SJEVER vs JUG

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
Verovatno sU ovi iz MILF-a videli koliko je Vebit dosadan u sustini..pa su odustali od saveza :) razumem ih ako je tako :)

ne znam sta pokusavaju Milfare ..preko nekih nobova da udju kod nas na kontinenet..ko da smo mi od juce :)

lepo se izjasnite jel ste u ratu sa nama ili ne :) nama i nije toliko bitno,nego zbog Vebita :p


kako stvari stoje onda i jeste od jucer :kisa: jer smo vam usli :lool:

ljepo se sjeklo i usli smo vam u kontinent,selo je na pravom polozaju :kokice:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nisam reka nista lose,samo odgovaram na tvoj post,reka si da niste u jucer pa da tako lako udemo...

Al eto pokusaj i uspjeh,iako sumnjam da ce bit vise ovako laganih sela za uselit se vise :confused:
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
usli ste sa jednim gradom...a imali ste racun koji je imao 3,4 grada tu kod nas..neko iskusniji bi to iznoblao u nocnom sve sa deff-om na kraju..i to bi bio pun pokodak..

trebalo bi da vas zabrine to kako smo uopste i provalili sta radite..ubacili ste ga na par sekundi u milf i odma su krenuli nasi napadi..:) da nije neki spijun u pitanju ? o cemu se radi druze toni? :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ako je spijun meni drago,znaci da smo trazeni pa nas pregledavaju :festa:

I islo je za noblat u nocnom,barem za jedno,a jedno se prije uzelo...

Ovo donje od 2.7k i nije toliko front,da bi nam bilo koristi,samo bi bila potrosnja defa dolje.,ovdje smo bar formirali sela,bit ce dobar pogled sela na buducnost

Niste odma prokuzili,tek iz 5 puta :p
tako da je dosta bilo vec u ucinjeno,a na kraju je ostalo samo za sjec,da bude uspjesno odradeno :lool:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
pa da, zbunili ste vebita skroz. ne javlja se već 4h :woot:

a vule bradata ženo, nije mene tako lako zbuniti, eto ti si blizu pa mi uzmi selo kad frenkyu nem ni za fejk poslati , ti se bar boriš (kako tako) a on laje iz pozadine .

frenkyu, kads bi me ti u mišju rupu stira ja bi se odrekao i sira :p
daj kordinate i sam ću ti selo uzeti u srid vašeg kontinenta !!!

a ne pišem jer sam i sebi dosadio s onolikim postovima,a nisam baš od tipkanja
isto tako zu ponovo otvoreno kažem,jer igram se ne vodim politiku, glasa sam za savez, milf je u rat uša dragovoljno a što tu poriču je njihova stvar ...
a ja sam temu otvorio da malo bude zanimljivije ,ali se razvila u nešto sasvim drugo i zato sam admine zamolio da je zaključaju, meni je postala dosadna...

i jošjednom,frenky , doći ču ti u snovima :love:
 

DeletedUser

Guest
a vule bradata ženo, nije mene tako lako zbuniti, eto ti si blizu pa mi uzmi selo kad frenkyu nem ni za fejk poslati , ti se bar boriš (kako tako) a on laje iz pozadine .

frenkyu, kads bi me ti u mišju rupu stira ja bi se odrekao i sira :p
daj kordinate i sam ću ti selo uzeti u srid vašeg kontinenta !!!

a ne pišem jer sam i sebi dosadio s onolikim postovima,a nisam baš od tipkanja
isto tako zu ponovo otvoreno kažem,jer igram se ne vodim politiku, glasa sam za savez, milf je u rat uša dragovoljno a što tu poriču je njihova stvar ...
a ja sam temu otvorio da malo bude zanimljivije ,ali se razvila u nešto sasvim drugo i zato sam admine zamolio da je zaključaju, meni je postala dosadna...

i jošjednom,frenky , doći ču ti u snovima :love:

ne samo dosadna nego se pretvorila u čisti spam,
možda je imala potencijala na početju definitivno ga više nema.

uz poštovanje odluke autora teme-ključ.
 
Status
Not open for further replies.
Top