Spam 1.0.1 beta

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
ovo je decko koji se priti okolo da ce gađat ljude pikado strelicama hahahahahhah ?!?!?!


De padni s motora jebem te smotana HAAAHAAHAH

Sine predmet ismijavanja si na ovim plemenima ajd sad skini se s kurca i ovog formuma inace cu te bokalom gadjat nemoj smarat
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
De padni s motora jebem te smotana HAAAHAAHAH

Sine predmet ismijavanja si na ovim plemenima ajd sad skini se s kurca i ovog formuma inace cu te bokalom gadjat nemoj smarat

Dečko prvo odrasti i skini se sa mamine cice molim te 0,5 deka misica nikog nevolim podcjenjivat ali ti si sprdnja zesce dragi....da tako je pitaj smaykea što misli o tome čovjek se zejebavao jedini u vezi toga na normalan nacin a ti se zaozbiljno sprdaš jer misliš da je to laž ahhaha kakva si ti sine rugoba

jel ti se be pogledaš svako jutro u ogledalu ?

Prijatelju dođi kod nas u grupu na Skyp pa češ vidit ko je predmet sprdnje hahah ;)
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Ima nešto pozitivno kod tebe kad mi je teško pogledam ovu tvoju sliku umren od smija svako jutro i bude mi bolje eto dobra tvoja strana :D
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Ima nešto pozitivno kod tebe kad mi je teško pogledam ovu tvoju sliku umren od smija svako jutro i bude mi bolje eto dobra tvoja strana :D


Rodice ti ne misle tako , a ti sine da si jos malo ljepsi zvali bi te ruzni , pa pogledaj se kakav si glava ti ko da si puru njom mjeso i ti naso nesto pricat haj mars odavdje da te ne vidim noblacu te mrs mrs mrs is smaras ba momak moras skontat kad smaras da smaras i smaras izbacicu te opet sa racuna AHHHHHHHHHHHHHAAHAHAHAHAHA
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Rew jest gadan ali opet nije bas fino od nas da ismijavamo ga....
I de mene ubaci u tu skyp grupu pa da vidimo hoce li ko smjeti ismijavati....
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Rodice ti ne misle tako , a ti sine da si jos malo ljepsi zvali bi te ruzni , pa pogledaj se kakav si glava ti ko da si puru njom mjeso i ti naso nesto pricat haj mars odavdje da te ne vidim noblacu te mrs mrs mrs is smaras ba momak moras skontat kad smaras da smaras i smaras izbacicu te opet sa racuna AHHHHHHHHHHHHHAAHAHAHAHAHA

Hahhah ti si živuci kreten ...ta fora sa rodicama se prodavala kod mene u 5. osnovne a vidim da nisi daleko doguro od tud koliko imaš 16. god ili ?

Smaram ? ja vidin da samo tebe dosađujem jer te prcan i jeben u mozak malo ego povrijeđen ? Izvini dragi

Nego reci ti meni kako je to živjet samo sa unutarnjim organima pošto vidim da dečko nemaš ništa više od tog :)
 

judah

Member
Reaction score
12
a predvece gledamo te cuvene dvije deke misica

mislim nije da nisi zivotinja
 

Attachments

  • ^CB4DCEA6A9C161F1AD2293486BFA3C24500FEB3EC82B34452B^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
    ^CB4DCEA6A9C161F1AD2293486BFA3C24500FEB3EC82B34452B^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
    114.5 KB · Views: 4

DAgGeR

Member
Reaction score
7
znas li ti da ja svako jutro ustajem uz ovu sliku..

Ovako gledajući iz perspektive foruma izgleda kao nekakav YU-GI-OH ...imaš napad obranu sve možda bi bija koristam protiv one Eksodije što je več spominjao na vanjskom vidiš ima poveznica
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Judah kuliram te samo da znas da ne mislis nes nes nes :$

Dagger smaras idi padni s motora pa dodji smoto :$

Sinko traljavi jel ti išta drugo znaš reč osim toga, zar su ti tolike moždane vijuge ? Znaš da kokoši imaju takav splet vijuga ako si primjetio ( a morao si ) ponavljaju uvik jednu te istu stvar :D
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Sine, da imam take slike nebi ugasio profil na faceu več čitave električne instalacije u kući

Pa bolje imati takve slike nego biti glup ko ti pa past par puta s motora zureci presjeci plemice , zapravo ti ne ZNAS ni presjec AHHAHAHAHAHAHA
 
Top