Samoupdejtujuce mape

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Misliš ostavljaju nam sela kao što je to vama radio i sad radi "sami protiv svih" takođe iz Zohara?

onda neka ih stave i nama i vama u diplomatiju i nek se oboje neutralnom bojom na samoupdejtujućim mapama

huehue :)
 

DeletedUser

Guest
Misliš ostavljaju nam sela kao što je to vama radio i sad radi "sami protiv svih" takođe iz Zohara?

onda neka ih stave i nama i vama u diplomatiju i nek se oboje neutralnom bojom na samoupdejtujućim mapama

huehue :)

hahaha , najgore je sto u jednom postu vi zaveznike ne ostavljate , pa u drugom postu nemate saveznika , pa onda samo daje malac sela ...pa ga samo sita igrac royala ali nije saveznik ...dogovorite se...sa nama dok su bili nismo ih krili , kad je pukao brak svi su znali ..nije bilo idu tamo vamo ...sta se vazda gicate ko scapa i ekipa na svaku sitnicu ..:D :D
 

DeletedUser

Guest
hahaha , najgore je sto u jednom postu vi zaveznike ne ostavljate , pa u drugom postu nemate saveznika , pa onda samo daje malac sela ...pa ga samo sita igrac royala ali nije saveznik ...dogovorite se...sa nama dok su bili nismo ih krili , kad je pukao brak svi su znali ..nije bilo idu tamo vamo ...sta se vazda gicate ko scapa i ekipa na svaku sitnicu ..:D :D

Sta sad ako sitamo nekoga da vi ne uzmete sela automatski nam je saveznik?
Onda je Thor bio vas saveznik sve vrijeme ako uzmemo u obzir koliko igraca vam je prepustilo sela bez gubitaka, a vodja THor Isabella koja se na slippery acc javljala i raspitivala za akcije na Wanted, sad i igra u Wantedu. Vec neko vrijeme nisam usao pa ne znam tacno kakva je situacija, ali asterixxe smijesna vam je prica. :p
 

DeletedUser

Guest
Disa, ne ispadaj smijesan.
Izdali ste Zohare , i odma ste ih otpisali i prebacujete nama.
A dok su bili sa vama, nisi rijec rekao .

kad robi dadne vama 48 sate ne napadanja onda je uredu i korektno sto skinu savez , a kad mi dadnemo 5 dana to je debela izdaja ..jeste dvolicni ..ali nista se drugo nemoze ni ocekivati :zzz:
 

DeletedUser

Guest
@asterix

saveznici okrenu nama ledja, sto je izgleda sasvim normalno i vama i mnogim drugim plemenima na ovom hr serveru.

da naglasimo, sjv je trenutno jedini saveznik royala.. a vi wantedovci trpajte u taj kos koga god hocete ioanko nikad niste ni imali puno veze sa realnoscu ni sto se tice igre ni price na ovom forumu. cim pocne prica ovo je prljav svijet, mi smo se pokazali itd jasno je na koju stranu vjetar duva ;)


jesmo li mi to dali ultimatum robiladu da nama okrene ledja ili vi ? momak se pokajao i ispricao, i eto sad je punopravni clan royala.. vas red za ispricati se pa mozda i vas primimo, naravno ako bude od srca ;)
 

DeletedUser

Guest
@asterix

saveznici okrenu nama ledja, sto je izgleda sasvim normalno i vama i mnogim drugim plemenima na ovom hr serveru.

da naglasimo, sjv je trenutno jedini saveznik royala.. a vi wantedovci trpajte u taj kos koga god hocete ioanko nikad niste ni imali puno veze sa realnoscu ni sto se tice igre ni price na ovom forumu. cim pocne prica ovo je prljav svijet, mi smo se pokazali itd jasno je na koju stranu vjetar duva ;)


jesmo li mi to dali ultimatum robiladuda nama okrene ledja ili vi ? momak se pokajao i ispricao, sad je punopravni clan royala.. vas red za ispricati se ;)

hahaha znas da ces docekat da ti se ispricam ...hahahaha

a koliko znam nije ga niko natjerao da se okrene , ako je svoj covjek mogao je odmah u startu odbiti ..ali eto ako nemoze ovamo moze tamo ..pa mozda opet negdje drugo ...nije ni bitno ..bolje da je kod vas :D
 

DeletedUser

Guest
njih ukini skroz ..nezna se jos kome pripadaju ..moramo to rijesiti :p
 

DeletedUser

Guest
Disa, ne ispadaj smijesan.
Izdali ste Zohare , i odma ste ih otpisali i prebacujete nama.
A dok su bili sa vama, nisi rijec rekao .

Koji si ti pokemon?
Dok su bili s nama, nisam lagao da nemamo diplomatiju :*
 
Status
Not open for further replies.
Top