Spam :d

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Smijesno je kad u selu koje se zove Davide cekam te pobijem Davida i njegova 4 plemica :D XD
 

DeletedUser

Guest
smiješno je kad netko u istoj rečenici stavi:bio budan do 3 i otišao,bar ostao do kraja,nisam ništa pokušao,ubio sam 8 nuka
onda da čujemo:jesi otišao ili ostao,jesi li ubio 8 nuka ili nisi ništa pokušao?

p.s. kakva akcija?ovo je bila obična claim lista

akcija je nešto drugo,sastoji se od više dijelova i detaljne pripreme,ovo je bilo- david stavio listu na forum,popodne pošalje poruku "što čekaš s rezervacijom na forumu" ostali pogledaju forum,stave sela po redu,onda gledaš na mapi di je to,izračunaš kad poslat,odradiš i nakon 2 dana pišeš post na forumu
 

DeletedUser

Guest
pa jeste smijesno tvoj mozak to ne moze da skonta :D kad sam vidio da se tvoj zabio u mene po nocnom bonusu otiso sam spavat :D kad kazem u 3 ne mislim tacno u 3 sata. Proslo je par minuta :D kad kazem da nisam nista pokuso to se odnosi na to da nisam bio budan do 7 da sjecem plemice :D a ovo da ostajem misli se da sam tu dok god imam barem 1 selo :D ( objasnjenje za glupe :D ) lijep pozdrav :D
 

Carmelo Anthony

New Member
Reaction score
1
Da, jedna nuka je legla tacno u 03:05, greskom naravno, tek kasnije sam skontao ali je bilo kasno za prekidanje naredbe.
Pa do 3 sata si mogao isjeci moja obadva vozica, i vozice koji su slati prije ta 3 sata kada si ti otisao spavati, ali vidim da je tebi uspjeh to sto su ti saplemenici uspjeli zadeffati citava dva sela (jedno je i palo cak), a sto je palo DVANAEST sela to nikom nista.

Svaka tebi cast prijatelju, i ostalima koji cete tu biti do kraja, dok i zadnje selo vam ne padne, ali ovo sto si ti uradio (ubio meni 8 nuka) nije za neku bas pohvalu kad izgubis bruku sela, a ti se jos sa tim ponosis na javnom forumu.
To sto si me usporio tebi i tvom plemenu ne znaci nista (osim male licne satisfakcije i trenutnog zadovoljstva), kada u nasem plemenu ima 20+ igraca koji vas svaki dan deru gdje stignu (da se zargonski izrazim :D )
 

DeletedUser

Guest
a kad bi ti ja reko da je to samo moj deff bio da mi niko nista nije poslo bi li mi vjerovo ?
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Treba znat presijec train.
Borim se i ja sam cijeli svijet,pa se ne zalim. A eto,i dalje sam napravio na ovom svijetu 10 puta vise nego ti.

Prestani radit budalu od sebe ovdje..
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Pustite momka nek se veseli :D što ga odmah spuštate

nek sretan skinuo 8 nuka kako kaže izgubio sela i tjt :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Fog ti nikad nisi bio u glavu dobar :D hajd kad ne pricas sa mnom moze biti do mene ili do tebe ali kad sa pola servera nepricas onda bi se trebo malo zapitat :D zatrazit strucnu pomoc :D a logicno da je uspijeh kad sam se sam branio i zato su ostala sela pala relativno lako :D kazem jos jednom svaka cast pobjedniku :) a ovi misevi sto su odustali pa se sad nesto javljaju pametuju vidjeli smo ih :) ovim bi zavrsio raspravu :) Lijepo pozdrav i sretno u buducnosti :)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Fog ti nikad nisi bio u glavu dobar :D hajd kad ne pricas sa mnom moze biti do mene ili do tebe ali kad sa pola servera nepricas onda bi se trebo malo zapitat zatrazit strucnu pomoc :D a logicno da je uspijeh kad sam se sam branio i zato su ostala sela pala relativno lako :D kazem jos jednom svaka cast pobjedniku :) a ovi misevi sto su odustali pa se sad nesto javljaju pametuju vidjeli smo ih :) ovim bi zavrsio raspravu :) Lijepo pozdrav i sretno u buducnosti :)

Jeste jako male šanse su za opstat dugo, ako se sam braniš.. Al da ga hebeš nebi palo nijedno selo dok se išta vojske ima :D samo uz aktivnost fino.. mogli bi se sagnut :D al šta ćeš, bez alata nema zanata.. :kokice:

pa isto tako bez znanja nema ni opstanka.. šta ćeš deffat ako vidiš da ide pleme na tebe samog cijelog.. đaba ti da obraniš jedno-dva sela
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Malo je glupo pricati o nekom opstanku babukica , kada nisi bio do sada izlozen frontu. I nisu ti se prije mogli uzet gradovi zato sto plemici nisu mogli dobaciti. To ti je igra srece bila da se nadjes na sredini ili cak mozda ne znanja jer te nisu htjeli na front. Da si bio na mjestu onih koji su bili na prvoj liniji i prvi pali, i ti bi tada bio restartovan i sada nebi lupetao gluposti.
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Fog ti nikad nisi bio u glavu dobar :D hajd kad ne pricas sa mnom moze biti do mene ili do tebe ali kad sa pola servera nepricas onda bi se trebo malo zapitat :D zatrazit strucnu pomoc :D a logicno da je uspijeh kad sam se sam branio i zato su ostala sela pala relativno lako :D kazem jos jednom svaka cast pobjedniku :) a ovi misevi sto su odustali pa se sad nesto javljaju pametuju vidjeli smo ih :) ovim bi zavrsio raspravu :) Lijepo pozdrav i sretno u buducnosti :)

Hmm,borio sam se sam ionako vecinu svijeta,uz deff sss-a i sijecu plemica,svojim mobilnim deffom.
Kasnije smo vratili sav deff sss i borili se sami.
I napravili vise nego ostatak plemena i ovakvih poput tebe cijeli svijet :)
S tim da smo mi cijeli svijet na frontu.
Al eto prestali smo kad su svi odustali.
Pa i dalje nismo noblani jos do kraja. A ni ne igramo :)
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
jake ste igracine nema sta cim krenu noble ja odustajem aaa niste vi mene noblali tad ja nisam igrao hahaha

ko dijeca mala se ponasate
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Mislis Andy i Crni Vitez su pobjegli? Mi smo se borili s vama,i ne sijecam se bas da ste noblali nesto do sada. Kad nitko ni ne ulazi :)
 

DeletedUser

Guest
a logicno da je uspijeh kad sam se sam branio i zato su ostala sela pala relativno lako
jesu li ostala sela pala zbog uspijeha ili je uspijeh zato jer su pala

shvaćaš li ti da te provociramo samo zato što si se prvi našao komentirat na forumu i shvaćaš li da poslje ovakvih tvojih komentara to neće prestat tako brzo
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Mislis Andy i Crni Vitez su pobjegli? Mi smo se borili s vama,i ne sijecam se bas da ste noblali nesto do sada. Kad nitko ni ne ulazi :)

2 igraca otisla,a bilo vas je 6 plemena,to nebi tribalo bit nekog utjecaja :hahaha:
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Mislis Andy i Crni Vitez su pobjegli? Mi smo se borili s vama,i ne sijecam se bas da ste noblali nesto do sada. Kad nitko ni ne ulazi :)

Fog, u kojem si ti plemenu bio kad sam ja ugasio acc?

Ti nikad i nisi bio član ekipe. Dobrim djelom zbog tebe EU i nije nikad bio ekipa nego nekoliko igrača koji su igrali, a ti si uglavnom zagorčavao život svima iz vodstva.
Davno sam rekao da je tebe prvog trebalo noblat, i da te je bolje izgubit nego pronać.

I ne spominji Crnog-Viteza. Ti si najmanje dostojan da pričaš o tome ko je ratovao a ko je pobjegao.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Fog, u kojem si ti plemenu bio kad sam ja ugasio acc?

Ti nikad i nisi bio član ekipe. Dobrim djelom zbog tebe EU i nije nikad bio ekipa nego nekoliko igrača koji su igrali, a ti si uglavnom zagorčavao život svima iz vodstva.
Davno sam rekao da je tebe prvog trebalo noblat, i da te je bolje izgubit nego pronać.

I ne spominji Crnog-Viteza. Ti si najmanje dostojan da pričaš o tome ko je ratovao a ko je pobjegao.


Kad sam ja to govoria,mene niko nije slusa,eto sad :predaja:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Fog, u kojem si ti plemenu bio kad sam ja ugasio acc?

Ti nikad i nisi bio član ekipe. Dobrim djelom zbog tebe EU i nije nikad bio ekipa nego nekoliko igrača koji su igrali, a ti si uglavnom zagorčavao život svima iz vodstva.
Davno sam rekao da je tebe prvog trebalo noblat, i da te je bolje izgubit nego pronać.

I ne spominji Crnog-Viteza. Ti si najmanje dostojan da pričaš o tome ko je ratovao a ko je pobjegao.

udari ga :D
 
Status
Not open for further replies.
Top