Skripta Za Farmanje

DeletedUser

Guest
Skripta Za Farmanje...
Ukradena Sa .Ba Foruma :)
Mogo Sam I Ja 0bjasnjavat , Ali Mi To Ne Ide Dobro :)

Evo nesto i od mene.
Cisto da pomognem ovim ljudima oko sebe.
Zelim vam lakse farmanje.

Code:
javascript:function%20end(){c='[COLOR="Red"]xxx|xxx xxx|xxx[/COLOR]';var%20d=document;if(window.frames.length>0)d=window.main.document;url=d.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('Ova%20skripta%20mora%20biti%20biti%20pokrenuta%20iz%20okupljalista');a=c.match(/(\d+\|\d+)/g);b=a[Math.round(Math.random()*(a.length-1))].split("|");d.forms[0].x.value=b[0];d.forms[0].y.value=b[1];d.forms[0].spear.value=0;d.forms[0].sword.value=0;d.forms[0].axe.value=0;d.forms[0].spy.value=0;d.forms[0].light.value=[COLOR="Red"]50[/COLOR];d.forms[0].heavy.value=0;d.forms[0].ram.value=0;d.forms[0].catapult.value=0;d.forms[0].snob.value=0;d.forms[0].archer.value=0;d.forms[0].marcher.value=0;d.forms[0].knight.value=0;}end();

Da objasnim:

Ovaj kod kopirate u adress [URL (to vam je na vrhu)] bar.
Odete na okupljaliste i udarite "Enter".
Nakon toga posaljete te jedinice pa ponovo udarite "Enter" po URL-u (ako imate vise od jednog grada koji napadate) i sve tako posaljete.

To crveno bi vi trebali izmjeniti.

Na pocetku "xxx|xxx xxx|xxx" zamjenite koordinatama sela koja zelite farmati. Mozete ukucati vise koordinata (ne zaboravite ih odvojiti "space-om").

Znacenje rijeci:
Spear = Kopljanik
Sword= Macevaoc
axe= Sjekiras
archer= Strijelac
spy= Izvidjac
light= Laki Konjanik
marcher= Brzi Strijelac
heavy= Teski Konjanik
ram= Ovan
cat= Katapult
knight= Paladin
snob= Plemić

U ovoj skripti ja sam uzeo 50LK (i to je crveno).
Vi mozete zamjeniti taj broj, mozete iskljuciti LK skroz ukucavajuci "0 (nula)", ukucati broj nekih drugih jedinica.


Pokusao sam objasniti na sto jednostavniji nacin.
Znam da cete me sad obasuti silnim pitanjima, pa izvolite.

 

DeletedUser

Guest
Ovo je super skripta, jako korisna !

Imate neko ofanzivno selo u centru barbarskih sela, kopirate kordinate barbarskih sela i lepi te ih umesto boldovanih crvenih ''XXX''

Ko je korisnik premium računa, biće mu puno lakše( što je i logično )
:festa:
 
Top