SJEVER vs JUG

Status
Not open for further replies.

Vebit

Member
Reaction score
0
ja zgrješio xD

bio bih zahvalan adminima da stave lock na ovu temu, ja sam je započeo a izgleda da nisam trebao pa postaje suvišna.:predaja:
 
Reaction score
0
već je gori napisano,da ne ponavljam...ili meni krivo piše na forumu, ja osobno sam poslao pozivnicu od crnaci i prihvatili ste je,znači u ratu ste ,,,sad sam se vratio u MH i nisam u vodstvu , pa sory ako sam ja to krivo pročitao,,,ili je savez već pukao a ja daltonista nisam vidio !?:zid:

P.S. u 2. ili 3. postu sam decidirano napisao da u vaše ime ne mogu govoriti !

Kad ce M!LF uci u rat to ce mico da objavi :) ili trawa... ne vidimo nikakav rat ispred nas samo idemo naprijed... to sto se otvaraju teme jug vs sjever i nema ni jednog izvjestaja o tom ratu to nije rat ...
:pivo:
 

vule bradonja

Member
Reaction score
0
molila bih administratore da ne lockaju temu, možda će da se javi još neko ko će da nam pojasni s kim sve ratujemo :D
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
Ja molim admine da ne lockaju temu..neka je samo preimenuju u Vebit tema..a on ce nam tu pisati o desavanjima sa hr 11 :)
 

DeletedUser

Guest
Ja kada vidim post od ovog Vebit.... :confused::confused: nemam rijeci, zaista i ne trudim se citati te kilometarske postove, jer nebitni su k'o semafor na san andreasu, druze kod tebe izgleda vlada ona parola "sto bi jednostavno kada moze komplikovano, i usput da te pitam na kojem racunu igras in-game cisto da znam da izbjegavam bilo kakvu konverzaciju sa tobom ne zelim da imam traume od citanja.

Hvala unapred :)

I daaa umalo da zaboravim jel' mi ratujemo sa cijelim sjeverom ili ne :TUGA xaxa
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
ja mislim da bi najbolje bilo da nam Vebit objasni o cemu se radi ovde :) ko skim ratuje,i zasto :)
 

DeletedUser

Guest
Kad ce M!LF uci u rat to ce mico da objavi :) ili trawa... ne vidimo nikakav rat ispred nas samo idemo naprijed... to sto se otvaraju teme jug vs sjever i nema ni jednog izvjestaja o tom ratu to nije rat ...
:pivo:

osim sto ste prihvatili onaj poziv od ulaska u rat sa mh i crnci protiv nas juce sam ameni noblao neko selce javio je ovima iz MH prenoblano je sa njihove strane, za jedan minut je stizala nobla iza mojih to ustvari i jeste neki dogovor osim ako se nesto u
medjuvremenu nije desilo medju vama

http://hr.twstats.com/hr11/index.php?page=village&mode=conquers&id=507
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
Verovatno sU ovi iz MILF-a videli koliko je Vebit dosadan u sustini..pa su odustali od saveza :) razumem ih ako je tako :)

ne znam sta pokusavaju Milfare ..preko nekih nobova da udju kod nas na kontinenet..ko da smo mi od juce :)

lepo se izjasnite jel ste u ratu sa nama ili ne :) nama i nije toliko bitno,nego zbog Vebita :p
 

DeletedUser

Guest
ja mislim da bi najbolje bilo da nam Vebit objasni o cemu se radi ovde :) ko skim ratuje,i zasto :)

U pitanju je moral.. on je sutio do sada kada su bili u debelom minusu i kao milf se prikljucuje ratu vebit puca sa postovima po forumu jer ima osjecaj da su odjednom u nekoj prednosti.. bakho demantuje da su oni u ratu, vebit se vraca u misiju rupu.. :)
 

vule bradonja

Member
Reaction score
0
Verovatno sU ovi iz MILF-a videli koliko je Vebit dosadan u sustini..pa su odustali od saveza :) razumem ih ako je tako :)

ne znam sta pokusavaju Milfare ..preko nekih nobova da udju kod nas na kontinenet..ko da smo mi od juce :)

lepo se izjasnite jel ste u ratu sa nama ili ne :) nama i nije toliko bitno,nego zbog Vebita :p


pa da, zbunili ste vebita skroz. ne javlja se već 4h :woot:
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
vrlo moguce :)
vec pocinjem da se brinem dal cu uspeti da ga procitam do sledeceg vikenda :)
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
napiše post od 10000000 znakova a poanta mu je u 1 rečenici :lool: bez uvrijede:*
 
Reaction score
0
Verovatno sU ovi iz MILF-a videli koliko je Vebit dosadan u sustini..pa su odustali od saveza :) razumem ih ako je tako :)

ne znam sta pokusavaju Milfare ..preko nekih nobova da udju kod nas na kontinenet..ko da smo mi od juce :)

lepo se izjasnite jel ste u ratu sa nama ili ne :) nama i nije toliko bitno,nego zbog Vebita :p

Ajde sad trawo kad je tvrd orah sta ne pricas ? a?


osim sto ste prihvatili onaj poziv od ulaska u rat sa mh i crnci protiv nas juce sam ameni noblao neko selce javio je ovima iz MH prenoblano je sa njihove strane, za jedan minut je stizala nobla iza mojih to ustvari i jeste neki dogovor osim ako se nesto u
medjuvremenu nije desilo medju vama

http://hr.twstats.com/hr11/index.php?page=village&mode=conquers&id=507

Kakve koristi ? ako je selo prenoblano...? :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top