-RB-, =RB= vs DKL, DKL-DL , DKL II

Status
Not open for further replies.

PivceBre

New Member
Reaction score
0
Pivcebre koji je dok je bio kod nas dogovarao izdaju i pokušavao neke igrače okrenuti protiv nas zbog igrače fate..i onda se fali sa porukama kako je dogovoreno da se zajedno lupa po nama radi osvete meni jer sam ga izbacio radi izdaje.


Cisto da se i ja javim :)

1. Drago mi je da si zapamtio nick...
2. Vjerujem da ti je shaka prenio poruku pa ne moram ja....
3.Ta izdaja o kojoj govoris.. pa to je samo u tvojoj glavi... Al' dobro, ja sam ti rekao... Doci ce sve na svoje :)

Izvinjavam se zbog spama...
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Smijesan rat... najvecu korist ce izvuci matematicari... ali neka i to ce kratko trajati :D

-RB- do pobjede...

@ Ivek a gdje su rucke :p
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
DKL,uzmem vam selo,idu neka smjesna prenoblavanja,zasutavljam izvidjacima,necu da se desava ono vise,sad vas moram jos noblati
 

DeletedUser

Guest
Nemoj mi reci? kako vidim ti nista nisi uzeo,sta je bilo,samo 1 plemica ima ? :D

Verovatno zato sto je odanost ostala na 3 :) Ali ne brini se ti nista selo je u mom vlasnistvu sada :)

Da to je problem, znas putuje plemic 20 sati pa malo slabije ide kad se nobla sa jednim plemicem :)

Umesto sto gubis vreme na forumu idi nadji neko selo sto smo ocistili pa ga noblaj. ahahaha
 

DeletedUser

Guest
vrlo zanimljive stvari čitam
lepa sela lepo gore-bješe jednom davno viđeno u hrvatskoj-pa nastade traktorijada....

nek sela gore-traktore spremajte (kao nekad neki) :)
 

DeletedUser

Guest
Molim moderatore da se naslov ove teme promjeni iz "-RB-, =RB= vs DKL, DKL-DL , DKL II" u -RB-, =RB=, 2+2=5, X+Y=Z vs DKL, DKL-DL , DKL II. Barem tu budite pošteni kad se sprdate sa DKL-om već :)
 

DeletedUser

Guest
vrlo zanimljive stvari čitam
lepa sela lepo gore-bješe jednom davno viđeno u hrvatskoj-pa nastade traktorijada....

nek sela gore-traktore spremajte (kao nekad neki) :)

Mi ovde pričamo o igrici a ti pominjes neke druge stvari. Stvarno se jedan težak poremećaj.
 
Status
Not open for further replies.
Top