Spam 1.0.1 beta

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
a strebam , pravim lignje , i jos ovdje moram na forum ulazit et belaja , moze brate sve , ovako cemo idem na isti kont ti kupuj resurse ja cu da prodajem , obrcemo lovuuuu i resurse burazzzz :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: kruzenje u prirodi :oops::oops::oops:
 

judah

Member
Reaction score
12
Moze dacu ti i cinove kao moralnu podrsku :cool:

Zavolio bi ti mene bolan samo da odigras jedan server sa mnom ko i drugi :$ hahahaha

Dje paja da mi pocese jaja :$

volim ja tebe odavno jarane

kupujem bobe, tresnje i visnje, cuvam za crne dane, hr41
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Dino picko jedna reci svima sta je bilo na hr25, ne budi peder kad vec spominjes taj svijet reci kako je sve bilo. Evo ja cu ukratko napisat pa reci da li lazem. Igrao sam sam na racunu bez premiuma i ostalih govana, opet ti i jos sam par tvojih kolega ljubomorno na mene, zelite da zaustavite moje sirenje jer vi picke hocete da budete na vrhu. Nakon toga sam se spojio sa acc avano, zvao sam i amka na racun...igrali smo solidno, noblali sta smo zeljeli...onda si se ti javio i poceo srat kako ne smijemo noblat neko selo u tudjoj crkvi, eh pa ja ti to necu postovat jer si obicni supak koji nece da se njegov suigrac siri, dobar vodja svaka cast! Uglavnom opet te nisam poslusao sta si ti uradio usutio si se, nisi mi vise pisao jer nisi mi mogao nista. Onda se javlja igrac gebs zali se tebi kako sam ja noblao selo u njegovoj crkvi ti kao vodja pokusavas da rijesis situacija pa se javljas meni govoris da ces mi dat drugo selo samo to da prepustim gebsu, odbio sam te..rekao sam ti da cu noblat ono sto hocu i takodjer sam ti rekao ako se nekom ne svidja nek izadje da odigramo 1vs1...na to si rekao da neces vise da se mijesas oko ovog problema, pa zasto vodjo? Zar ne bi trebao da me posaljes na rr ako necu da te poslusam aa?

Kako je acc avano otisao na rr, tako sto sam ja otisao na put i nisam mogao pristupit racunu mjesec dana, amko nije htio bez mene da nastavlja, duali neaktivni ti iskoristis priliku i posaljes acc na rr...prije mog odlaska acc je bio u top5 koliko se sjecam...zasto me nisi bolan noblao dok sam igrao aktivno taj svijet hajde reci svima, ne smijes jel?

Za druge temen ti necu ni odgovarat, dzaba pricat sa glupanom :D
ee samo da te napomenem da ste sve 3 igraca,ti amko i onaj srbin neki nestali i meni i smajketu uvalili sit.mi smo bili najaktivniji i front drzali (i ako nismo imali neke konkurencije:D) ,vas nema i nema,i ja sam reko evo vam sela jer ne mogu vise,u isto vrijeme sam imo i ispite,sta ti je dino tu kriv bio ?????
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Judah, Benjamin i ja se znamo u RL.. čak zajedno zadnji 1. Maj slavili kao i još par njih sa plemena, tačnije 80% nas je sa plemena bilo, ali to nije bitno..
Reci mi Judah, jel mislis da ćeš lajkanjem komentara od Paje, i ulizivanje Rewicu nešto postici?

Jel vidis da si izopačen, koliko moze da bude bitno da li je bitno porazeni u napadu, ili kao pojačanje? Za tvoju informaciju igrači kao Orljava zlata vrijede ;). A da, jasno ti je to, jer bas takvi kao on su drzali frontu sa bunkerima što se moglo drzati.

I jebote Rewic šta mu se ulizuješ, on je obični nosač hljebova :rolleyes:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
E da, i Zehrudin je isto bio kod nas tamo kod Tuzle i Lukavca, čak je i dvije noci ostao ovdje, slavio sa nama znači :rolleyes:
Dobio posao da prenese hljebove na jedno veliko veliko brdo..

Di ti je žena?
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Jebote hljeb nosio si i ti idemo Dino i ja kroz Gnojnicu ovi nas cekaju nama hljebovi u rukama krenuli djecu nahranit hahah dodjes nece ni da uzmu ja hud crko do gore
 

judah

Member
Reaction score
12
E DINO DINO, MALA SLINO

ulizivanje rewicu?
buahahahahaahahahhaahahahahahaahahahahahaahahah
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Što ne mogu ovih površnih vrijeđanja ali nikako rima ti je jaka dala bi ti svaka ali skupa je vijagra.. heh
Smorio si ba.. ne znaš da napišeš rečenicu da se ne vrijeđaš :(

De ubacite ga u Bijelce molim vas.
 

judah

Member
Reaction score
12
ja sam za kineze a nikako za bijelce.

samo cu ti reci jednu stvar, seti se akcije za nedu kralja i seti se malo kada je pocela akcija ko ti se prvi javio.
znaci dokaz kakav sam ja zapravo, ovo ovde je sprdnjica.
no hard feelings
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ja sam za kineze a nikako za bijelce.

samo cu ti reci jednu stvar, seti se akcije za nedu kralja i seti se malo kada je pocela akcija ko ti se prvi javio.
znaci dokaz kakav sam ja zapravo, ovo ovde je sprdnjica.
no hard feelings

Ti si se za tu akciju javio dobrovoljno, ja sam rekao da se javi ko zeli. I mislim da ne treba spominjati to jer to ne pokazuje ništa u vezi ove rasprave. :D
Kad ćemo kod toga, abdejtuj se kolika je lista ljudi kojima ja redovno pomazem a ovdje dođem da liječim živce ako ćemo iskreno.. i sve u svemu nisam ja tebi prvi ništa rekao nego si ti počeo sa Stefanom na mene. :rolleyes:
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Mos ti Judah pricat sta hos nije Dino zlatan ko ni ja imamo svoje musice i dalje ima taj svoj fitilj , malo veci ego , narcista je na neki nacin ko i ja al kroz zajebanciju , al ono sto je bitno momak je se usavrsio i moze za sebe reci da je igracina , a kao vodja da ne pricam , ima svoje JA , boli ga kurac hocu mu ja reci ili neko 10 de ono nemoj ovo , i ne gleda s kim je dobar rl i sve po strani , tako da ne znam sta o momku pljujete , skupi se vas 2-3 pijuna i na nekog krenote da pljujete , pred Bogom smo svi isti , a vi ? vi sto ogovarate misevi mali gori ste od nas 100x koji smo bez dlake na jeziku tako da nemoj te se preseravat pravit posteni ko onaj pd 188 cm i nesto kg vjeruj te da ste gori ljudi od nas , a dok ne zaigras s nekim jedan svijet zajedno rame uz rame nemos pricat o nekom koga ne znas , jer vi sto balite ovdje je sve rekla kazala ajd sad poy iskesiro sam 7 km jbo joj nargila sve njeno mogo sam sutra cigare kupiti cevape pojest i popit jogurt hej boze bolje u Siriji poginut nego u ovoj Bosni zivit
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Mos ti Judah pricat sta hos nije Dino zlatan ko ni ja imamo svoje musice i dalje ima taj svoj fitilj , malo veci ego , narcista je na neki nacin ko i ja al kroz zajebanciju , al ono sto je bitno momak je se usavrsio i moze za sebe reci da je igracina , a kao vodja da ne pricam , ima svoje JA , boli ga kurac hocu mu ja reci ili neko 10 de ono nemoj ovo , i ne gleda s kim je dobar rl i sve po strani , tako da ne znam sta o momku pljujete , skupi se vas 2-3 pijuna i na nekog krenote da pljujete , pred Bogom smo svi isti , a vi ? vi sto ogovarate misevi mali gori ste od nas 100x koji smo bez dlake na jeziku tako da nemoj te se preseravat pravit posteni ko onaj pd 188 cm i nesto kg vjeruj te da ste gori ljudi od nas , a dok ne zaigras s nekim jedan svijet zajedno rame uz rame nemos pricat o nekom koga ne znas , jer vi sto balite ovdje je sve rekla kazala ajd sad poy iskesiro sam 7 km jbo joj nargila sve njeno mogo sam sutra cigare kupiti cevape pojest i popit jogurt hej boze bolje u Siriji poginut nego u ovoj Bosni zivit


Ma de baš to, eto s kontaj moj i tvoj odnos kakav je bio dok nismo zaigrali jedan server.. tek kad sa nekom presjedis par noci jos ako se upoznas u RL sve se okrene tako da..
A baš tako i jeste ovdje je malo ljudi koji smiju da imaju svoje ja.. Vecina ih radi po principu dobar sam sa ovim ovaj je rekao ovo i ja cu reci to isto.. to je vjerovatno naš najveći problem.. dok si na ba serverima imao vanjski forum gdje je bilo mozda 20 aktivnih spamera, čak i do 50 je išao broj ali 80% njih ima svoj stav i svoje razmisljanje..

A koga briga, ja sam već rekao i ponavljam ja bukvalno imam masu igrača koja me voli a ja njih volim još više.. oni dosta utiču i na moj RL samim tim sto redovno odrzajemo kontakt.. i ima ta cifra od 40ak igraca .. evo hr30 počinje meni se preko 10 njih javilo da pitaju jel idemo ili ne idemo.. mislim ne hvalim se stvarno samo hocu da vam kazem upoznaj pa sudi. :D I ono još bitnije nemoj da se ponavljate kao papagji, stvorite svoje misljenje na osnovu ličnog iskustva, a ne iz priča rekla kazala..

Ali opet ja vas sve volim stvarno, ne daj Boze da vam zatreba neka pomoc ja bih prvi pomogao :rolleyes:
 
Top