[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
neuzdizemo samo vas spustamo na zemlju javno da se zna, zanima me kolko ce vas ostat kad krenete padat. kolko ce vas napustit pleme tj. trazit da prebace se u neko drugo.
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
miki gusto oko moje, čovjek izašao prešao kod vas i ti ga odma u neaktivce, padaju sela, a sve neaktivci jbg, tako ste se smijali kad se dkl izvlačio na loš net, da im nije bilo neta nikako, da su bili neaktivni... nemojte kupit njihove fore, daj izmisli svoje, budi original..

Sad ćemo adine eto nas :*
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
miki gusto oko moje, čovjek izašao prešao kod vas i ti ga odma u neaktivce, padaju sela, a sve neaktivci jbg, tako ste se smijali kad se dkl izvlačio na loš net, da im nije bilo neta nikako, da su bili neaktivni... nemojte kupit njihove fore, daj izmisli svoje, budi original..

Sad ćemo adine eto nas :*

Pjana,hodi mi dodji mi,pricas ovdje ne gasis se,nista nisi napravio,al realno :D
 

DeletedUser

Guest
miki gusto oko moje, čovjek izašao prešao kod vas i ti ga odma u neaktivce, padaju sela, a sve neaktivci jbg, tako ste se smijali kad se dkl izvlačio na loš net, da im nije bilo neta nikako, da su bili neaktivni... nemojte kupit njihove fore, daj izmisli svoje, budi original..

Sad ćemo adine eto nas :*

Pa da je aktivan bio ne bi ni jedno selo palo,lika nema evo već 3. dan

I ja se ne izvlačim već samo navodim činjenice koje ti ne možeš skontati izgleda...
Sela su pala samo avataru i adi jedno,i 3/4 sela reepicheepu,a on je spasio sela maksimalno koliko je mogao
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Pjana,hodi mi dodji mi,pricas ovdje ne gasis se,nista nisi napravio,al realno :D

Nista nije napravio tj. Pjana, Elvir i ja ? :D

Pa pogledaj malo...
http://hr.twstats.com/hr20/index.php?page=player&id=123225

Jos bili pod banom 7 dana...

Pa pogledaj malo ODA rank, ili ODD...

Tu kao lijepis slike neke sjece, jel te sramota?

Jel potrebno da mi lijepo kako se uklapa 2 ciscenja, plemici i deff posle plemica sve u jednoj sekundi?

De zadefaj de presjeci, a docemo i do tebe ne brigaj :D
 

DeletedUser

Guest
Nista nije napravio tj. Pjana, Elvir i ja ? :D

Pa pogledaj malo...
http://hr.twstats.com/hr20/index.php?page=player&id=123225

Jos bili pod banom 7 dana...

Pa pogledaj malo ODA rank, ili ODD...

Tu kao lijepis slike neke sjece, jel te sramota?

Jel potrebno da mi lijepo kako se uklapa 2 ciscenja, plemici i deff posle plemica sve u jednoj sekundi?

De zadefaj de presjeci, a docemo i do tebe ne brigaj :D

:kokice:
ne zna ovaj Adin ništa :pivo:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Nista nije napravio tj. Pjana, Elvir i ja ? :D

Pa pogledaj malo...
http://hr.twstats.com/hr20/index.php?page=player&id=123225

Jos bili pod banom 7 dana...

Pa pogledaj malo ODA rank, ili ODD...

Tu kao lijepis slike neke sjece, jel te sramota?

Jel potrebno da mi lijepo kako se uklapa 2 ciscenja, plemici i deff posle plemica sve u jednoj sekundi?

De zadefaj de presjeci, a docemo i do tebe ne brigaj :D
hahah imas 80k i lijepis mi da gledam kako imas 80k poena hahah,a doso juce na racun hahahaha idi nexus jedi sta boga ti hahaha
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Kao prvo Adine šta to ti imaš više od nas ? Imaš prazna sela i imaš sreće što nisam tu blizu tebe da vidiš kako pjana cijepa i šalje plemke, kako kad ustaneš nema sela, ili 2, pogledaj našu poziciju, a pogledaj svoju, dečku sam uzeo selo 15 sati sa plemićima, nije mogao procijeniti gdje idu plemke ;) Ti si tu bliži, imaš 6-7 sati front ispred sebe, i šta ti radiš ? Šta si ti uradio ajde reci mi? Šta ste uradili vi skupa, da čak niste ni pošteno mogli front nadefat, izviđam vam prazna sela, i šta hoćete majke vam? Vi ste našli nešto pričat, izvlačite se na 2 fronta? RB vas nije još ni udario, šta će bit kad udari? Pada vam za dan onda 15-20 sela, i od nas jedno desetak i zdravo smo ;) A doći će pjana i do tebe, nadam se da se neće nešto izjalovit, pa da te ne budem noblao... Ako te ko prije ne pošalje na rr ili nešto peto deseto.. gdje su plemići, znate poslat fejk i to sjekirom, žao djeci ovnova.. Adine oko moje lijepo balavo, čekaj još malo ;) Imaš 4 sela više i kao ti pitaš, ti se našao pametni da kažeš 'šta sam uradio' .. Nisam uradio nešto kao cuca i kao ostali pojedini igrači iz top15, ne bih pisao tu da sam kasnio i radi čega itd itd.. Ovo je ljepota, a čekaj još malo, spremi mi jedno selce od 10k ljubi te pjana.. I ajde u ćošak moram i tebe kaznit..

Ja nako došo :*
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Pa da je aktivan bio ne bi ni jedno selo palo,lika nema evo već 3. dan

I ja se ne izvlačim već samo navodim činjenice koje ti ne možeš skontati izgleda...
Sela su pala samo avataru i adi jedno,i 3/4 sela reepicheepu,a on je spasio sela maksimalno koliko je mogao

Tako je i maboanu iz dkl nestajalo net pa ste furali čovjeka.. Šta ja mogu što držiš neaktivce u plemenu.. Teško se raspravljat sa balavcima al stvarno teško... Kad uzmete selo dođite da pišete ovdje, do tad psst i u ćošak.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hahah imas 80k i lijepis mi da gledam kako imas 80k poena hahah,a doso juce na racun hahahaha idi nexus jedi sta boga ti hahaha

Raspitaj se od kad sam ja na accu da ne lupas gluposti ;)

Maksuz pozdrav za Mikija i da kazem da ima ljudi u Matematicarima protiv kojih mi je zao ratovat, izmedju ostalih Miki i 100-ka recimo, respekt do neba, al takodje ima i onih protiv kojih cu sa apetitom, nafuranih balavaca koji misle da znaju igrat a ne znaju guz*ce obrisat, izmedju ostalih Adin :D
 
Status
Not open for further replies.
Top