=RBK=

sultan i

Member
Reaction score
0
NA ZAPADU NESTO NOVO. IDEMO VANREDNE VIJESTI.

unledbci.png


UZIVAJTE ZAJEDNO SA NAMA.

unledmbbe.png
 
Last edited:

sultan i

Member
Reaction score
0
Ovo novog.

unlednov.png


AKO ZELITE I JOS VISE PODATAKA SAMO RECITE.
ZAMOLIO BI I SUPARNICKO PLEME DA POMOGNE U OVOME.
OVAKO CEMO OZIVJETI OVAJ SERVER.
 

DeletedUser

Guest
i samo da se nadovežem da je rat krenuo jedan dan ranije upravo zbog vas. Zbog NAP-a javljeno vam je da do 14.06 do sad neznam koliko sati nema napadanja što ste vi prekršili. I udarili po našim nekim članovima neočekivano i to vam je veoma nisko.

No, kako god meni paše....sretno i vama i nama :eek:ok:

EDIT: I to što ti starcevica kaže, nemoraš sad kod svakog noblanja davat izvješaje rata, čemu??
 

sultan i

Member
Reaction score
0
E

i samo da se nadovežem da je rat krenuo jedan dan ranije upravo zbog vas. Zbog nap-a javljeno vam je da do 14.06 do sad neznam koliko sati nema napadanja što ste vi prekršili. I udarili po našim nekim članovima neočekivano i to vam je veoma nisko.

No, kako god meni paše....sretno i vama i nama :eek:ok:

Edit: I to što ti starcevica kaže, nemoraš sad kod svakog noblanja davat izvješaje rata, čemu??
sad cu ja tebi poslati izvijestaj ko je poceo provocirati.
Aj da vise o tome nepisemo
 

starcevica

Member
Reaction score
1
@Gorky

Kako se ja tog nisam sjetio da napisem :confused:

O provociranju ja mislim da nezna gorki nista,ko ni ja...Al ko je poslao prvi napad to znamo... :andjeo:

I nemoj dozvoljavati igracima da psuju preko pp :D
 

sultan i

Member
Reaction score
0
AAAA

@gorky

kako se ja tog nisam sjetio da napisem :confused:

O provociranju ja mislim da nezna gorki nista,ko ni ja...al ko je poslao prvi napad to znamo... :andjeo:

I nemoj dozvoljavati igracima da psuju preko pp :d

slobodno mi proslijedite poruke ko je psovao i pustite ga mojim igracima da ga noblaju. To ce im biti puno veca kazna. Jer sam fino napisao bez vrijedjanja i ima da bude tako pa makar nas ostalo 10 u plemenu.
 

DeletedUser

Guest
@ Sultan i

Mislim da bi trebao postavit novu statistiku, izgleda da ste izgubili još 3 sela :)
 
Last edited by a moderator:

sultan i

Member
Reaction score
0
@ sultan i

mislim da bi trebao postavit novu statistiku, izgleda da ste izgubili još 2 sela :)

znam vidio sam igrac interia restartovan.
A skakavca su skopali covijek nije bio tu.
O tome ti ja pricam sa pravim napadima ste krenuli niste cekali da ja kaznim kulexa
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: AlkoSi
Side 2:
Tribes: =RBK=

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 7
Side 2: 2
Difference: 5

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 45,419
Side 2: 12,333
Difference: 33,086

chart
 

DeletedUser

Guest
znam vidio sam igrac interia restartovan.
A skakavca su skopali covijek nije bio tu.
O tome ti ja pricam sa pravim napadima ste krenuli niste cekali da ja kaznim kulexa

Kulexa si ti onda trebao odma kazniti, a ne da se kao prvo "ispričavate" za nešto i onda ujutro opet da on pošalje napad i pobije čovjeku off. Da smo čekali tebe da ti nekoga kazniš već bi nam svima offove porokali, ovako ćemo ih bar na vama porokat :eek:ok:
 

Rusty Ryan

Member
Reaction score
1
Sultane daj slikovito objavi, kako si se trudio kad je bilo u vašu korist. Oživjeo si ovaj server heheheheheeheeheeh
 

anti-zion

New Member
Reaction score
0
Kulexa si ti onda trebao odma kazniti, a ne da se kao prvo "ispričavate" za nešto i onda ujutro opet da on pošalje napad i pobije čovjeku off. Da smo čekali tebe da ti nekoga kazniš već bi nam svima offove porokali, ovako ćemo ih bar na vama porokat :eek:ok:

Mastas :)))
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Mozda momak nije na kompu :)

Evo da nebude samo spam da dam koji kom o plemenima...

Alkosi-Vec se dokazali,imaju aktivnost i iskustvo..Manje clanovai maju,a na 2 su kontinenta...+ Ovo nije jedini rat koji vode...

Rbk-Na pocetku su imali jaku diplomatiju (na svom kontinentu sa svim jacim plemenima su imali savez ili NAP ja mislim,ako grijesim ispravite me)..Sad ne znam dali im je ovo jedini rat koji vode ili imaju jos ...Pozitivno im je sto su vecinom na jednom kontinentu...

Sve u svemu bice zanimljivo samo da se Rbk ne raspadne slucajno :)


@Anti-zion

Ako ga je mislio kazniti trebao ga je odamh izbaciti iz plemena :eek:ok:
 
Last edited:
Top