Samoupdejtajuće mape

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
triba valjda :p

jest da smo saveznici i da ratujemo protiv insane ali opet nismo jedno pleme :pivo:
 

DeletedUser

Guest
sudeci po mapi, cestitam plemenu na dominaciji:D jel to znaci da ce server bit gotov za koji dan? dominaciju vec imate:D sam vam fale mh@ i dl@ u mapi, jer vi svoje igrace drzite ofc i nece ih naduzit:eek:k:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
koliko znam, mape je potrebno redoviti update-ati... to je započeo i valda još radi "Ballantines"... zašto su saveznička plemena stavljena pod jedno, nemam pojma... ali je glupo... veze s vezom nema... a i ovako se puno lošije vidi gdje je tko... u prijevodu gubi se smisao mape
 

DeletedUser

Guest
PLEME je nebrojeno puta izjavilo na javnom forumu da nikada neće imati sukob sa svojim saveznicima i akademijom
to znači da pleme + bognlp + mh + dl tvore jednu stabilnu familiju

mape za planiranje razvoja uvijek možete napraviti na tw statsima, ova mapa ipak predstavlja realnu dominacijusku sliku servera
i to joj je prvi i osnovni posao

u slučaju da imate zahtjeve za razdvajanje ili spajanje familija
obratite se meni na PP, pošto ja vršim updejtove za ova svijet a i to samnebrojeno puta spomenuo u jednoj od tema foruma
"politika i diplomacija" svijeta 4


ugodnu igru, i ugodne nadolazeće dana vam želi Balić
 

DeletedUser

Guest
PLEME je nebrojeno puta izjavilo na javnom forumu da nikada neće imati sukob sa svojim saveznicima i akademijom
to znači da pleme + bognlp + mh + dl tvore jednu stabilnu familiju


mape za planiranje razvoja uvijek možete napraviti na tw statsima, ova mapa ipak predstavlja realnu dominacijusku sliku servera
i to joj je prvi i osnovni posao

u slučaju da imate zahtjeve za razdvajanje ili spajanje familija
obratite se meni na PP, pošto ja vršim updejtove za ova svijet a i to samnebrojeno puta spomenuo u jednoj od tema foruma
"politika i diplomacija" svijeta 4


ugodnu igru, i ugodne nadolazeće dana vam želi Balić

potpisujem....ne treba stavljat posebno DL,jer smo sigurno i ostat ćemo stabilna koalicija-na žalost nekih.:pivo:
 

DeletedUser

Guest
sve to stoji, koalicija je potpisana i nje ćmo se 100% držati... ali opet, dok god smo pod različitim nazivima, ova mapa nema smisla... jer fora ove mape je što nemoram ići stalno na statse raditi mape da vidim di je tko... to ako me pojedini igrač zanima onda dr. priča... ali ovako generalno, to nije slučaj...

eto moje mišljenje... po tome, onda je tooney i insane još prije trebao biti jedno pleme... kao i pleme i bogovi tada, tj sad + dl i mh... ne drži vodu...
 

DeletedUser

Guest
potpisujem....ne treba stavljat posebno DL,jer smo sigurno i ostat ćemo stabilna koalicija-na žalost nekih.:pivo:



a vasu akademiju trebali i to izbjegavati..pa vi ste jedna malo ali slozno pleme , radi druzenja iskupljeni ..licemjeri ...:zid:
 

DeletedUser

Guest
ovo nije mjesto za prepirku ali baliću molim te pošto već ažuriraš podatke za selfupdate mape da bude korektno i odrađeno... ništa više ništa manje... tek kada se igrači nađu pod 1 nazivom se može prikazati dominacija plemena, ovakvo nešta nema smisla jer iako smo saveznici nemamo ista vodstva, niti iste igrače da bi se plemena mogla poistovjetiti...

nhf ali ovo mi je ovako bezveze i potpuno je izgubilo smisao...
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ballantines, ako već stavljaš koaliciju(što mi se ne sviđa) zaboravio si na MH@, ako već radiš nešto napravi to kako treba.
 

DeletedUser

Guest
dobar ti je vic, pogledaj šta se desilo sa DL @, zar još uvijek misliš da će MH @ imati drugačiji završetak i budućnost ????
u tim sporazumima dogovorenim sa PLEME i BOGNLP nema mjesta akademijama drugih plemena

jedino ako se varam pa neka ne netko od vodećih ispravi, pa cu i MH @ ubaciti u koaliciju
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
familije updejtane, tj DL izbačen iz PLEME F familije

Families
PLEME F. - PLEME, MH, BOGNLP
 

DeletedUser

Guest
mapama treba neko vrijeme da se updejtaju nakon promjene podataka na istima, koje sam unio kad sam napisao post u ovoj temi

nickjer ne updejta mape, mape se same/automatski updejtaju svakih toliko vremena, tako je sada DL vidljiv na mapi nakon updejta

ugodna igra svima

lp
 

DeletedUser

Guest
Ovo je uvreda ovde, zasto je sv 4 cijeli plavi...i zasto je PLEME plave boje....ima nas dosta u njemu sto volimo bilu boju a ne palvu (ovo se ne odnosi na kraljicu plavu).:ludilo:
 

viva

New Member
Reaction score
0
Si li ti daltonist:woot: koliko vidim mapa je skoro potpuno crvena:ljut:
 
Status
Not open for further replies.
Top