Spam :d

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Molio bih da SVE što imate iznesete ovdje na javni forum što se tiče mene i vašeg SB-a.


Znači molio bih vas. :D


ps. mićo, rijetko sam skypeu, šteka mi komp :S
 

DeletedUser

Guest
:D bravo momci napokon neka akcija neki napad na mene :D vidjet cemo sutra ko ce izaci kao pobjednik :D sretno :D
 

DeletedUser

Guest
hehe :D sve pohvale za protivnika :) sve fer i korektno :) dobro uradjena akcija :) Igrac Keno je udario na najjace selo pa je najvise izgubio jedinica a ostali su dobro prosli :) nadam se da cemo se sresti na nekom drugom svijetu :) pozz za sve igrace servera :) bilo je lijepo dok je trajalo :)
 

Carmelo Anthony

New Member
Reaction score
1
babukica danas u 03:09 sati
porusio si mi pola sela XD

Nesto mi te napustio optimizam, nakon one moje nuke koja je greskom poslana i udarila u nocnom bonusu. :ludilo:
A i nije neko znanje nadeffati dva sela, a izgubiti 12 (slovima: DVANAEST) sela. :hahaha:
Bio si aktivan, a izgubio si toliko sela, da sam na tvom mjestu ja se nebih smjeo javiti na forum.

:pivo:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
pa to je obicno noblanje,ne vidim tu neku akciju da ide 10ak igraca :hahaha:

jašta je nego akcija ne izvlačite se sad :D ako vas nekoliko mora skupa na jednog u isto vrijeme,.. šta je nego akcija.. :love:

Nije velika, al jest akcija :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
babukica danas u 03:09 sati
porusio si mi pola sela XD

Nesto mi te napustio optimizam, nakon one moje nuke koja je greskom poslana i udarila u nocnom bonusu. :ludilo:
A i nije neko znanje nadeffati dva sela, a izgubiti 12 (slovima: DVANAEST) sela. :hahaha:
Bio si aktivan, a izgubio si toliko sela, da sam na tvom mjestu ja se nebih smjeo javiti na forum.

:pivo:

bio sam prijatelju do 3 budan i otiso sam spavat nisam iskreno da ti kazem ni imo namjeru da nesto pokusam i naravno da se smijem javit tebe sam dobro pobio :D a sad je greskom poslano xD jesam izgubio 12 sela ja sam makar osto do kraja :D i ako nista usporio sam tebe pobio sam ti 8 nuka tako da .....
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
bio sam prijatelju do 3 budan i otiso sam spavat nisam iskreno da ti kazem ni imo namjeru da nesto pokusam i naravno da se smijem javit tebe sam dobro pobio :D a sad je greskom poslano xD jesam izgubio 12 sela ja sam makar osto do kraja :D i ako nista usporio sam tebe pobio sam ti 8 nuka tako da .....

Vazna je volja :)))

al eto,on ce tu ostat do samog kraja :hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top