-SB- oprostaj

Status
Not open for further replies.

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Ako koga treba da krivimo za zajeb to smo mi sami sto smo dopustili da nam se tako nesto desi. Nije ni prvi put ni zadnji da neko nekog sjebe..
Mnogi ovo sve previse licno shvataju i previse ozbiljno igraju ko da je pitanje zivota i smrti.. Gluposti..
Nekima je najbitnije da stvore neko ime u virtualnom svijetu igrica jer nemaju nista drugo a to je tek sou program :)
 

DeletedUser

Guest
lajk igore na zadnji komentar :p

nego samo da razjasnimo jednu stvar oko ovih ratova koji su se desavali na hr22

SB su ratovali protiv TEAM
SLOVENCI su imali jednu bezuspjesnu akciju na CICA MACE jedna akcija ne cini RAT koliko sam ja upucen
CICA MACE krenule u rat protiv SB tek kada je nestalo plemena TEAM
SLOVENCI se prikljucili na stranu CICA MACA u ratu protiv SB
SB se raspada iz znamo vec svima poznatog razloga, zatim se osniva pleme LZN ili sada PING e dalje cemo da vidimo razvoj situacije

Znaci ni u kom slucaju nije bilo ratova dva protiv dva plemena ili tri protiv dva ili kako vec neki pisu samo sam to htio da razjasnimo HVALA
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Najgore od svega je sto o postenju pricaju Osmicevic I isti onaj Nexus koji je na hr20 bio spija samo da bi se nasao u pobjednickom RB.. ako niste primjetili JNZ je na poziciji jedan.. Umjesto da ste rasparcanom plemenu uzeli pedeset sela I stekli ravnopravnost na k45 vi ste napravili nekih desetak sela razlike..Ostatak Brace je I dalje najjaca ekipa ovdje.. Imamo volju vecu nego ikad, I obecavam vam samaranje guzova, mislim kad se uporede nasi timovi i kad se uzme u obzir ko igra kod nas a ko kod vas ,da je tri plemena protiv jednog sasvim fer fajt..

hajd prestani se drogirat liku
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Davidov oprostoj ste pretvorili u spam temu...

daj ATe zatvori ovu temu radi respecta prema davidu...
 
Status
Not open for further replies.
Top