SHINE & ALR vs -SB-, Lunga!, ,+SB+ itd ( nema ko nema) SPAM TEMA

Status
Not open for further replies.

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
dobro si to napisao "bio dio"

a što se tiče nukova, eto još jedan dokaz koliko ste nam bili prva opcija-i sad se nešto "brčite" po forumu sa vašom "malenoj koaliciji utaborenoj na kontinetu 54, koja se dosada žestoko suprostavljala"
istina žestoko,ali na forumu:hmm:

Zadnji put. Ako vas dio nije sudjelovalo u prijasnjim akcijama to neznaci da ih nije bilo. Ti ces sa drugog kontinenta meni na fronti sa tvojim kolegama pricati o broju akcija na nas. Neznam koliko treba biti razuman da to shvati, tj iz iskustva vec prikazanog u mnogim prijasnjim postovima ti sigurno neces. A sto se tice tko je najaci na forumu, a ko u igri, pa nisam ti ja kriv sto nisi uspio biti dio i te zadnje vase akcije premda sam prevalio toliko da ti dođem blize.. Na dva sata sam ti došao plemkama sa najudaljenijeg kontineta tebi i nisi smogao sudjelovati barem fejkovima. Eto pa sad pisi sto hoces, moj nick u igri, moj nick na forumu. by by :D
Da najaci na forumu, ahahahaha

Ahahaha, tako je rubo ! Jaoooo. Evo prenesi onda pomoci si. Dok je desetak igraca, sto beer-a sto sb-a, mene fejkalo desetak dana u komadu 100tinama napada, rubo je poslao ni manje ni više nego 27 izviđaca. Jednom
Dok je retriver me pokušao probiti u nocnom sa nukom, rubo je poslao 300 sjekira i plemica (x2). Dok je retriver sabio 50 nuka u moju kornjacu, rubo je jednu. Nemamo report da je igdje drugdje poslao ista.
Usput u akcij vašoj je sjelo oko 150 nuka na mene i oko 70 plemica. Pala su mi sela na vrilovom kontinentu gdje sam ja dosao vama, ne vi meni sa namjerom da se zaustavi takvo ispucavanje nuka iz daleka. Sela nisu izdrzala i nisam mogao prakticki nista iako sam se potrudio, čak i prebacio tajnu u slabije selo.Pokušao sam i prenoblati itd. No bez ikakvog opravdanja cestitam i na tome. Eto toliko o mom otporu u vasoj zadnjoj akcij. , a i o rubinoj
Ja sam zdimio sela tamo ( i jedno u svom klasteru) i nesmeta mi, opet mogu sam sa svojim nickom doci tu i pisati o necemu cega sam bio dio pa taman tako proslo za mene negativno.

Eto da neostane na onoj strani...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
iako je spam tema,lagano prelazi u opća opravdanja i stvarno bi se moglo stvaiti ključ na nju,pa da napuhanke maknemo iz igre i sa foruma

plava-tvoj korak se čeka:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
može, plemena su raspuštena,
tema nepotrebna, svađe još nepotrebnije.

ključ.
 
Status
Not open for further replies.
Top