Rezervacije

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Poučeni dosadašnjim iskustvom na sv1,raznim političkim i diplomatskim igrama,ali ipak prvenstveno vođeni našom misijom
"tu smo jer su nam rekli da postoji višestoljetna konoba koja je u obliku ogromne damižane...U potrazi za tim objektom pretražujemo neprijateljska sela..."
otvaramo ovu temu u nadi da će se izbjeći bilo kakva križanja plemića,nepotrebne nuke na prazna sela,ili iznenadnih napada saveznika ili plemenskih kolega koji još putuju na selo koje vi osvojite(nadam se da znate o čemu pričam i pretpostavljam da se svima već dogodilo)
i javno rezerviramo sva sela plemena NDLJ

p.s. pozivamo sve igrače/plemena/saveze da slobodno rezviraju svoje mete na ovom forumu
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Evo BEVA je krenula... :boks:

Side 1:
Tribes: BEVA
Side 2:
Tribes: NDLJ

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 75
Side 2: 7
Difference: 68

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 681,675
Side 2: 62,669
Difference: 619,006

chart


:lool:

Ide nekakva akcija na nas pa budemo stavljali statistiku...
 

DeletedUser

Guest
Update nakon tko zna koliko napada od strane NDLJ.
Neka sela prenoblana, neka vraćena, neka uzeta.... ma svega pomalo ali BEVA opet povećava razliku :woot:

Side 1:
Tribes: BEVA
Side 2:
Tribes: NDLJ

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 81
Side 2: 8
Difference: 73

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 742,138
Side 2: 74,528
Difference: 667,610

chart
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Sramite se,, vas 10 napasti samo nekoliko dobrih ljudi koji su krvavo gradili sela da bi vi pijanci uzimali kako vam se koje selo svidi. Sramota gori ste od svih politicara i svih njihovih harača i poreza zajedno :p
 

DeletedUser

Guest
Vidim da se nitko ne uključuje u temu...Ovo je ipak rat 3. i 4. plemena na svijetu...Mislim da bi bilo dobro malo prokomentirati...Sa svih strana...:) Bare, može update?! :lool:
 

DeletedUser

Guest
Evo update!

Ukupno...

Side 1:
Tribes: BEVA
Side 2:
Tribes: NDLJ

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 230
Side 2: 40
Difference: 190

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 2,034,252
Side 2: 373,891
Difference: 1,660,361

chart



Zadnja tri dana...

Side 1:
Tribes: BEVA
Side 2:
Tribes: NDLJ

Timeframe: 29/03/2011 00:00:00 to 01/04/2011 20:19:19

Total conquers against opposite side:

Side 1: 74
Side 2: 15
Difference: 59

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 693,495
Side 2: 139,649
Difference: 553,846

chart


Go BEVA!!!

Samo da mi neki "mutombo" ne uvali bananu za ovo... Jbg kako god da okreneš to ne zvuči dobro.
 

DeletedUser

Guest
izgleda da ste ostali bez vecine sela :D

jesi vidio ti to....u današnje vrijeme ni rezervacije ne možež odradit do kraja jer nestane pleme koje rezerviraš....u svakom slučaju pohvale curama i momcima na super odrađenom poslu i pobjedi protiv ndlj-a,sad nas tjedan dva nema nigdje jer smo pijani i slavimo pobjedu,a onda nadam se ponovno rezerviramo nekoga,ili sve :lool:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
jesi vidio ti to....u današnje vrijeme ni rezervacije ne možež odradit do kraja jer nestane pleme koje rezerviraš....u svakom slučaju pohvale curama i momcima na super odrađenom poslu i pobjedi protiv ndlj-a,sad nas tjedan dva nema nigdje jer smo pijani i slavimo pobjedu,a onda nadam se ponovno rezerviramo nekoga,ili sve :lool:

ja bih rekao pobjeda bez pobjede! ali sto je je razguzili ste ih kolko ste stigli :eek:ok:
samo sljedeci put bolje rezervirajte moguce je da ce i ta sela nstat s vaseg pladnja :lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top