Samoupdejtajuće Mape

Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Evo jedna nesamoupdejtajuća mapa :eek:ok:

kartab.jpg

nebude lli previse diplomacije na k54 i k 55 bi moglo biti finog fighta :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Po meni ovaj ULT i nema "odličan" položaj pošto se neće imati gdje širiti na svom kontinentu, osim ako ne počnu ići na barbare :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
zbunija si se

Ne nisam. 3 bratska plemena su svi na istom kontinentu gdje su napravili prevagu. Ali, gdje će se oni širiti kad su si međusobno po crkvama. Bilo bi bolje da je jedno od ta 3 plemena na drugom kontinentu ali da graniči s K54 gdje oni vladaju. Tako bi iz zaleđa K54 poslali deff na dotičnu granicu i otvorila bi im se šansa za osvajanje novog kontinenta. Da se razumijemo, govorim o činjenicama kada dođu plemići. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ima jos puno vrimena do plemica ali mislin da ce oni prvi uzet svoje kontinente i krenit sirenje.. ali dobro imaju nekog biserka na sredini k55
 

DeletedUser

Guest
Mene bgm zabrinjavaju ovi ~SAS~ovci :predaja:
Ja sam već reko , najbolje da svi obrišemo acc-ove, odustanemo od plemena i skupimo ekipu za farm ville :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
koliko me pamcenje sluzi, sas dolazi redovno na svaki server, od s1 jos, te redovito dobija po tamburi.. opustite se bagro, i ovdje cete dobiti isti tretman:pivo:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
koliko me pamcenje sluzi, sas dolazi redovno na svaki server, od s1 jos, te redovito dobija po tamburi.. opustite se bagro, i ovdje cete dobiti isti tretman:pivo:

:festa:

SAS je na sv8 , još lošiji, nego na dosadašnjim svijetovima..
Samo tu imaju masovnu regrutaciju..

ali neće imat koristi od tog :D
 

DeletedUser

Guest
koliko me pamcenje sluzi, sas dolazi redovno na svaki server, od s1 jos, te redovito dobija po tamburi.. opustite se bagro, i ovdje cete dobiti isti tretman:pivo:

Točno to. Ne zelim nikoga omalovazavati ali što očekivati od plemena s 3 akademije pri čemu je 1. akademija jača od glavnog plemena.
Ali, možda je ovo “njihov svijet“?
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Točno to. Ne zelim nikoga omalovazavati ali što očekivati od plemena s 3 akademije pri čemu je 1. akademija jača od glavnog plemena.
Ali, možda je ovo “njihov svijet“?

zavaravanje servera ,pile naopkako to je sve proracunato

sas naucio ljude da nisu ozbiljno pleme i sada ce na s8 preko akademije razvaliti svijet
 

DeletedUser

Guest
zavaravanje servera ,pile naopkako to je sve proracunato

sas naucio ljude da nisu ozbiljno pleme i sada ce na s8 preko akademije razvaliti svijet

Vidim da ste svi mislili da sam to rekao ozbiljno. Izgleda da sam na kraju posta zaboravio staviti ":hahaha::hahaha::hahaha:"
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
kad bi SaS imao postenog organizatora i vodu mozda bi nesto i ucinili samo da ih malo stisne...

Ma kakvi, ekipa se mijenja iz servera u server, jedino od tih plemena što je uspjelo nešto napravit je BLACK na hr5 ja mislim kad su offeri bili, ovo ostalo, preloše.
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
Jao ovog Domingusa svuda ima , samo ga nikad u igri nema :ludilo::ludilo::ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top