-SB- oprostaj

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ček ček , zar niste brbljali čitav dan kako se brišete, da je to plemenska odluka , ja govorio da se ne brišete nije to razlog vi mene pravili budalom , plemenska odluka bla bla ..a sad igrate dalje ..vidim da vas je većina ostala znači nemoj te pričat o nakoj plemenskoj odluci

odluka je davidova kako je i sam napisao ,neki se igraci nisu slozili sa tim i ostali su kao sto vidis na hr22,na zalost svih vas :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
odluka je davidova kako je i sam napisao ,neki se igraci nisu slozili sa tim i ostali su kao sto vidis na hr22,na zalost svih vas :)

Evo na žalost svih nas, mi odosmo pobrisat račune koliko vas se bojimo
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ma nek se čovjek nada da će konačno koji svijet osvojit. Nema Plemena, nema SB-a ; zrak je čist :festa:

Tako stupidan razlog moze pasti napamet samo restartanim od mog plemena, a porazenim od SB-a.
Eto dobio/la si svoje. ;)

pa jel ima svrhe da se ova igra uopce vise igra?
prije se dolazilo radi dobrog fajta,sad ekipe(ako ih uopce mogu tako nazvat) dolaze samo da pise da su osvojili svijet...
Ako im je do toga nek ga i nose


Istina.
 
Last edited:

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
idalje mislim da će to igraača što je ostalo praviti velike probleme tim igračima što je bilo :D
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Evo na žalost svih nas, mi odosmo pobrisat račune koliko vas se bojimo

Lahko je tebi pričati, miljama daleko si od crvenih...zabio si se u ćošak tamo, cijelo pleme ispred sebe imaš i sad si jak na riječima...ccc...
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Lahko je tebi pričati, miljama daleko si od crvenih...zabio si se u ćošak tamo, cijelo pleme ispred sebe imaš i sad si jak na riječima...ccc...

hahahahah :D a faree prvi na SB.. samo njega pošalje pleme i gotovi su :love:
Taman si im jedan od najbližih tamo :andjeo:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
haha 5 kaznenih bodova :D

Mislis da nisam probao sam sebe banirat da se odmorim malo, ali neda mi i gotovo
. ;)

At Animal veličanstveni... :D

Bez Plemena i SB-a, sljedeći svjetovi će se svoditi na Osmićevića i plemena tipa Team :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
At Animal veličanstveni... :D

Bez Plemena i SB-a, sljedeći svjetovi će se svoditi na Osmićevića i plemena tipa Team :D

Koji ste vi botovi svi redom, samo tri igraca iz SB otisla, ostali aktivno igraju , de zacepite vise i igrajte.
I pojedini ljudi ne bi smijeli nikako ovo komentarisati, uopste nisu se raspali ljudi igraju dalje, sta vise komentarisete ovo i pricate.

Cuj otiso SB propalo serveri, koga boli briga za SB, otisla tri igraca bukvalno, ostali igraju i gotovo a drugo je sto su neki jarani ovdje sad malo ljuti pa pametuju nema vise, rodicu :$ , ivek, toni <3, dosadni ste.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Koji ste vi botovi svi redom, samo tri igraca iz SB otisla, ostali aktivno igraju , de zacepite vise i igrajte.
I pojedini ljudi ne bi smijeli nikako ovo komentarisati, uopste nisu se raspali ljudi igraju dalje, sta vise komentarisete ovo i pricate.

Cuj otiso SB propalo serveri, koga boli briga za SB, otisla tri igraca bukvalno, ostali igraju i gotovo a drugo je sto su neki jarani ovdje sad malo ljuti pa pametuju nema vise, rodicu :$ , ivek, toni <3, dosadni ste.

A znaš da se zajebavam <3 :*
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Koji ste vi botovi svi redom, samo tri igraca iz SB otisla, ostali aktivno igraju , de zacepite vise i igrajte.
I pojedini ljudi ne bi smijeli nikako ovo komentarisati, uopste nisu se raspali ljudi igraju dalje, sta vise komentarisete ovo i pricate.

Cuj otiso SB propalo serveri, koga boli briga za SB, otisla tri igraca bukvalno, ostali igraju i gotovo a drugo je sto su neki jarani ovdje sad malo ljuti pa pametuju nema vise, rodicu :$ , ivek, toni <3, dosadni ste.

malo vise od 3 igraca je tu u pitanju ...
SB nije SB ako se ne okupe svi,ovo sto je sad je novo pleme,tu igraju igraci SBa ali to nije SB
 
Reaction score
2
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH pa sta ovi janezi rade imaju svoj server i dođu ovdje smrdljivi tako igrat :) .Pa ovdje se stvarno ne zna ko je gori od koga.I žao mi je što -SB- napušta sad jer i sad da trainove i sjece salju lijevom nogom zatvorenih očiju bi ove janeze satrali.Al neka se desilo nešto konačno..Ionako reala neće hr još dugo nek se igra koliko može
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Najgore od svega je sto o postenju pricaju Osmicevic I isti onaj Nexus koji je na hr20 bio spija samo da bi se nasao u pobjednickom RB.. ako niste primjetili JNZ je na poziciji jedan.. Umjesto da ste rasparcanom plemenu uzeli pedeset sela I stekli ravnopravnost na k45 vi ste napravili nekih desetak sela razlike..Ostatak Brace je I dalje najjaca ekipa ovdje.. Imamo volju vecu nego ikad, I obecavam vam samaranje guzova, mislim kad se uporede nasi timovi i kad se uzme u obzir ko igra kod nas a ko kod vas ,da je tri plemena protiv jednog sasvim fer fajt..
 
Status
Not open for further replies.
Top