REBORN rofl

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
tema se neće zaključati jer nije stvar admina da sprečava ili zabranjuje igračima da se ubacuju u druga plemena u ulozi špijuna.

to su taktike igre i u ni kojem slučaju nisu kažnjive.

no kažnjivo je objavljivanje privatnih podataka o igračima na forum bez njihove dozvole.

zato opomena pokretaču teme, u ponovljenom slučaju kaznit će se automatskim banom.
 

Rocket Scientist

New Member
Reaction score
0
tema se neće zaključati jer nije stvar admina da sprečava ili zabranjuje igračima da se ubacuju u druga plemena u ulozi špijuna.

to su taktike igre i u ni kojem slučaju nisu kažnjive.

no kažnjivo je objavljivanje privatnih podataka o igračima na forum bez njihove dozvole.

zato opomena pokretaču teme, u ponovljenom slučaju kaznit će se automatskim banom.



Molim da se tema zaključa i izbriše jer su se objavili privatni podaci. Kakva opomena?!?
Pa tip je iz svoje zlobe objavio podatke o mom maloljetnom djetetu i o drugim maloljetnim osobama.

Ako to ne izbrišete, javit će vam se moj odvjetnik. Hvala na razumijevanju!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Molim da se tema zaključa i izbriše jer su se objavili privatni podaci. Kakva opomena?!?
Pa tip je iz svoje zlobe objavio podatke o mom maloljetnom djetetu i o drugim maloljetnim osobama.

Ako to ne izbrišete, javit će vam se moj odvjetnik. Hvala na razumijevanju!

hahahahahahaha
 

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
Molim da se tema zaključa i izbriše jer su se objavili privatni podaci. Kakva opomena?!?
Pa tip je iz svoje zlobe objavio podatke o mom maloljetnom djetetu i o drugim maloljetnim osobama.

Ako to ne izbrišete, javit će vam se moj odvjetnik. Hvala na razumijevanju!

Onda ce se tebi javiti moj odvjetnik sto si doveo maloletnu decu a ne brines se dovoljno dobro o njima. :predaja:
 

Rocket Scientist

New Member
Reaction score
0
hahahahahahaha

Dijete, tebi mnogo toga nije jasno. Pa ni to da bi upravo ti mogao imati posljedice u pravom životu. Ili tvoji roditelji. Mislim da njima neće biti smiješno kad čuju što radiš.

Vrlo lako će se otkriti tko si i gdje živiš.
 

DeletedUser

Guest
Dijete, tebi mnogo toga nije jasno. Pa ni to da bi upravo ti mogao imati posljedice u pravom životu. Ili tvoji roditelji. Mislim da njima neće biti smiješno kad čuju što radiš.

Vrlo lako će se otkriti tko si i gdje živiš.

a majko mila,placem hahahahaha
samo ti nastavi pointwhorat i pravi vrtic u plemenu :eek:ok:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Općenito nije u redu otkrivati privatne podatke u ovoj igrici. Svatko tko želi nešto privatno otkriti, on će to nama otkriti sam, ja sam s toga da se kazni igrača koji objavljuje takve stvari pogotovo o maloljetnom djetetu.
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Eto očito će i odvjetnici imat posla.. Ovaj forum će postat sud. očito :lool:

Najbolje da dignete tužbu odmah.. :andjeo:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Samo smireno. Nemoj se uzbuđivati prije reda. Sve u svoje vrijeme.

Najbolje da ime svog plemena promjeniš u Dječji vrtić
a u opis staviš:

Ovo se pleme sastoji od djece.. I čuva ih tim odvjetnika..
ako slučajno kažete nešto o njima, ili ih napadnete odmah dižemo TUŽBU

I slogan- Tužbom protiv neprijatelja :andjeo:
 

Rocket Scientist

New Member
Reaction score
0
Najbolje da ime svog plemena promjeniš u Dječji vrtić
a u opis staviš:

Ovo se pleme sastoji od djece.. I čuva ih tim odvjetnika..
ako slučajno kažete nešto o njima, ili ih napadnete odmah dižemo TUŽBU

I slogan- Tužbom protiv neprijatelja :andjeo:

Dobra ideja.
 

DeletedUser

Guest
tema ide privremeno pod ključ jer je došlo do ozbiljnih prijetnji ne samo pokretaču teme nego i plemena teamu sa odvjetnicima, a kako vidim prijetnje igračima se nastavljaju i na samoj temi.

tema zasad ostaje jer je glavni admin WICKED noćas upoznat sa temom, odredio brisanje privatnih podataka igrača sa teme što je i učinjeno, odredio je kaznu pokretaču teme i također je odredio da tema ostaje.
 
Status
Not open for further replies.
Top