smiješne/šaljive poruke i komentari

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Winter is coming Ožu 28, 13:20
Dobar dan !


Da se predstavim !

Moje ime je Gile 34 godine iz Španija, Madrid.



Igram plemena deset godine i osvajao mnogi svijet.



Trenutno diplomacia u Matematicari! Vidio da imaš veliki planovi za zatvoriti svijet.


Da se dogovoriti?



Gile

JakoW. Ožu 28, 16:50
Pozdrav stari

Evo da odmah prijeđem na stvar, predstavit cu odmah ideju :)

--------------------------------------------------------------------------

Ako bi svih 6 plemena pristalo na savez, mi bi trebali voditi kljucnu rijec..

posto smo mi najblizi jezgri rb-a, mi cemo napasti prvi njihove offere, njihova najjaca sela jer nece imati deffa u njima sigurno jer im se sav deff nalazi na granicama kontinenta

no i mi se trebamo osigurati, pa ce zato najudaljenija sela saveznika nama poslati deff i napunit nas vojskom, tako da cemo se bez ikakvih problema obnavljati i odbijati im napade

isto bi trebala napraviti i kraljevina hrvatska, te bi se rb nasao u sendvicu

naravno, slabljenjem jezgre, slabe i krila, pa to nastupaju DKL i OTP s eventualnom podrskom TTT plemena

---------------------------------------------------------------------
CJELOKUPNI PREGLED PLANA:
Matemticari i Supernaturalci deffaju HDZ i Kraljevinu Hrvatsku

HDZ i Kraljevina HRV. napadaju prvi RB

DKL i OTP istovremeno napadaju "krila" RB plemena te zatvaraju krug

Matematicari dolaze skupa sa SuperNatural i zauzimaju najdalja moguca sela
---------------------------------------------------------------------

to bi se moglo organizirat kroz dva tjedna sigurno, ja jos ne znam tko je s njima u savezu, dklovce cu danas provjerit, imam frenda u njihovom plemenu

ostali ne bi trebali biti s njima u savezu..eventualno shawdow pleme jer ih dijeli od vas, i supernaturala..

jedina im je opcija dkl jer ista situacija prevladava izmedju na njihovim kontinentima, pa cu zato provjerit jesu li u savezu

--------------------------------------------------------------------------
Mogu i graficki predstaviti svoju ideju ako zelis, al nije potrebno jer si sigurno vizualizirao to u glavi kako bi izgledalo



vasa nam je pomoc najbitnija, ako vi idete u savez, poslat cu i ostalim prijedlog, al vjerovatno ce svi pristat :)

Ceka se vas odgovor :)

Winter is coming Ožu 28, 23:05
Evo mene opet. ODLIČNO

Muy bueno! :D Samo paziti puno mi ići preko krila a tu su oni el más fuerte ... hmm mislim da bi trebali kroz sredina više?

JakoW. Ožu 29, 11:34
znam da su im sad krila najjaca, sigurno su krcata deffom, zato bi moje pleme i kraljevina hrvatska krenuli na sredinu i polako im rusili sela


rb ce biti promoran vracati deff u sredinu, i kad dodje do vecih gubika, onda napadaju decki iz otpa i dkla krila rb-a

JakoW. Ožu 29, 11:35
prmoran = primoran***

JakoW. Ožu 29, 11:39
kraljevina vjerovatno otpada, jer nemaju bas najbolji polozaj, shadow ce uletit umjesto njih

Winter is coming Ožu 29, 16:20
Vcr kad dodze dual pricajte

Winter is coming Ožu 29, 22:08
Jesi pricao sa adoo32

JakoW. Ožu 30, 15:03
vec sam pricao sa adoom, on me poslao k tebi

Winter is coming Ožu 30, 15:04
mislim da nas geostrateski polozaj nije dobar u ovom trenutku.

JakoW. Ožu 30, 19:17
Pa mozda i nije, mozda vam je to najbolji put ka pobjedi..
Ovako cete vrlo vjerojatno zaratiti sa dkl-om i tu jos izgubiti vremena i vojske, dok vam se ovako otvara put prema rbu..

istina je da vam njihova sela i nisu bas u dometu, mozda 10 igraca koji mogu poslat plemica, ali polako mozete doci do te pozicije da ih zauzmete

morat cete se okrenuti ili prema dklu ili prema otpu..
krenete li prema otpu i naturalcima, dkl ce kad tad isplivati sa kontinenta i mora ici prema vama ili rbu, tako da je to vec kockanje

da idete odmah prema dklu..mozda jos vece

mislim, odluka ja na vama, vi ste u poziciji da postavljate uslove a ne mi..

uglavnom, kakva god odluka bila, respektiram je

Winter is coming Ožu 30, 19:42
A znaci DKL preskačemo?

JakoW. Ožu 30, 20:05
ne preskacemo, idu s nama ako bi vi usli u savez jer oni bi nam znacajno pomogli

Winter is coming Ožu 30, 20:06
Sta ako ne biti htjeti to dkl

JakoW. Ožu 30, 20:36
htjeti ce 100%

za sad nemaju nikakvu diplomaciju za RB plemenom, a i sami znaju u kakvoj su situaciji i da nijednom plemenu nece dobro doci ako zarate..
ako krenu u rat protiv vas, igra zavrsava, rb pobjeđuje

ako vi pristanete, ako ste suglasni, ja im saljem poziv u savez i svim ostalim plemenima, organizirat cemo se u dva tjedna ili manje, ovisno o tome hoce li biti komplikacija, al ne vjerujem da ce ih biti

Winter is coming Ožu 30, 23:15
a sta biti sa kontinent iznad nas

JakoW. Ožu 31, 19:05
oni bi trebali uci s nama u savez, ..a sad ako mislis sta ce biti kad pobjedimo RB..

pa posto ste vi prakticki motor ove operacije, vama se predaju sela do 85% svijeta..tu nema dileme..svi smo na istoj strani, i ako pobjedimo RB, pobjedili smo svijet..

Uglavnom..pobjednicko pleme bi bilo Matematicari ili sta ja znam..neko zajednicko dogovoreno ime

Winter is coming Ožu 31, 20:18
el mejor del mundo! eres smisliti ime..

Winter is coming Ožu 31, 20:32
nego geostrateski polozaj...jajaja ..para mí de mucho cuidado

Winter is coming Ožu 31, 20:36
želim grafičku vizualizaciju plana





čeka se odgovor
 

DeletedUser

Guest
hahahaha Matematicari budale ste ako ne prihvatite ponudu :p odbiti 85% gradova je nemoguce :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
hahahahhaa :hahaha: Kuju se neki veliki planovi protiv RB-a :woot:

5-6 plemena ako ne i više :hmm: al imam filing da đaba im i to :D
 

DeletedUser

Guest
Ništa,ako se ovaj plan o savezu ostvari,očekujemo od svih igrača RB-a da se predaju,mislim da bi to bilo najkorektnije od njih...
 

DeletedUser

Guest
Da apsolutna kapitulacija njihove strane ..prepišite svijet nama plus 85% sela
 

DeletedUser

Guest
108a3426a9d05e558a2c130837b95fb5.jpg




opet napada
 

Lord mafija

New Member
Reaction score
0
killer102 14.04. u 08:50 sati
ajde koji su ti off igraci
Lord mafija 14.04. u 08:45 sati
ha cuj nije to to bas najbolja opcija, mislim napravio si gresku i ispusio vojsku te nisi uspio osvojiti selo a ja jesam i meni je to cista situacija
predlazes da ti ja ocistim selo i izgubim dio vojske samo zato jer si se ti zajebo, ha ne ide to bas tako...ima tu par igraca za koje znam da su off pa ih mozes osvojiti ali na ovo tesko da cu pristati :)
killer102 14.04. u 08:03 sati
imam jednu opciju koja bi bila najbolja, a i za tebe i za mene
da ja nađem selo gdje ima oko 2k jedinica deffa kolko sam ja pobio da ti pocistis
druga opcija da se prepusti selo

na tebi je da odlucis
Lord mafija 14.04. u 07:58 sati
koje su opcije?
killer102 14.04. u 07:55 sati
imamo par opcija, sve ovisi jesi li imao puno gubitaka ili nisi
Lord mafija 14.04. u 07:53 sati
kako mislis da se dogovorimo?
killer102 14.04. u 07:48 sati
ne kazem da si uzo od mene, kazem da sam ja pobio dosta deffa, a ti kasnije uzo:D




Poslano: Tra 13, 2015 06:25:55

moja greska je ta sto nisam poslao vise vojske, ali sam cekao da mi se vrati kuci sa farmanja da dns posaljem opet sa cijelom nukom
dns uđem vidim da si uzeo

pobio sam tocno 1905 jedinica vojske.
zato zelim da se ovo sredi u sto boljem slucaju jer ovo nije prvi put da mi se ovo dogodilo
Lord mafija 14.04. u 07:40 sati
de mi izvjestaj da vidim...kako sam ti uzeo selo kad nije bilo tvoje, ne znam ja koga ti osvajas :)
killer102 14.04. u 07:31 sati
ručke od sela (523|447) K45 sto cemo mi sad s tim selom:D
juce ja tu pobio 2k deffa, ali plemici nisu prosli, a sad mi ti to uzeo
kako cemo se dog?
 
Status
Not open for further replies.
Top