Spam 1.0.1 beta

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Haj dino majke ti ne budi retardiran, uozbilji se malo vrijeme ti je jbga. Sta tebe boli kurac koga sam ja nagovarao da se okrene protiv tebe, ako ti nije smetalo to zasto su mi se tvoji "prijatelji" javljali na fb, skype i molili da ne okrenem sitauciju na hr28 jel?

Nemoj me majke ti vise ni spominjat, znas da te mogu obrukat ali ne zelim Bgmi, puca mi kurac za tebe bolan.
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
e ovo stvarno nije ok , sto napadate dinu on je igrao 123 servera i osvojio 2 i cak je tu bio vodja :O
ja se moram sazalit i opet ponudit ako bude trebalo dince pokazacu ti ja par forica , ali moras napisat u profilu

powered by Stefan :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

judah

Member
Reaction score
12
abune dabune posalji mi neki kontakt, mako sam si onaj skajp, sve izgubih prijatelje bracu kumove :cheers:
 

TheBaklava

Active Member
Reaction score
11
Kako se malo odvojim od plemena sve mi je teze citat ove ingame ˝ozbiljne svade˝ oladite malo sta vam je
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
samo se prodjite benje ,necu ja nikad skontat jer sam malo duze u tome od nekih...brate sto se dine tice opet ti ponavljam nema on koga molit za ekipu ,jer ima ekipu SPQR koju ne znam ko je dobio,i ti ljudi ce uvijek biti tu ..a tebe moze pozivat ko hoce.kad budes imo svojih 40 ljudi i vodio pleme znat ces kako je

a sad kreni skupljat ekipu ,doci ces do 4 5 racuna i nema dalje ha ?
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
samo se prodjite benje ,necu ja nikad skontat jer sam malo duze u tome od nekih...brate sto se dine tice opet ti ponavljam nema on koga molit za ekipu ,jer ima ekipu SPQR koju ne znam ko je dobio,i ti ljudi ce uvijek biti tu ..a tebe moze pozivat ko hoce.kad budes imo svojih 40 ljudi i vodio pleme znat ces kako je

a sad kreni skupljat ekipu ,doci ces do 4 5 racuna i nema dalje ha ?


Evo ga , advokat se vratio , kako predvidljivo , ma brate nema vise svrhe pricat , ja sam zadnji put bio vodja na ba10 osvojio taj svijet i batalio vodstvo od tada, ima ljudi koji su bolji u tom poslu od mene , ali eto imam stalno po 4 5 poziva za svaki svijet skoro pa u svako pleme , ne znam koga da izaberem koliko mene ljudi zove ,

nisam ja ovdje cmizdrio i molio za ekipu neg taj tvoj koga branis :D


Tražim aktivno pleme za hr30.
Sa mojim novim nickom :rolleyes: , nije bitno kakav smo odnos imali, samo je bitno da je vođa dobar i da se može igrati.
Uslov : da se ne zna gdje igram, da uzhivam.

Kontakt . osmicevic.dino1 (skype)

PS. Nije bitno protiv koga moram igrati, kreno bi na brata rođenog ako treba.

Zovite me , molim vas.

HAHAHAHAHAHAHHAHHHAHAHA CUJ MOLIM VAS , oj Bozeeeeee , ne znas ti igrat ovu igricu legendo jbg :/

... koja bruka i sramota , i on dodje nesto pisat ovdje , samo ingame nista vise ne trazim , mani se olajavanja NA FORUMIMA SVIJETOVA GDJE UOPSTE NE IGRAS :D


a evo ti samo par postova ovdje sto se ticu mene , i tako dalje i tako dalje jbg neko mora da se bruka i ofira a neko dominira :$ tako ti je to kad ingame igras ko covjek a ne ko govno ( osmiceviceve rijeci )

1.stefu ja zvao licno da dodje pomoci


2. S combetom pravit ekipu za hr30, hahahahahaha stefo lud si boga mi :) aj sa nama bice ti ko i nama

3.Mogu i sa combetom doc sad, izgleda da mi je legenda komsija (cim osmi toliko smeta garant ga je combe izdominirao :D )

ali nemojte se plasit benjo i osmo jos nisam zvanicno odlucio nemate se cega plasit :D , trenutno saljem samo sebe na hladjenje 10 15 dana na jadran malo , posto eo i 27 i 29 gotovo :rolleyes::rolleyes::rolleyes: a vi razmisljajte o taktici ako stefa i njegovi dodju kako da ih pobijedite
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Koji nick na ba10? Tvoj ili dual.. Debil bi shvatio da je moj post oko hr30 ironija.. Ne mozes ti imati 5 poziva kad max na serveru budu tri ekipe.. Nemoj se prosipati da si bio vodja na ba10 i to pobjednickom plemenu.. Pazi ovo rekao si da imas 21 godinu, ba10 ko fol bio vodja i osvojio posto sam igrao taj server neko vrijeme napisi mi nick svog rachuna i koje pleme si vodio, ali vidi ako se ja vozim busem to ne znaci da je bus moj.. Jel shvatas da ne smijes da napises nista.. Kladim se da nemas ni jednog osvojenog servera sa svojim rachunom ako imas osvojena tri kao ja, jos moja ekipa samo mi daj tw stats i ja cu ti se izvinem i nabit cu se nogom u guzicu.. Ne smijes da odg na moja pitanja.. Combe je bio kod mn na hr25 dobio kick i on to zna ako se ne varam igrao je sa Amkom pa su pokusali da se suprostave pa su preko noci nestali :D
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahaha SalePG , jeste Sale je čovjek koji moze voditi pleme hahahahaha jao kako se poziva na rachun SalePG nije realno pa ja odlično znam ko je vlasnik tog rachuna i ko najvise doprinosi, ti bio vođa Tranzicije hahahahahahahahaahahahah

Necu ulaziti par dana, a ko tebe podrzava Judah, Čombe, Atlantis.. evo ne znam slatki vam lajkovi, odo i nemoj da uplićeš Benjamina više čovjek ti je kulturno napisao i rekao.. a vjeruj da ja i Benjamin igramo tu negdje znamo se vise godina, i on i ja duze igramo od tebe vjeruj, nemam potrebu ti se vise obracati dovoljno si izblamiran..

A vi koji ga podrzavate ja ne znam evo..
Ja samo trazim jednostavne odgovore na pitanja , prozivao je mene da sam uzeo server hr25 koji je bio lagan? A tu je bilo protivnicko pleme vecinom sa dosta igraca onih Slovenaca koji su uzeli njega na hr22, svi znamo kako ali su uzeli i on ima pravo reci bio lagan?

Hr26 jedan od boljih servera rokačina prijateljska sve lijepo završeno, drago mi je što Gamma ispade čovjek čestita na forumu pobjedu i napisa tri rachuna (Andy i Petak) oni na prvom mjestu jer zaista su obojica dali puno, i onda ja..

Više ti se obratiti necu sve dok ne dobijem odgovore..
Jesi nekad osvojio server da si ti bio vođa, bez ikakve pomoci , bez nekih desnih ruka da si sve sam vodio i razmisljao i pri tom zavrsio kao broj jedan?
Koliko si uzeo servera sa svojim nickom, bez tih duala sto udjes dva puta i kazes osvojio..
I reci mi na kraju jel mozes se prepirati nekim odgovorima i argumentima, ili je sve sto znas napisati pitaj Sašu, pitaj Saleta, ili koga već.. jesi ti sposoban pričati u svoje ime ljudino? Očigledno nisi, moj ti je savjet kada se prepires sa nekim i ako nekom kazes nešto daj i dokaz za to, ti mene prozivaš što ja imam tri osvojena servera od toga jednom bio broj jedan.. a ti ni pola toga nisi uspio napraviti kralju moj.. sad ti pričam ozbiljno.. Atlantise što se tebe tiče nisi ti loš čovjek napisi ti meni sta hoces.. ali tvoji komentari tipa '' sad je postalo zanimljivo '' isfurano je to care ne volim ljude koji su samo posmatrači i koji šute.. i još manje volim ljude koji rade ono '' pljuneš pa lizes '' by Vedo.

Počeo sam raspravu sa Čombetom a on zna zašto ;) , kažeš Čombe moji te prijatelji molili da ne raskujes moje pleme, jesi ti svjestan da se SPQR nije mogao raskovati Tomek je eto bio špijun i to ne odobaravam jer ja imao činove ponizenje za protivnicko pleme ne za mene.. čim si pitao Maksimusa , Maksimus mi je rekao.. javi se Stipetu pitaj ga kakav ima odnos sa Dinom, i pitaj ga šta je Dino za njega prije učinio, Stipe je nevjerovatna klasa od igrača ali pitaj ga od koga je učio ;).

Sve ja razumijem, i ja sam čak od Benje učio kako se vodi pleme, pratio sta se radi danas mogu reci da sam ja bolji vođa od njega jer je on to batalio nervira se..
Ja tvrdim da sam sposoban kako igrač tako i vođa.. i namjera mi nikada nije bila uzdizati sebe lažima.. ja otvoreno kazem Saletu ono nisam smio uraditi što sam uradio ali ako uzmemo u obzir činjenicu da su mi igrači sa rachuna Gravecepper rekli kako jedan od njih ima leukemiju i kako mu je zelja bila da osvoji uradio sam to, znam da nisam trebao i rekao sam to više puta !

Ali ako uzmemo u obzir hr27 gdje ti pišeš da si osvojio, nemoj da napišem roman kako je hr27 osvojen, poštovanje Zehrudinu , Albinu, Dzokovcu, Saši, Marku Antoniju i ekipi koja se borila Drina onaj isto ko vec ne znam, ali znam više od tebe šta se uradilo i znam ko je kome ulazio na rachun i šta se sve desilo i mogu ti reci da to nije ni malo čist server ako vec pričaš o obrazu.. razlika mene i tebe jeste u tome što sam ja bio govno, a ti si prije bio statua koja je promatrala i bio običan dual.. porediti mene od prije 7 godina i porediti sada je bolesno, sada sam mnogo ljepši heheh :) A još gluplje ti je pozivati se na moj komentar sto sam napisao '' molim vas pozovite me''

Svi ti ljudi koje si nabrojio čak i Atlantis zna da ja imam svoje pleme i svoju ekipu i da imam ljude koji me bukvalno postuju i vole, i ja igram za njih i samo za njih.. lijepo je kad odigras dva servera i uzmes oba ( a ima i treci sa EAG ) a niko ti se protivio nije.. pitaj kolege saigrače sa hr27 kakav sam, i kakav je moj odnos prema njima i tek onda kad sve ispitaš dođi i reci mi nešto... Čombeta cu prozivati dokle god ovo igram i Anesa za ono što su uradili davno ste vi postali ono smeće koje sam ja nekad bio, i jedini koji se treba stiditi ovdje si ti.. necu više komentarisati ovdje sam sve rekao a Sašu , Đuru nema potrebe da uplićeš. Đura pogotovo jer on zna kakvo ja imam misljenje o njemu, a Sašu isto poštujem i oni tebe uopšte ne podrzavaju nego samo promjene temu vješto u komentaru vjerovatno ti to nisi shvatio zatucan si.. seljacki fazoni trokiranje juge i slicno ostavi kod kuće. A za ove promatrače, nikad od vas ni igrača ni čovjeka sve dok ne kazete svoje mišljenje.. ja sam barem uvijek govorio ono što mislim i nisam nikome lizao guzicu niti cu.. ja kazem kako ja mislim da jeste i uvijek cu reci pa ako me radi te moje izjave košta da izgubim prijatelja neka košta, ona mi i nije bio prijatelj. Naučite se jednom imati svoj stav, svoje mišljenje i svoje razmisljanje.. jer najbolji čovjek je onaj čovjek koji ima svoj stav, a ne samo da se ponavljate iz razloga jer vam je neko prijatelj. Miračle onaj igrač kada je rekao kako mu je frend trazio da kaze akciju a rekao meni kojeg ne zna samo sam vođa, zasluzio je moje poštovanje da mu kuci odem izvedem ga na večeru.. čovjek je dokazao šta znaci biti ČOVJEK i sta znaci imati stav i karakater, to je nešto što se ne viđa svaki dan, i on je jedna ljudina koju cu postovati bez obzira kakav nas odnos bio na sledecim serverima i bez obzira ako mi nekad nesto ruzno kaze, takve stvari se pamte. Prijatno i doviđenja, izvinjavam se ovim što sam zaspamao ovu temu toliko glupom stvari ali moras odgovoriti teletu kad bleji po čitav dan u nadi da se zakači, prijatno i vrlo moguće da se vidimo na hr30 , opet SPQR. :)
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Koji nick na ba10? Tvoj ili dual.. Debil bi shvatio da je moj post oko hr30 ironija.. Ne mozes ti imati 5 poziva kad max na serveru budu tri ekipe.. Nemoj se prosipati da si bio vodja na ba10 i to pobjednickom plemenu.. Pazi ovo rekao si da imas 21 godinu, ba10 ko fol bio vodja i osvojio posto sam igrao taj server neko vrijeme napisi mi nick svog rachuna i koje pleme si vodio, ali vidi ako se ja vozim busem to ne znaci da je bus moj.. Jel shvatas da ne smijes da napises nista.. Kladim se da nemas ni jednog osvojenog servera sa svojim rachunom ako imas osvojena tri kao ja, jos moja ekipa samo mi daj tw stats i ja cu ti se izvinem i nabit cu se nogom u guzicu.. Ne smijes da odg na moja pitanja.. Combe je bio kod mn na hr25 dobio kick i on to zna ako se ne varam igrao je sa Amkom pa su pokusali da se suprostave pa su preko noci nestali :D


E sad ti stvarno moram reci da si glup , hajd sto sam sebe pobijas neg si stvarno ogranicen brate ko tepsija , ja sam tu bio i vodja saletu iako naravno on je bio i ostao tata ove igrice za mene i za sve ostale a i kasnije sam mu dao i osnivaca plemena MOG i poceli igrat i zajedno na 1 accu i evo ti smoru onaj nalozeni koji samo zna da sere po forumu a nigdje ga ingame i screenshot razgovora , kad vec peres na ruke da te poklopim i ae zdravo
78002a3dcb9596468e41b2458a9f6cf1.jpg
f49d1f96bbc02fb78fbe2560a549be6c.jpg



Moj je to bus brate bio a ti si uvijek bio kilometrima iza , kao sto si i sad , vodio sam pleme ko klinac i gazio redom , ostala ti 4 sela ja ti uzeo 2 , i sale te trebao rr i ti pobjegnes kao sto si i uvijek radio i necu ti ponavljat svoje nickove jer si ocigledno poglup da procitas sve a igrao sam na razlicitim nickovima i uvijek sam gazio , kao sto gazim opet , da nije tako ne bi me zvali ljudi , jer kazem ti ljudino ti i ja smo dva razlicita nivoa , ae sad opet moli za ekipu , mora jos dosta vode protec da ti stignes prvo mene a onda i saleta od kojeg ja ucim vec godinama
3df2e355b6828aad1aad857923482f63.jpg


Ne moras se izvinjavat osmicevicu svi znaju da si nubina , samo sad ozbiljno odleprsaj sa ovog foruma i ne smaraj postene ljude


A svi ti ljudi koji su pisali postove protiv tebe gore iznad ,imamo respect jedni prema drugim a ponavljam ti tek sam ih upoznao jucer il prekjucer da znam ko su i sta su prije toga smo igrali jedni protiv drugih

a ovo sto spominjes ljude sa kojima igram vec godinama , to mi nisu suplemenici to su mi prijatelji :D

to se stekne brate ako igras normalno i budes ok kao covjek :D

ae sad razguli
 
Last edited:
Top