer su 100ka i miki trebali da napuste-rjeseno
Nisam napustio racun kad su pala 2 , 3 sela - rjeseno
nisam pokrao liku zastavice,nego dva levata sa racuna almiir12,znam ja i soulstealer ugl. - rjeseno
nisam defao sela,nego su ovi levati sto su pokrali zastavice namjerno ostavili vojsku - rjeseno
Znaci istina da sam napustio prije 8-10 dana racun,i posle toga se sve zabrkalo,ali nema veze opet nisam ispao go*no ko ti,opet 100ku i mikija razumijem,iz matematicara su isli,odlucili su se za RB,ali tebe ne razumijem,ne razumijem one koji samo svoju gu*icu da spase..
a isto tako ne razumijem opcenito svijet,3/4 karte u jedno pleme,i hajmo osvojit :D
uglavnom ja sam zadovoljan,izdominirano

počeo si kao osmičević, izdominiraš i izađeš ;) opušteno, nemam razlog da se svađam, svako zna svoje.. ja ne mogu znati jesi li ti bio taj koji je krao zastavice čovjeku, i ne mogu znati jesi li ti ulazio da stavljaš vojsku ljudima koji su slali plemiće na tvoje 'prazne' gradove, koje ste ne mogu reći da li si ti, dali matematičarima.. pozz
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
počeo si kao osmičević, izdominiraš i izađeš ;) opušteno, nemam razlog da se svađam, svako zna svoje.. ja ne mogu znati jesi li ti bio taj koji je krao zastavice čovjeku, i ne mogu znati jesi li ti ulazio da stavljaš vojsku ljudima koji su slali plemiće na tvoje 'prazne' gradove, koje ste ne mogu reći da li si ti, dali matematičarima.. pozz

ocigledno nista ne mozes reci,pa bolje da sutis,logicno :D poz
 

DeletedUser

Guest
neznam bil se smijo il plako kolko su neki jadni, do neki dan me neki zvali "izdajicom" a danas vidis i cujes da sami prepustaju sela RB i ono likovi odlaze napustaju al razlog im je prejak "obaveze,ljeto,cure.." xD
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Aii pjana pa u pravu si, isti osmičević, ja i zaboravio na tog bolida.. kurč na početku, kad zagusti napusti kao i trasljubica
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
ku*ata bakica ---> pokušaj broj 3 ;)

Pokušaj broj 3.. ok. Ne bih vodio raspravu o 'sebi' jer nema potrebe, većina igrača tj oni koji to trebaju znati, znaju zašto sam u rbu.. Meni je ovo prvi svijet na hr, tako da niti koga znam niti mene tko zna, a ovdje nikome se ne bih pravdao niti govorio zašto sam napustio spn, prešao u rb.. Pokušao sam ne dolaziti ovdje na forum, jer znam šta me čeka. Prije svega ovo je sve igrica, sad neka me neko restartuje, ja znam šta sam postigao, i onoliko koliko sam postigao na svijetu 20 meni je dovoljno. Posle ba10 ovo je super, družio sam se sa ljudima, upoznao dobre igrače, ja sam zadovoljan, a to što vi niste, sa sobom prvenstveno, a tek onda sa mnom, pa da mene pljujete, ne hvala, to mene ne zanima. Lako je pljuvati iza tastature, dođi Adine iz tog Luksemburga u svoje lijepe Raince, pa stani ispred mene i reci mi nešto? Isto vi neki pojedinci, pljuvali su i gori od vas 'tastaturaša' u rl, pa sam tu gdje jesam, a ko želi, nek se lijepo javi, dobit će fb ili skype, pa da razjasnimo šta god treba.. Ne želim ni sa kime konflikt, sa svima želim biti dobar, kako u rl tako i na ovim igricama.. Hvala lijepa, pjana.

Zyex mali moral, al napravit ćemo nešto uskoro :)
 
Last edited:
Reaction score
0
Eto kad vec prozivas reci mi molim te koga sam ja to izdao i koga sam ovoliko nesto molio, kome sam se ulizivao radi zastite i radi osvajanja svijeta? Da sam muljao muljao sam sto je lose proslo, jer ne znam da muljam i nikada nisam nit volim da muljam :)

zato gli*ane jedan cuti, bolje bi ti bilo da malo izadjes iz kuce i uzivas u zivotu, jesi cuo?

falkonere smiri te svoje tenzije poslat cu te na rr :ljut: ostalima ovo :D :pivo:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Inception,tebe ajd sto cu sa porazenim prestic na 21.ci,nego i s bodovima,a imas reci nesto na svaku,i ti i tvoj smayke :D

E moj Adine ja kad sam ovo ozbiljno igrao ti nisi ni znao sta su plemena...pa eto u potpisu ti pise kad si poce da igras nekih 15 svjetova poslije mene...ja kad sam ganjao OD i bodove ti si ganjao tutu...

Pa kako necu imati sta za reci...ovdje pises gluposti a meni takve stvari paraju usi...

Kad uspijes nesto javi se do tad manje halabuke dizi kako ingame tako i ovdje na ex-u

Niko od nas nije dosao ovdje da se svadja vec da se opusti i malo poigra...ali ti to ne znas...jer jos uvijek si dijete...
 

zyex

Member
Reaction score
0
Pokušaj broj 3.. ok. Ne bih vodio raspravu o 'sebi' jer nema potrebe, većina igrača tj oni koji to trebaju znati, znaju zašto sam u rbu.. Meni je ovo prvi svijet na hr, tako da niti koga znam niti mene tko zna, a ovdje nikome se ne bih pravdao niti govorio zašto sam napustio spn, prešao u rb.. Pokušao sam ne dolaziti ovdje na forum, jer znam šta me čeka. Prije svega ovo je sve igrica, sad neka me neko restartuje, ja znam šta sam postigao, i onoliko koliko sam postigao na svijetu 20 meni je dovoljno. Posle ba10 ovo je super, družio sam se sa ljudima, upoznao dobre igrače, ja sam zadovoljan, a to što vi niste, sa sobom prvenstveno, a tek onda sa mnom, pa da mene pljujete, ne hvala, to mene ne zanima. Lako je pljuvati iza tastature, dođi Adine iz tog Luksemburga u svoje lijepe Raince, pa stani ispred mene i reci mi nešto? Isto vi neki pojedinci, pljuvali su i gori od vas 'tastaturaša' u rl, pa sam tu gdje jesam, a ko želi, nek se lijepo javi, dobit će fb ili skype, pa da razjasnimo šta god treba.. Ne želim ni sa kime konflikt, sa svima želim biti dobar, kako u rl tako i na ovim igricama.. Hvala lijepa, pjana.

Zyex mali moral, al napravit ćemo nešto uskoro :)


Bakica nemam ja nista protiv tebe osobno i prelazi u koje god pleme hoces i kad hoces, a niti me razlog zanima. Nisam dosao na forum da pljujem nekoga jer to nije moj stil i ne saljem okolo poruke i vrijedam druge igrace kao sto neki rade.

Ovo sto si gore napisao ja se s tobom u potpunosti slazem. Ima igraca i to jako puno koji ovo jako osobno i srcu prihvate a ovo je samo igra nije vam ovo ljudi moji zivot restartaju te ti krenes ponovo i eto gdje je tu problem .... Zato sto igraju ljudi na bodove eto zasto bi i svoju mamu prodali za jedno selo

A bakice kao sto sam rekao nista osobno nemam prema tebi ali ti necu zaboraviti sto si izdao OTP samo to inace sve 5 (Zato imam sumnju da ces izdati i RB)

Svi isto znamo da ste don vit corleonea jedva restartali a evo ti informacija da smo u to vrijeme igrali samo ja, baron, hani, don vit corleone protiv cijelog SPN plemena mislim da to dovoljno govori o timskom radu koji i danas provodimo mi stari clanovi OTP-a i da ste u to vrijeme jedva restartali saju


ma nije frka za moral ako ces udarat udaraj samo nije problem nikakav
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ljudi moji,sta se svadjate oko ebene igrice.
To je samo igra,nije RL :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
eto da se bar jednom posteno nasmijem :hahaha:

a sta mi je jos smjesnije sto stavljate u opisu h20- nick taj i taj,i onda se svadate ovdje ko je upravu a tko ne,al eto bitno da ste vi tamo u RB i osvajate :predaja:
 
Last edited:

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Bakica nemam ja nista protiv tebe osobno i prelazi u koje god pleme hoces i kad hoces, a niti me razlog zanima. Nisam dosao na forum da pljujem nekoga jer to nije moj stil i ne saljem okolo poruke i vrijedam druge igrace kao sto neki rade.

Ovo sto si gore napisao ja se s tobom u potpunosti slazem. Ima igraca i to jako puno koji ovo jako osobno i srcu prihvate a ovo je samo igra nije vam ovo ljudi moji zivot restartaju te ti krenes ponovo i eto gdje je tu problem .... Zato sto igraju ljudi na bodove eto zasto bi i svoju mamu prodali za jedno selo

A bakice kao sto sam rekao nista osobno nemam prema tebi ali ti necu zaboraviti sto si izdao OTP samo to inace sve 5 (Zato imam sumnju da ces izdati i RB)

Svi isto znamo da ste don vit corleonea jedva restartali a evo ti informacija da smo u to vrijeme igrali samo ja, baron, hani, don vit corleone protiv cijelog SPN plemena mislim da to dovoljno govori o timskom radu koji i danas provodimo mi stari clanovi OTP-a i da ste u to vrijeme jedva restartali saju


ma nije frka za moral ako ces udarat udaraj samo nije problem nikakav

I meni je isto sve uredu, nije frka, razumijem sve. Ako hoćeš da raspravimo oko 'izdaje' OTP-a, javi se na pp, ja ću ti sve lijepo objasniti, jer ne da mi se ovdje, kad ima svakakvih 'dušmana' koji samo čekaju neku raspravu, pa da mi se javi neki peti deseti koji hoće sa mnom da se raspravlja oko toga, a pojma nemam. Samo ću ti reći znaš da sam bio banovan na 7 dana kad su se neke stvari desile po plemenu, tj. po OTPu... Eto javi se slobodno na pp, nije frka:=)
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Pokušaj broj 3.. ok. Ne bih vodio raspravu o 'sebi' jer nema potrebe, većina igrača tj oni koji to trebaju znati, znaju zašto sam u rbu.. Meni je ovo prvi svijet na hr, tako da niti koga znam niti mene tko zna, a ovdje nikome se ne bih pravdao niti govorio zašto sam napustio spn, prešao u rb.. Pokušao sam ne dolaziti ovdje na forum, jer znam šta me čeka. Prije svega ovo je sve igrica, sad neka me neko restartuje, ja znam šta sam postigao, i onoliko koliko sam postigao na svijetu 20 meni je dovoljno. Posle ba10 ovo je super, družio sam se sa ljudima, upoznao dobre igrače, ja sam zadovoljan, a to što vi niste, sa sobom prvenstveno, a tek onda sa mnom, pa da mene pljujete, ne hvala, to mene ne zanima. Lako je pljuvati iza tastature, dođi Adine iz tog Luksemburga u svoje lijepe Raince, pa stani ispred mene i reci mi nešto? Isto vi neki pojedinci, pljuvali su i gori od vas 'tastaturaša' u rl, pa sam tu gdje jesam, a ko želi, nek se lijepo javi, dobit će fb ili skype, pa da razjasnimo šta god treba.. Ne želim ni sa kime konflikt, sa svima želim biti dobar, kako u rl tako i na ovim igricama.. Hvala lijepa, pjana.

Zyex mali moral, al napravit ćemo nešto uskoro :)

A pjana sto ti mislis da ja tebi u lice ne smijem nista reci ? msm sto da ne,kad dodjem tamo ponovit cu ovo isto ispred tebe,sta onda? hoces me udarat ? hahahahah
 
Reaction score
0
pusti budalu, ja prozivam haha a oni uzimali sela moja i stavljali ime "sto volim izdajice" i to za mojih 11 sela treba im cijelo pleme jer sami nisu sposobni, sa onima kojim sa bio u dobrim odnosima ja cu im uvijek bit dobar drug, tebe licno nisam prozivo izdajicom al si se izgleda sam naso u toj ulozi i mrsko mi je raspravljat oko jedno gluposti 100x prozivam samo one koji se do jucer dizali da sam ja izdo SPN a danas vidis kako pustaju sela bez otpora RB i pjevaju svoje poznate pjesme o moru i ljetu.

ovo sto je podevljano me zanima sta si htio reci kako cu ja biti izdajica kad sam u rbu cijelo vrijeme hahahhaha ,,,od pocetka svijeta
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Posto ce u narednim danima doci do krkljanca izmedju nas i drugova iz SPN-a koje mnogo postujem i cijenim poput faklonera, doniusa itd, da samo javno pozdravim i kazem da imate respekt moj do neba pa kako god da bude...

Zao mi je sto ce do ovoga doci al jbgg nek bude kako mora...

Pozz
 
Status
Not open for further replies.
Top