Self update mape

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Evo mape za svijet 2... uzivajte ljudi... tko treba dodat familije neka me PM-a i to je to...

Mape ce se updajtat svaki dan u 03:30 ST

http://map.k-io.com

Top dominacija trajbova
topktribes.png


Top 15 Trajbova
toptribes.png


Igrač Dominacija Mapa
topkplayers.png


Top 15 Igrača
topplayers.png
 

DeletedUser

Guest
Na pocetku je kako je, kasnije ce se vidjet tko ce ostat tko nece :)
 

DeletedUser

Guest
Tko radi te mape??

Zašto ne stavite sve saveze na jednu mapu!
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
pa i ovako se ništa nevidi tamo na top tribe a kamoli da se dodaju sva plemena-e ovo još dosad nisam čuo :D
 

DeletedUser

Guest
Tko radi te mape??

Zašto ne stavite sve saveze na jednu mapu!

Radi ih nickjer za sve servere vjerojatno koji postoje i sve svijetove koji postoje na ovoj nasoj Zemlji maloj.

Ako ces dobro procitati mapu onda ces vidjet da moraju imati minimalno 10 000 bodova da bi se pojavili na konitnentu (mapa br 1)

npr mapa br 3 ti kaze da igrac mora imati barem 500 bodova da se pojavi na mapi....

Sto svijet ide dalje to su igraci veci i to ce ove mape imat veceg smisla kao na nasem svijetu 1 gdje vec lijepo izgedaju :)
 

DeletedUser

Guest
Moram priznati da sam očekivao više igrača od trenutnog broja. Pretpostavljam da je stvar u tom sto svijet 2 ima identične postavke kao i s1 (mozda se varam, al vrlo su slicni).
 

DeletedUser

Guest
Mislis iste postavke? A jbg, crkva nervira i ogranicava sirenje, za 10 fejka ti treba pola ofa, brzina servera prespora, prvih mesec dana bice smaranja na kilo, neki ce se mozda i obesiti ( ja :( ), rasporedjivanje po mapi je srednje zalosno juce sam posle 7 dana dobio igraca do mene, a desavace se da nove igrace stavi pored nekog ko je krenuo pre 15 dana. Sve u svemu los posao za innogames sa ovim svetom. Vise srece sledeci put. :D

Sto se tice mape mogu samo reci da je "sarena" :)
 

DeletedUser

Guest
Ma da, recimo ovo je katastrofa, igrac koji se pridruzio prvi dan servera, i evo kako mu izgleda 13x13:

ca4deb59f63a42439791183.png


Meni se cak i svidja fake limit, jer mi je puna kapa preimenovanja 1-2k+ napada u ratovima vecih razmjera. Slazem se da bi malo veca brzina bila bolja, recimo meni najdrazi svijet je imao world speed 1.5, unit speed 1.2. Paketi umjesto novcica, 3 lvl techs, bez morala, barbari ne rastu. E to je zabava.
 

DeletedUser

Guest
e kako tako je, sta cemo sad, jedino da maknemo novo registriranog igraca jedno metar od ostalih, samog na mapi
u svakom svijetu manjem sporo stizu novi igraci, ali tu je moral i pocetnicka zastita koja koliko-toliko vrijede
i brzina nece biti veca sigurno, tek na serverima sa preko 15000, 20000 igraca se prave brzi serveri
nema smisla za mali broj igraca to napraviti
 

DeletedUser

Guest
A da. Al da me ne shvatis krivo, i ovako mi je zabavno:) dobar je TW, bas su ga fino usminkali i dotjerali u ovih godinu dana sto nisam igrao
 

DeletedUser

Guest
Polako sve polako vidicete dok dodju noble pa dok krenu osvajanja i restertovanja bice jos dosta kontinenata.........:)
 

DeletedUser

Guest
trenutno an serveru ima 3300 i nešt igrača od kojih ih sigurno 1000 ima 0 bodova i neigraju!

tak oda neznam baš da če ovo nešt ostrašno oživjeti, a možda se i varam!
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
jel se moze ubacit jos koja mapa? ovako je totalno nezanimljivo!
Npr.na TWu imaju jos
-mapa s najvecim brojem noblanih sela po danu
-prosjecan broj bodova po igracu u savezima
-najvise porazenih vojnika kod igraca
i onda se opsutis :kokice: i gledas
 

DeletedUser

Guest
xD

Ljudi ja na njemačkom server1 imam 50.000 bodova a krenuo prije 2 dana extreme speed yea :)
 
Status
Not open for further replies.
Top