=SAS= i =SAS1=

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Evo ukratko, jedno kratko predstavljanje naša dva plemena ili ako je nekome draže plemena i akademije.

Pleme je sastavljeno od iskusnih igrača plemena =SAS= koji su se okupljali i učili igru kroz sve Hr servere, te iskusnih igrača iz ostalih plemena.

Pleme je osnovala i vodi LJUTKO, a dio vodstva sačinjavaju igrači koji su bili pripadnici plemena MH na s1, zatim =SAS= sa svih servera.

Nastojimo dobro igrati i zabaviti se, biti organizirani, a opet šaliti se sa svim i svačim.

Volimo fer i poštenu igru, tako da mutikaše i špijune nastojimo izbjegavati i zaobilaziti u širokom luku , a i mi njima preporučujemo da nas zaobiđu.

Ekipa idemo se zabaviti i guštati.
 

DeletedUser

Guest
Sretno iako smo u ratu koji nam je objavio pleme MH ali je čudno da još nije bilo izvještaja o napadu njihovih igrača nego samo igrača SAS i njihove akademije,što se lako da zaključiti da su oni samo objavili rat i čekaju sa strane a vi ginete za njih!!


IPAK SRETNO VAM!!!!
 

zli medo

Member
Reaction score
0
sretno i ako vam to nista ne znaci jer ste osudjeni na propast kao i uvijek do sada....ali ne lezi vraze farmi uvijek treba.....:kokice:
 

DeletedUser

Guest
sretno i ako vam to nista ne znaci jer ste osudjeni na propast kao i uvijek do sada....ali ne lezi vraze farmi uvijek treba.....:kokice:

ma sretni im bilo ja iskreno ne volim farme ja volim baustelce koji razviju selo za noblat :hmm:
 

strava1

New Member
Reaction score
0
svatko gleda di mu je bolje tako sam i ja mada kad sam prvi puta dosao na plemena na sv4 bio sam u sas-u al na greska se uči


:glazba:
 
Status
Not open for further replies.
Top