Samoupdejtajuće Mape

Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Neznam gdje da pitam pa cu ovako

Dali ima netko tko moze napraviti Samoupdejtajuće Mape za ovaj svijet hvala
 

DeletedUser

Guest
Neznam gdje da pitam pa cu ovako

Dali ima netko tko moze napraviti Samoupdejtajuće Mape za ovaj svijet hvala


Što ćeš itko radit Samoupdajtajuće Mape ... kad se one same updajtaju ...
Mislim koja je onda svrha tih mapa ako će ih netko radit ....

Ah, amateri :love:



...morao sam nešt napisat da opet se vidi onaj moj potpis kako sam ja naj naj ... :andjeo:

a i dugo nisam spamao
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Što ćeš itko radit Samoupdajtajuće Mape ... kad se one same updajtaju ...
Mislim koja je onda svrha tih mapa ako će ih netko radit ....

Ah, amateri :love:



...morao sam nešt napisat da opet se vidi onaj moj potpis kako sam ja naj naj ... :andjeo:

a i dugo nisam spamao

mozda ta da se one jednom naprave i onda ih gledamo stalno u istom postu :confused: pa msm svaki svijet ih je imao pa sto ne bi i ovaj i to pod sticky
 

DeletedUser

Guest
šta če ti molimte samoabdejtajuče mape kad sv jedva da je i počeo???? :zid:

Pa da gledamo kako se samoubdejtaju ...
... osim toga, i ja sad želim samoupdejtajuće mape .... da vidim barem jednom u životu kako taj dejt izgleda :love:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
dodem na server nakon dugo vremena pocnem igrati i kako to na pocetku obicno biva nemas sta previse raditi dok se jadni pal okolo skiće za nekom sićom od resa s kojom bi mu trebo napraviti drustvo u vojarni.I tako ja imam previse vremena pa ga koristim da malo vidim sta se zbiva okolo,,sta se pise po forumu da vidim koja su to plemena na svijetu, kakve su novosti u samoj igri imali kakvih novih alata itd itd.
Dođem nakraju na forum i sta vidim u s8
jedina ziva tema ja spam tema koja nema ni jednu konstruktivnu poruku pa lici na zaspamani spam
niti jedno pleme nije dovoljno kreativno da se predstavi i opise
o nicemu se ne raspravlja niti priča uglavnom sve prazno
niti jedna igrac nista nije napisao o prvih 10 dana svijeta tko je bio najbrzi u dobivanju lc-a tko je pointwhore i slicno
nebiste vjerovali ali inace ekipa po serverima to sve prate i rade se svakave karte, statistike farmanja, prvih napada, uvijek se mozes zabavljati i sve popratiti i pricati sa drugima a tako nesto i naucis

i tako ja ocito idiot odlucim malo probati oziviti forum i kao sto ste vidjeli postavim svoje obicno pitanje na temu i sta dobijem

5-6 odjeba s VISOKA a niti jedan nije rekao da zna napraviti karte ili bar nesto pametno odgovorio ili dao link gdje se moze pogledati ili naci nesto

totalno ste zakon kreativni i konstruktivni nema sta :eek:ok:
svakog dana sve vise napredujemo

:FACEPALM:


a za one koji se ipak vole igrati s alatima evo jedan dobar vodič vodic
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
.hr server nije propao jer nikad i nije bio bolji. Premalo je zainteresiranih igrača koji bi igrali, a oni koji i hoće igrat nerijetko nemaju vremena..:ljut:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
dodem na server nakon dugo vremena pocnem igrati i kako to na pocetku obicno biva nemas sta previse raditi dok se jadni pal okolo skiće za nekom sićom od resa s kojom bi mu trebo napraviti drustvo u vojarni.I tako ja imam previse vremena pa ga koristim da malo vidim sta se zbiva okolo,,sta se pise po forumu da vidim koja su to plemena na svijetu, kakve su novosti u samoj igri imali kakvih novih alata itd itd.
Dođem nakraju na forum i sta vidim u s8
jedina ziva tema ja spam tema koja nema ni jednu konstruktivnu poruku pa lici na zaspamani spam
niti jedno pleme nije dovoljno kreativno da se predstavi i opise
o nicemu se ne raspravlja niti priča uglavnom sve prazno
niti jedna igrac nista nije napisao o prvih 10 dana svijeta tko je bio najbrzi u dobivanju lc-a tko je pointwhore i slicno
nebiste vjerovali ali inace ekipa po serverima to sve prate i rade se svakave karte, statistike farmanja, prvih napada, uvijek se mozes zabavljati i sve popratiti i pricati sa drugima a tako nesto i naucis

i tako ja ocito idiot odlucim malo probati oziviti forum i kao sto ste vidjeli postavim svoje obicno pitanje na temu i sta dobijem

5-6 odjeba s VISOKA a niti jedan nije rekao da zna napraviti karte ili bar nesto pametno odgovorio ili dao link gdje se moze pogledati ili naci nesto

totalno ste zakon kreativni i konstruktivni nema sta :eek:ok:
svakog dana sve vise napredujemo

:FACEPALM:


a za one koji se ipak vole igrati s alatima evo jedan dobar vodič http://forum.tribalwars.net/showthread.php?t=31424

Ne ide to sa :ludilo: sve sto se pokusa napravit, propadne brze od pravljenja :D
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Što ćeš, na forumu žive duše nema, a ja osobno ne znam radit te mape. Farmaj i uživaj ;)
 

DeletedUser

Guest
ww7, ako imaš volje, evo postupka:

potrebno je javiti se nickjer-u...

ovo je stranica sa samoupdejtajućim mapama: http://map.k-io.com/index.php?map_id=-1

i tu ti piše da mu se javiš na sljedeći mail: nickjer@hotmail.com

na engleskom pretpostavljam i bit će potrebno updejtat podatke o plemenima i sl. stvarima kako se one mijenjaju.

:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Evo jedna nesamoupdejtajuća mapa :eek:ok:

kartab.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top