Spam :d

Status
Not open for further replies.

eXeCute

Member
Reaction score
0
XXXXXX na sta se ova igra svodi,zar ne mozete barem jedan svijet sutit i odigrat normalno,a ne se stalno svadat i XXXXXX medusobno. Ko da igrate za novce neke,preozbiljno shvacate ovo..

po ovome ste svi isti,tako da se nitko od vas nema sta hvalit. glavno da se svaki svijet zavrsi na diplomaciju. XXXXX takvu igru

+
 
Last edited by a moderator:

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
ja vam kazem svi pravac na hr 19 jer fate ce vas sve resetirar
 
Reaction score
0
A to je bas nigdje veze znaci ko ima para neka mu drugi igraci grade selo..
Fuj......
Take ce mi biti najdraze farmati...///../
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
joj kako pišete za neke igrače i pleme , prvi vi LOBOVCI , Toni , momak je s elite vas rr na 17 iskreno barbari nisu puno toga uradili,rasuli su vas , i sad tu tako pišete za njega, al treba nekad biti čovjek i reći svaka čast , i pokazat zube sledeći put , vi ste samo jaki na priči , toni ba tu mahalsku ostavi za žene s kahvom :pivo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
joj kako pišete za neke igrače i pleme , prvi vi LOBOVCI , Toni , momak je s elite vas rr na 17 iskreno barbari nisu puno toga uradili,rasuli su vas , i sad tu tako pišete za njega, al treba nekad biti čovjek i reći svaka čast , i pokazat zube sledeći put , vi ste samo jaki na priči , toni ba tu mahalsku ostavi za žene s kahvom :pivo:

on meni sela nije uzea-niti ce ikad....
i nisu nas rr,koliko vidim mi jos imamo sela...
i kad vec pises ko nas je "rr" pa elite nije nista uradia tu...
sve pohvale osmicevicevom plemenu i sniper221 - oni su jedini ucinili stete... a ne elite..
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
on meni sela nije uzea-niti ce ikad....
i nisu nas rr,koliko vidim mi jos imamo sela...
i kad vec pises ko nas je "rr" pa elite nije nista uradia tu...
sve pohvale osmicevicevom plemenu i sniper221 - oni su jedini ucinili stete... a ne elite..

tačno , imate par sela ,a na početku svijeta -"MI OSVAJAMO" :pivo::predaja:
 

DeletedUser

Guest
10492123_537450076384798_7683277266997711497_n.jpg
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
kod vas je na svakom svijetu ta priča , i toni to je iz konteksta,a baš to da ste rekli , niste , jer niste imali samopouzdanja , zbog svoje "PREJAKE" igre :glazba: aj sad lagano da vidimo šta će ovdje biti :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
kod vas je na svakom svijetu ta priča , i toni to je iz konteksta,a baš to da ste rekli , niste , jer niste imali samopouzdanja , zbog svoje "PREJAKE" igre :glazba: aj sad lagano da vidimo šta će ovdje biti :)

neka bude sta bude :pivo:

a ovdje nema potrebe odma gledat,kad nece nijedna ekipa pocet prije sutra
 
Status
Not open for further replies.
Top