s4 spam

Status
Not open for further replies.

faree

Active Member
Reaction score
55
Igram, veceras cu krenuti.

Ovi grcki bogovi mi smrde na tooney, puno su se razvikali po forumu,
a njihov je fazon da svi dodju sa nekim tematskim nickovima.
Djeca....

hahah,,,tooney komplexas
 

retriver

Member
Reaction score
0
scapa
...i meni, samo necu ozbiljno okupljat PLEME, ovdje sam da vidim postavke, ...da se pripremim za iducu rundu bolje....

lp. scapa,
Pokazaće vreme na vreme jer pravo ili pripremno pojavljivanje. Za sad nek bude kako kažeš!
 

faree

Active Member
Reaction score
55
...PLEME se nece ponovo nikad okupit

lp. scapa, :p


Eh dobro si ovo rekao scapic..naravno da se PLEME vise nikada nece okupiti,,,nije niko lud da ponovo trpi vasu (tvoju i borissovu i jos par igraca) glupu aroganciju i uzdizanje do nebesa...zavidim svom duallu kako je presao preko svog maltretiranja koje ste mu pruzili na četvorci,,

lp. faree, :p (nekad bio duall na ...jocker...-u,,,tak da malo bolje znas o kome je rijec)
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...PLEME se nece ponovo nikad okupit

lp. scapa, :p


Eh dobro si ovo rekao scapic..naravno da se PLEME vise nikada nece okupiti,,,nije niko lud da ponovo trpi vasu (tvoju i borissovu i jos par igraca) glupu aroganciju i uzdizanje do nebesa...zavidim svom duallu kako je presao preko svog maltretiranja koje ste mu pruzili na četvorci,,

lp. faree, :p (nekad bio duall na ...jocker...-u,,,tak da malo bolje znas o kome je rijec)


...zato ste nas, ti i tvoj duall toliko i napastvovali da dodjete u PLEME, ...jedino sta nam mozete zamjerit sta smo vas ogranicili u prenoblavanju i noblanju barbara, :zid:,

lp. scapa, :hmm:


...džabar
 

faree

Active Member
Reaction score
55
...PLEME se nece ponovo nikad okupit

lp. scapa, :p





...zato ste nas, ti i tvoj duall toliko i napastvovali da dodjete u PLEME, ...jedino sta nam mozete zamjerit sta smo vas ogranicili u prenoblavanju i noblanju barbara, :zid:,

lp. scapa, :hmm:


...džabar


Mi vas napastvovali,, :zid: ti samo voliš da misliš da je tako bilo

Ev ovako da ti iznesam malo dokaza oko noblanja barbara

Prvo noblanje nakon dolaska na racun je bilo :

2011-06-03 11:57:08 - ovo je momenat spajanja racuna ...jocker... i sen deros

Od ovog momenta pa do 2011-11-22 21:03:47 noblali smo 14 barbaraskih sela

Za razliku od tebe koji si za isti period nobalo 24 barbarska sela

Istina je da ste nas ogranicli u mnogo cemu i to vam ide na cast,.ali nikada nismo ni zeljeli a ni trazili dozvolu za noblanje barbarskih naselja,,vec smo trazili od tebe i vodstva da zabranite noblanje barbarskih u nasoj crkvi,,sta vise vi ste nama zabranjivali da se sirimo u crkvi tako sto ste davali drugim igracima sela i tako ste pokusali da nas zatvorite i da nam otezate i onemogucite sirenje,,nista vam od toga nije uspijelo,,mada nisam igrao jako dugo vremena na racunu drago mi je da je Hamza uprkos svim vasim spletkama uspio da zavrsi u Top 3 jer je to uistinu i zasluzio za razliku od pojedinih koji nezasluzuju da budu u Top 20 a ipak su tu zahvaljujuci raznoraznim spletkarijama

Lp. faree :eek:k:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Mi vas napastvovali,, :zid: ti samo voliš da misliš da je tako bilo

Ev ovako da ti iznesam malo dokaza oko noblanja barbara

Prvo noblanje nakon dolaska na racun je bilo :

2011-06-03 11:57:08 - ovo je momenat spajanja racuna ...jocker... i sen deros

Od ovog momenta pa do 2011-11-22 21:03:47 noblali smo 14 barbaraskih sela

Za razliku od tebe koji si za isti period nobalo 24 barbarska sela

Istina je da ste nas ogranicli u mnogo cemu i to vam ide na cast,.ali nikada nismo ni zeljeli a ni trazili dozvolu za noblanje barbarskih naselja,,vec smo trazili od tebe i vodstva da zabranite noblanje barbarskih u nasoj crkvi,,sta vise vi ste nama zabranjivali da se sirimo u crkvi tako sto ste davali drugim igracima sela i tako ste pokusali da nas zatvorite i da nam otezate i onemogucite sirenje,,nista vam od toga nije uspijelo,,mada nisam igrao jako dugo vremena na racunu drago mi je da je Hamza uprkos svim vasim spletkama uspio da zavrsi u Top 3 jer je to uistinu i zasluzio za razliku od pojedinih koji nezasluzuju da budu u Top 20 a ipak su tu zahvaljujuci raznoraznim spletkarijama

Lp. faree :eek:k:


...na tvom mjestu ja ne bih nikad vise spomenuo nacin rasta racuna Jocker, ...vec puno puta ovdje ja sam reko, ako laze koza, ne laze rog, ...da niste bili pod zastitom PLEMEna nikad vas ne bi ni bilo, ...da samo vas mi tako "tlacili" ko sta kazes ne bih dobio vise upita za hr7 da ides sa nama, ...a ima i ona konacna istina, da smo vas cjenili ko acc. uveli bi vas i u vodstvo,


lp. scapa, :pivo:
 

retriver

Member
Reaction score
0
scapa
...na tvom mjestu ja ne bih nikad vise spomenuo nacin rasta racuna Jocker, ...vec puno puta ovdje ja sam reko, ako laze koza, ne laze rog, ...da niste bili pod zastitom PLEMEna nikad vas ne bi ni bilo, ...da samo vas mi tako "tlacili" ko sta kazes ne bih dobio vise upita za hr7 da ides sa nama, ...a ima i ona konacna istina, da smo vas cjenili ko acc. uveli bi vas i u vodstvo,


lp. scapa,
Znači ipak ima neki oblik plemena na hr7 sa tobom u toj kreaciji! Hmm, kao što rekoh drago mi je zbog toga samo nemoj negirati samog sebe ne ide više to!:ludilo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Znači ipak ima neki oblik plemena na hr7 sa tobom u toj kreaciji! Hmm, kao što rekoh drago mi je zbog toga samo nemoj negirati samog sebe ne ide više to!:ludilo:

...rekoh ti, scapa ne igra, ....PLEME vise nikad nece biti okupljeno...

lp. scapa, :(


...sit sam
 

Tartarus

Member
Reaction score
0
Sa jednog od hr foruma.

mi cemo neki sa mjesavinom ekipe sa hr3 Barbarima i hr4 PLEME vraca ju se obi i napoleon to sam nam dogovorila prije dva dana s scapom posto ce neke na hr7 a neki na ba9,a maca i jos neki ce s svojom ekipom sa ba1 i to u punom sastavu koliko znam,ako dođe i Karantinovo pleme sa ba6 posto su ga zatvorili biti ce ludnica prava na hr7

ne znam moje je samo da dam nickove a pozivati ce nas Boris ili scapa,

:D
 
Status
Not open for further replies.
Top