=RBK=

starcevica

Member
Reaction score
1
jedno je objavljivati situaciju i aktualnosti vezanog za postojeći rat,
a drugo je prelaziti granicu dobrog ukusa objavljivanjem poruka kojima nije mjesto ni na plemenskom,
a kamoli na glavnom forumu.

naravno da su igrači strane koja gubi u nekoj vrsti panike i da nastoje spasiti što se i ako se spasiti da,
i da će svašta reći-napisati da bi to postigli.

ponižavanje istih ismijavanjem na forumu nije nimalo časna igra.

pogotovo ako to radi strana koja uvelike dobija rat.

Slazem se :eek:k:
 

bađo

Banned
Reaction score
0
Ali to cini igru zanimljivom...odavno vece pleme a da tako padne nisam vidio.

Oni sami traze da budu ismijavanji :festa:
 

DeletedUser

Guest
jedno je objavljivati situaciju i aktualnosti vezanog za postojeći rat,
a drugo je prelaziti granicu dobrog ukusa objavljivanjem poruka kojima nije mjesto ni na plemenskom,
a kamoli na glavnom forumu.

naravno da su igrači strane koja gubi u nekoj vrsti panike i da nastoje spasiti što se i ako se spasiti da,
i da će svašta reći-napisati da bi to postigli.

ponižavanje istih ismijavanjem na forumu nije nimalo časna igra.

pogotovo ako to radi strana koja uvelike dobija rat.

potpis.
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Mislim da ovdje samo treba napomenuti da je =RBK= jos jedno u nizu od propalih a pro plemena (tipa GROM,,MH...)

A sad sultane jel te stid bgt,,,meni ste se nekli dan zgadili kada ste trazili da vam posaljemo deff igracu koji se nalazi u centru tvog plemena...et ti tvoje jadne igre i organiziranosti ...ccc...zavuci se u misiju rupu
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Ovo će im biti škola da nije lijepo raditi nekome iza leđa, pa možda na nekom idućem svijetu budu postupali pametnije...:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
e da malo kasnim, ali dobrodosli:D
puno srece u igri, sudeci po postovima, treba vam:D
 

sultan i

Member
Reaction score
0
a cuj to

Mislim da ovdje samo treba napomenuti da je =RBK= jos jedno u nizu od propalih a pro plemena (tipa GROM,,MH...)

A sad sultane jel te stid bgt,,,meni ste se nekli dan zgadili kada ste trazili da vam posaljemo deff igracu koji se nalazi u centru tvog plemena...et ti tvoje jadne igre i organiziranosti ...ccc...zavuci se u misiju rupu

a vi ste pleme koje.
 
Reaction score
0
ja sam samo predlozio , nije znak da moras......al rekoh da sprijecim ismijavanja i ostalo.....pa realno niste niti jedno selo uzeli od alkoholicara. Drugo noblaju vas a vi uzimate selo od 300 poena?

gdje je tu logika u ratu ste a trosite plemice na male barbare koji nece biti razvijeni za pola godine :woot:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
ja sam samo predlozio , nije znak da moras......al rekoh da sprijecim ismijavanja i ostalo.....pa realno niste niti jedno selo uzeli od alkoholicara. Drugo noblaju vas a vi uzimate selo od 300 poena?

gdje je tu logika u ratu ste a trosite plemice na male barbare koji nece biti razvijeni za pola godine :woot:

To je bilo prije. sad se pokusavamo pregrupisati.
I pokusati uraditi nesto vise alkosi su sjajni i ja sam to uvijek govorio to i oni sami mogu potvrditi. Ali ako smo u ratu zasto onda bijezati kao misevi .
Ko zna mozda se desi "The Battle of Stirling".
 

sultan i

Member
Reaction score
0
aaaaaaaa

Utakmica se i dalje igra...

Alkosi 49:4 Rbk


Porast bodova
330.737

Al su se neki obradovali ovome ratu :)

da puno njih ceka sa strane da vide sta ce se desiti.
neka ih neka prate bar se nesto dogadja.
nista alkosi idemo dalje
 

-sasuke-

Member
Reaction score
0
Sto vi jednostavno ne raspustite pleme i kraj ili se restartujte pa opet polako iznova lakse vam je... :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
sta ovo znaci

Datum Događaj
22.06.
17:54 =RBK= je plemenu ponudio mir.


lol :p

Datum Događaj
22.06.
22:14 Pleme je odbilo mirovnu ponudu od =RBK=.


:boks:
 
Top