SJEVER vs JUG

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
prerano si vebite ili kako god poceo dovoditi zakljucke a sutra se svakako ne moze nista vidjeti prelosi ste da bi nesto napravili sve sto radite jeste prenoblavanje vasih sela ali ajde ako ti mislis da je to nesto dobro onda ok

ja iskreno moram priznati da sam lose procjenio milf mislio sam da su ipak malo mudrije pleme ali da se svakom prevarit

:eek:k: noobovi ba
 

DeletedUser

Guest
dFpmavr.png


8N6v1CM.png
 

Vebit

Member
Reaction score
0
@Vebit kad vec govoris o izdaji plemena i tom famoznom ba8, ne znam na kojem si nalogu igrao, prepostavljam negdje u osmicama, u svakom slucaju nije u pitanju bila izdaja vec cisto predaja jer odavno je bilo jasno da tadasnji jug nema sanse protiv sjevera. Upravo one vodje na koje vjerovatno asociras su oni koji su i davali sve od sebe da se ide naprijed,ponekad bi i uzeli nesto na sjeverozapadu ali eto vecina plemena nije ih pratila pa se zavrsilo tako kako se zavrsilo - cistom predajom.

Prije bi smatrao izdajom novih vodja Feniksa, koji su odbili moju ponudu spajanja najjacih igraca sa B-DNK, vec su se radje urotili sa pobjednickim plemenom pa na kraju neki i presli kod njih noblavsi ostatak saplemenika.

Posto nisi precizan u svom ranijem postu unaprijed se izvinjavam ako sam promasio tvoju ulogu tamo, ali eto da i ja bacim svojih 5 centi ovdje :D
prilično dobro si upoznat,vidim
ja sam počeo u perziji ,a onda smo se prebacivali po potrebi... i istina da su se početne vođe perzije pa i 8 nakon saveza truduli i borili,ali nisu sami aka1 (onaj momak koji je počeo s tim računom)je prvi dobio zlato za pojačavanje u broju bitki i poginulih a isto kao i ja je bio više na jugu...i da sebe tu nešto ne hvalim i moj def je bio na fronti i brzo zlato dobio ... kao i još par igrača
sad se ne mogu sititi svih nadimaka ali je borili su se i prvi po milijuna u obrani je imao igrač ofer kojeg smo punili a to je i zaslužio...kasnije je dao račun drugome i sve kvragu otišlo ...da ne duljim vidim da znaš

neki su odustali iz revolta i nisu se više petljali ,o tima ne pričam jer je i bilo razloga za revolt
pričam o onima koji su "zbog obaveza" napustili račune...kao na primjer TRANE ili kako li se već naziva koji je zbrisao čim mu je kriger uzeo par sela u sred našeg kontinenta a kasnije se pojavio na drugim računima i (tad već nas koji smo startali u perziji a nakon raspada nastavili kao feniks) zvao ovim riječima "ovdje vaš stari vođa trane, dođite kod mene da pokorimo sverver" :kisa:

a istina je da feniks nije imao baš najbolju politiku, prva greška je bio nap sa RB s kojima smo do tad bili u ratu i neki novi savezi kontra njihovih bivših saveznika s kojima smo ratovali...i n a kraju je RB ZASLUŽENO i zatvorio server i ja sam im čestitao,ali nisam htio napraviti upravo to što spominješ...preći kod njih jer sam bio pozvan kao 14. da zatvorimo server ili ćemo ratovati
e tu su neki izašli u "neutralno pleme" da ne budu u ratu već samo sela kupili i na kraju (kad sam ja već račun poklonio nekom momku kojem se igralo a meni više nije jer su mi se zgadile te mućke...ne od RBa ,oni su vodili politiku kakvu su vodili i imali i dobre igrače od starta i ponavljam što sikirom što politikom zasluženo uzeli server
to je moje osobno pitanje što nisam htio preći i ratovati protiv onih s kojima sam godinu dana bio u plemenu, znao sam da smo popušili ali izdati nisam htio...ovo je igra i ne igram da uđem u kuću slavnih po svaku cijenu, već da ubijem dosadu i malo ratnog andrenalina se prisjetim

a mene u privatnom životu zna svatko punoljetan u mom gradu a i većina koji su 90ih čitali tiskovine koje se tiskaju u hrvatskoj a svugdi prodaju... i volio bi da sam puno manje "slavan" i da se te godine ostave povijesti a da se ovo što je preostalo lagano gura dok je zapisano ...

opet odužih,ali vidim da si upućen pa da eto pojasnim mrvu ...a iskreno više tu malo provociram frenkiya i zamlatu nego što me više boli briga za tim serverom
vidim da se lako pale na kurblu pa da ih malčice bockam :andjeo:

---------
a da i drugima odgovorim, je istina je da sam puko ko kokica...ali to se već duže vrime zna
pozdrav campo ratniče ,bio si dostojan kao neprijatelji kao saveznuk

i frenky i s tobom se slažem,treba uvesti ograničenje na moje postove, otpade mi ruka dok ovo napisah...ja ionako nabadam sa 2 prsta
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Baš moze pisati.
Hvala na pozdravu ja sam svoje odigrao na hr10 dobio što sam zelio sa jednom odličnom ekipom i nadam se da ču ovaj svjet i zatvoriti sa Royalom po meni dosad najace i najorganzovanije pleme koje postoi.
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Molio bih da se ne otvara ni jedna tema u kojoj se spominje pleme M!LF!
Pozdrav
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Kada pleme M!LF udje u bilo kakav rat, ja cu licno otvoriti temu.
Zato , nije potrebno da nas ubacujete gdje ne treba.
 

DeletedUser

Guest
prilično dobro si upoznat,vidim
ja sam počeo u perziji ,a onda smo se prebacivali po potrebi... i istina da su se početne vođe perzije pa i 8 nakon saveza truduli i borili,ali nisu sami aka1 (onaj momak koji je počeo s tim računom)je prvi dobio zlato za pojačavanje u broju bitki i poginulih a isto kao i ja je bio više na jugu...i da sebe tu nešto ne hvalim i moj def je bio na fronti i brzo zlato dobio ... kao i još par igrača
sad se ne mogu sititi svih nadimaka ali je borili su se i prvi po milijuna u obrani je imao igrač ofer kojeg smo punili a to je i zaslužio...kasnije je dao račun drugome i sve kvragu otišlo ...da ne duljim vidim da znaš

neki su odustali iz revolta i nisu se više petljali ,o tima ne pričam jer je i bilo razloga za revolt
pričam o onima koji su "zbog obaveza" napustili račune...kao na primjer TRANE ili kako li se već naziva koji je zbrisao čim mu je kriger uzeo par sela u sred našeg kontinenta a kasnije se pojavio na drugim računima i (tad već nas koji smo startali u perziji a nakon raspada nastavili kao feniks) zvao ovim riječima "ovdje vaš stari vođa trane, dođite kod mene da pokorimo sverver" :kisa:

a istina je da feniks nije imao baš najbolju politiku, prva greška je bio nap sa RB s kojima smo do tad bili u ratu i neki novi savezi kontra njihovih bivših saveznika s kojima smo ratovali...i n a kraju je RB ZASLUŽENO i zatvorio server i ja sam im čestitao,ali nisam htio napraviti upravo to što spominješ...preći kod njih jer sam bio pozvan kao 14. da zatvorimo server ili ćemo ratovati
e tu su neki izašli u "neutralno pleme" da ne budu u ratu već samo sela kupili i na kraju (kad sam ja već račun poklonio nekom momku kojem se igralo a meni više nije jer su mi se zgadile te mućke...ne od RBa ,oni su vodili politiku kakvu su vodili i imali i dobre igrače od starta i ponavljam što sikirom što politikom zasluženo uzeli server
to je moje osobno pitanje što nisam htio preći i ratovati protiv onih s kojima sam godinu dana bio u plemenu, znao sam da smo popušili ali izdati nisam htio...ovo je igra i ne igram da uđem u kuću slavnih po svaku cijenu, već da ubijem dosadu i malo ratnog andrenalina se prisjetim

a mene u privatnom životu zna svatko punoljetan u mom gradu a i većina koji su 90ih čitali tiskovine koje se tiskaju u hrvatskoj a svugdi prodaju... i volio bi da sam puno manje "slavan" i da se te godine ostave povijesti a da se ovo što je preostalo lagano gura dok je zapisano ...

opet odužih,ali vidim da si upućen pa da eto pojasnim mrvu ...a iskreno više tu malo provociram frenkiya i zamlatu nego što me više boli briga za tim serverom
vidim da se lako pale na kurblu pa da ih malčice bockam :andjeo:

---------
a da i drugima odgovorim, je istina je da sam puko ko kokica...ali to se već duže vrime zna
pozdrav campo ratniče ,bio si dostojan kao neprijatelji kao saveznuk

i frenky i s tobom se slažem,treba uvesti ograničenje na moje postove, otpade mi ruka dok ovo napisah...ja ionako nabadam sa 2 prsta

Ja sam gostovao na MTV snimio duet sa Ronaldom, igrao basket sa rihanom i igrao fudbal sa tajsonom neki dan mi je u gostima bio bil gejts sa ovi momčićem sto je fejs osnovao

no svejedno dajte malo akcije aktivacija ko ce prije sta mislite mi ili vi napraviti akciju neku jel se spremate kakvo je stanje
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Kada pleme M!LF udje u bilo kakav rat, ja cu licno otvoriti temu.
Zato , nije potrebno da nas ubacujete gdje ne treba.
već je gori napisano,da ne ponavljam...ili meni krivo piše na forumu, ja osobno sam poslao pozivnicu od crnaci i prihvatili ste je,znači u ratu ste ,,,sad sam se vratio u MH i nisam u vodstvu , pa sory ako sam ja to krivo pročitao,,,ili je savez već pukao a ja daltonista nisam vidio !?:zid:

P.S. u 2. ili 3. postu sam decidirano napisao da u vaše ime ne mogu govoriti !
 
Status
Not open for further replies.
Top