[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

zyex

Member
Reaction score
0
Harise pusti covjece vidis da sam pod stresom tocna je samo moras prvo upisati sifru za satelit Kaguya pa kad do njega dodes sve ide preko Kineskog satelita Chang'e-2 i tek onda na plemena.com

Sad vidis kako je zenu imat zajebano ;)
 

DeletedUser

Guest
ea15762d2653d7804fd10493421cd102.jpg

hahaa ako me je on restartovo tako da mi je jedno selo uzeo od 11 onda ja vise nikad u zivotu necu igrat plemena, al ako je on toliki pro onda me cudi sto take profe odlaze sa razlogom(obaveze,ljeto..) a na racunu igra ih 4-5.
 

haris22

Member
Reaction score
6
ea15762d2653d7804fd10493421cd102.jpg

hahaa ako me je on restartovo tako da mi je jedno selo uzeo od 11 onda ja vise nikad u zivotu necu igrat plemena, al ako je on toliki pro onda me cudi sto take profe odlaze sa razlogom(obaveze,ljeto..) a na racunu igra ih 4-5.

sačekaćemo ih naredni svijet :pivo:
 

Pire

Member
Reaction score
2
Sta je ovo i pjana pobjego u RB ? hahah pa ljudi zar vam nije bolje casno pasti ko ja , vec mjenjate se ko vremenska prognoza,..
sad ce pire,haris i neko da se javi,da vam unaprijed posaljem pusu i da kazem kad mi se priblizite s porazenim onda se javite :**

ja 11ti kao napadac ti 19ti???? pametnom dosta...a to u odbrani....zahvali plemenu, jer nije tvoj sigurno...Nego rr i razguli na sv21.
 

DeletedUser

Guest
8f518808f39039baddb44514e1ecd53f.jpg

hahah kako nisam vidio prije komentar ovog bisera(bio blokiran kad je komentiro zbog spama sa ovom bakicom)
pa da mu objasnim neke stvari, ja na hr20 sam imo samo 2 racuna i to kreno sam sa jednim(novim) naso se na ugodnom polozaju tj. medju samim suplemenjacima al problem je bio sto kad napravis novi racun nema zastava pa sam aktiviro jos jedan da bi mogo u slucaju da dole padnem da predjem na ovog. Imam rodjaka koji je igro sa gilipterima par svijetova dok sam ja pauziro a ti paja bez jaja pokrij se usima jer si trebo se spojit sa 4 igraca da bi doso na 15 sela. Kad sam bio u vodstvu plemena -TTT- i kad smo ratovali lik je htjeo napustit pleme(tacnije bio napustio i vratio se) jer je on kupio barbarska sela i onda baron.bn ga malo kucio po glavi i poceo plakat da je on u opsanosti i zahtijeva deff ja sam mu lijepo reko "momak nikad nekupi masovno sela jer neces bit u stanju ih deffat ako te budu napadali". a sto se tice mene ja sam se spojio samo sa Lord Saylest jer lik je bio odma do mene i imo samo dva sela u fazi kad se je vec spremo rat sa matematicarima. Medjutim matematicari su se krenili raspadat i ova lord(igra lik lol vecinoma i rijetko ulazi) pa sam se odlucio spojit sa rodjakom i tu se je i zakuhalo oko njegovih sela.
A cika paja vidi se kakav je gospodin ko god je sa njim suradjivo nije fino zavrsio tj. pomognes mu kad trebas uslugu on ima neke obaveze nesto osvaja ...

Pozz lutko ako budes cito :*


PS: Moj rekord sa multi racunima(nezz jel hr17 il 18) je bio 9 :D (moram se pohvalit ko osmicevic) :D
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top