Spam 1.0.1 beta

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sunce vam jebem, uđem jednom u deset dana i meni get life, a on igra onaj lezerni server i tamo ima gotov pa 60x pljačkaša, što ne igra niko a meni pise getlife..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAGAGAGAG , pa nije samo pitam ko koga jebe, ja uđem na ovaj forum evo zadnjih pet dana aktivan.. on igra lezerni server ima 60x pljačkaša i meni piše getlife.. pa ne mogu evo ne znam
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAGAGAGAG , pa nije samo pitam ko koga jebe, ja uđem na ovaj forum evo zadnjih pet dana aktivan.. on igra lezerni server ima 60x pljačkaša i meni piše getlife.. pa ne mogu evo ne znam


Cojk farma lud jbo Benju i mene kad ufatimo pa ko majmuni po tastaturi A B A B A B

Judah zvani farma lvl pro :rolleyes::rolleyes: igra egipatske servere protiv faraona , nismo mi jos dosli na taj rang da s njim mozemo pucat odo jagoda sebi donijet pa nastavit gledat nalozio sam prizvacu tamo sejtane na 27 ima da mi plemke same se radjaju JUDAH JA ZRTVUJEM TEBEEEE DA BI POZVO EKSODIJU , EKSODIJAAAA
 

judah

Member
Reaction score
12
sinak dragi, udji tamo kod tvojih jarana pitaj kad sam zadnji put bio..
pre jedno 2meseca
 

judah

Member
Reaction score
12
Cojk farma lud jbo Benju i mene kad ufatimo pa ko majmuni po tastaturi A B A B A B

Judah zvani farma lvl pro :rolleyes::rolleyes: igra egipatske servere protiv faraona , nismo mi jos dosli na taj rang da s njim mozemo pucat odo jagoda sebi donijet pa nastavit gledat nalozio sam prizvacu tamo sejtane na 27 ima da mi plemke same se radjaju JUDAH JA ZRTVUJEM TEBEEEE DA BI POZVO EKSODIJU , EKSODIJAAAA
ljubi tebe tatko tvoj
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ljubi tebe tatko tvoj
ostavi barem normalan komentar ako hoces vec reci da si stariji...daj do znanja na drugi nacin druze

a ti stefane ,benjo haver,benjo vaki ,benjo naki :D nigdje nisam imo konkurencije ko sto kazes,i jedan osvojeni server ,ba5 8 ,hr17 25,26,28, al eto ,dodji ti na jedan server pa mi pokazi kako se igra vise:$ samo te slusam kako si bog igrice

w necu spominjat jer vas vecina nije dokucila taj server a kamoli osvojila,kurcite se sa 3/3 osvojena s 30 aktivnih pb igraca gejmeri
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
ostavi barem normalan komentar ako hoces vec reci da si stariji...daj do znanja na drugi nacin druze

a ti stefane ,benjo haver,benjo vaki ,benjo naki :D nigdje nisam imo konkurencije ko sto kazes,i jedan osvojeni server ,ba5 8 ,hr17 25,26,28, al eto ,dodji ti na jedan server pa mi pokazi kako se igra vise:$ samo te slusam kako si bog igrice

w necu spominjat jer vas vecina nije dokucila taj server a kamoli osvojila,kurcite se sa 3/3 osvojena s 30 aktivnih pb igraca gejmeri

Nigdje ja tebe prvi nisam spomenuo na forumu nit ti se obratio :D , zajebi to Benjo znas dobro o cemu pricam , i sam si mi rekao da nemas odgovor na neke stvari u sustini ovo se uopste nije tebe ticalo al cijenim sto si stao u odbranu jarana kakav god on igrac bio.

Ti znas koje sam ja osvojio i vodio , ja znam koje si ti osvojio , ti znas gdje sam ja igrao na stranim ja znam za tebe i tjt a sve je to proslost

A cestitke za w., Bice mi drago da se skrsimo , volim dobru konkurenciju , sto se tice pba ja ga ne kupujem i tjt , mogu samo u svoje ime govorit za ostale me ne interesuje ,ma u sustini igrali smo kontra svijetove i nismo se nasli ni na jednom a ti malo cesce ove od 22 ice igrao kad sam ja prestao a ja malo cesce prije toga , ali eto bice krsenja opet :D
Ne bih ja nista spomenuo da nije bilo olajavanja bez potrebe , ne od strane tebe naravno .

Objasnili smo na grupnom sve pa da ne piskaramo opet ovdje :D , smaramo ljude

Dosta zajebancije i foruma imam ispita za polozit jos a i na more se mora otic , kad se vratim skontacemo kakav okrsaj :D , ak naletis na Dobrinju ranije , javni se :D
 
Last edited:

judah

Member
Reaction score
12
O JASMINA O JASMINA NEMAM BLAGO NEMAM ZLATO SRCE MI JEE TEBI DATO

Judaha nema odo ga noblat dok spava :rolleyes::rolleyes:

iznobla ga celog od glave do pete...
cekajuci godoa si fazon, cekamo zimu, nemam ti ja jarane vremena sada da igram plemena, bolje udarit po pivu na vrucini i kupat se
 
Top