-RB-, =RB= vs DKL, DKL-DL , DKL II

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pa verovatno tebi, posto imas neki poremecaj dvostruke licnosti ili mozda vise...vreme ce pokazati. Procitaj post sto si napisao ranije.


A ovaj zdravko mamic sa tobom lagano, lik je opsednut sa kaletom :)

nit neznam tko si-nit me zanima tko si-ali VREME pokazuje kakav si
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pa verovatno tebi, posto imas neki poremecaj dvostruke licnosti ili mozda vise...vreme ce pokazati. Procitaj post sto si napisao ranije.


A ovaj zdravko mamic sa tobom lagano, lik je opsednut sa kaletom :)

Mi o wuku, zdravko na vrata xd
 

DeletedUser

Guest
Smakye hvala ti sto si rekao gde igram :) hahaha :zid:


nit neznam tko si-nit me zanima tko si-ali VREME pokazuje kakav si

Hahaha... bila jednom 3 praseta... itd itd
 

DeletedUser

Guest
hmm...rec pocinje na k a ima 15 slova... sta li to moze biti? :woot:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Kad budemo imali više poraženih tek onda ga smijemo spominjat, pozz svima voli vas vaš Ilijašanin smayke
 

DeletedUser

Guest
rijeć na k....... s 15 slova- kalllas..... s točkicama...točkice jednog dana pojasnim
 

DeletedUser

Guest
Kompleksi na nivouuu :D :p

ako misliš na mene..krepo od kompleksa...užas..
ako misliš na nekog drugog...ok

a i zbilja mi nije jasan taj stav- MI NAJJAČI MI OVO , MI ONO... takvo što se obije od glavu kad tad... :) sretno RB :) :)
voli vas DKL
 

Pire

Member
Reaction score
2
ako misliš na mene..krepo od kompleksa...užas..
ako misliš na nekog drugog...ok

a i zbilja mi nije jasan taj stav- MI NAJJAČI MI OVO , MI ONO... takvo što se obije od glavu kad tad... :) sretno RB :) :)
voli vas DKL

ma samo opusteno.......pogledat sela noblano i to je to. Respekt svima...za ovog Zdravka poseban post ide.....DKL respekt Zdravko.....ne kaki.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
ma samo opusteno.......pogledat sela noblano i to je to. Respekt svima...za ovog Zdravka poseban post ide.....DKL respekt Zdravko.....ne kaki.

samo da se tucemo i to je to nek bude rutavo branit cemo se i mi necemo ni mi vjecno napadati ha ya
boki se lijepo samnom derao jucer nit je bilo deffa puno jednan uka probila al mudrost je odradila mogao je i on dignut ruke kad je noblano selo vec se cjeli dan samnom nadmudrivo renoblo i tako dalje pa cak i sjekao iz sela gdje je off zakucao sve u svemu super ocekujem jos ovakvi borbi :)
 

DeletedUser

Guest
Boki svaka cast


Igrao sam sa cojkom zna znanje uz sav respekt mislim da nemate jebene sanse :pivo:
 

deer02

Member
Reaction score
0
Negdje pročitah da smo čekali da zarate sa matematičarima
Kako znamo bili ste u napu s njima i šta mi znamo da će oni vas izlevatiti i na vas krenuti, to je do vas vi vašu diplomaciju vodite

A kako znam matematičari su čekali našu akciju pa tek onda da krenu na vas.

Ako si toliko upućen zašto onda ne znaš da je prve napade DKL poslao dok smo još bili u nap-u sa njima.
Jbg. od početka nije to bio neki nap, regrutovali su sve crvene tačkice na našem kont. i šta tu očekivat drugo osim rata?
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
LP Biby, boki 007, sumaheru i ostalim bivšim suigračima. Nitko Vas nema pravo podcenjivati, oni koji to rade ili su dječurlija ili neznaju igrat, svi ostali vas respektiraju i kao pleme i kao igrače i protivnike. Pojedinih ispada će uvijek biti sa obje strane, ali treba smirit situaciju.
I u ovoj akciji ste pokazali da se znate boriti i da nećete bit nimalo lak zalogaj, što i tvrdim od samog početka.....al mi je i drago da bude dobrog fajta.
Nebitno koliko smo spucali njuka, nama je bitno nešto poziciono izdominirati, sad...bilo bi bolje da smo s tim njukama uzeli 10 sela nego 2.....al nemožeš bokiju uzet tako sela, neki su to tek sad shvatili i to na teži način, e pa drago mi je da je tako!
S druge strane gledano, istrošili smo offa, ali smo i pobili jako puno deffa...i to manevarskog deffa koji je stizao iz blizine, s fronta, nešto smo pobili i uhvatili na spavanju.....zadovoljni smo ukupno uzetim brojem sela, fajt je bio dobar i zanimljiv.
Rat je tek počeo, vidjećemo.......:pivo:
 

DeletedUser

Guest
ako misliš na mene..krepo od kompleksa...užas..
ako misliš na nekog drugog...ok

a i zbilja mi nije jasan taj stav- MI NAJJAČI MI OVO , MI ONO... takvo što se obije od glavu kad tad... :) sretno RB :) :)
voli vas DKL
Drug oko toga NAJJACI ja ne znam ali cemo vidit na kraju ko ce kupit prnje sa HR 20.Vrijeme je najbolji pokazatelj toga.
Ja samo zahtjevam fer borbu.Volim dobar fajt ..
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ako si toliko upućen zašto onda ne znaš da je prve napade DKL poslao dok smo još bili u nap-u sa njima.
Jbg. od početka nije to bio neki nap, regrutovali su sve crvene tačkice na našem kont. i šta tu očekivat drugo osim rata?


Prljavo igrate i igrat će te. Opusti se, znam sveijednog igrača matematičara bolje nego ti, s njima sam igrao duže vremena, možda koliko ti i igraš godina plemena pa čak i više, Bog sami zna. Čekali ste tu našu akciju da bi vi onda nešto pokušali. Tako je i bilo sa OTP pojedini igrači prvo su molili da pređu kod njih, kad ste bili pred samim, raspadom i kasnije zaboli nož u leđa i počeli ih napadati. Ne bi vi krenuli na dkl da su supernaturalci prihvatili vašu ponudu da krenete zajedno na nas, ljudi vas kulturno odbili. Sve se sazna. Pa ste vidjeli da mi idemo na dkl pa hajmo i mi bit će free sela. E pa mogu vam reči da dkl nisu laka riba kao što izgleda. Kao što maboan kaže:"draže mi je da mi selo padne od vas nego od matematičara" što u prevodu znači da ćete teško biti vama izaći na kraj s njima nego nama. Lijep pozdrav!
 
Last edited:

biby

Member
Reaction score
0
Ako si toliko upućen zašto onda ne znaš da je prve napade DKL poslao dok smo još bili u nap-u sa njima.
Jbg. od početka nije to bio neki nap, regrutovali su sve crvene tačkice na našem kont. i šta tu očekivat drugo osim rata?

Odakle ti to da su naši poslali napade..pitaj svoga igrača sasa budisa tko je napao prvi
 
Status
Not open for further replies.
Top