Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Restartali smo te plemićima točnije radilo se o njih četiri hahahah
Ja sam završio hr3 do kraja to što nisam u pobjedničkom plemenu ne znači ništa jer svijet sam završio.

:hahaha::hahaha:

Ok, eto zavrsio si.
Ako ti to ne smeta, sto si se onda zalio adminu na moj potpis!?

Ako ti ne smeta sada,jer mogu da vratim potpis nazad?
 

DeletedUser

Guest
Ok, eto zavrsio si.
Ako ti to ne smeta, sto si se onda zalio adminu na moj potpis!?

Ako ti ne smeta sada,jer mogu da vratim potpis nazad?

Pa sram me da netko poput tebe drži moj nick u svom potpisu :ludilo:
samo ne znam zašto si se ti žalio na moj potpis, jbt imaš tu čast da stavim tvoj nick u svoj potpis :andjeo:

I ne, ne možeš ga vratiti.
 

DeletedUser

Guest
Pa sram me da netko poput tebe drži moj nick u svom potpisu :ludilo:
samo ne znam zašto si se ti žalio na moj potpis, jbt imaš tu čast da stavim tvoj nick u svoj potpis :andjeo:

I ne, ne možeš ga vratiti.

Kazes ne smeta ti, a sram te. :zid:

A zalio sam se na tvoj potpis jer je u njemu napisana laz.
Stavljas u potpis da si mi dual,i onda kao naivno na forumu izjavljujes da ti je dual najveca budala.
Ako mislis vrijedjate,kazes to jasno.
Ja mislim da si ti nevaspitano deriste. Nema potrebe da umotavam tu izjavu.

Mislim koliko Dany stvarno mozes biti glup i deriste...
 

DeletedUser

Guest
Rubo, scapa i ja smo dvije razlicite osobe.

On ima misljenje da je uzimanje svakog barbara lose.
Ja se ne slazem,ja kazem da je nekad odlicno uzeti nekog barbara.
Ali obojica se slazemo da imati od 35 sela 18 barbarskih je puno, i tesko da je to neka uspjesna taktika.

Ali ti igras tako,mi ovako. Zato i jesmo na suprotnim stranama. :love:

Jel' ti sad malo jasnije?

A ovo citiranje po dvije rijeci iz cijelih recenica je znak idiotizma.
To je kompliment za tebe (mozes shvatiti i kao vrijedjanje,buduci da sve shvatas kao vrijedjanje...).

koliko ti gluposti uspiješ napisat sa tako malo riječi :woot:
dosta mi je pročitat ovo:Rubo,scapa i ja smo dvije različite osobe
za mene je to tri pa ti pričaj što hoćeš :love:

"Ali ti igras tako,mi ovako"- ne znam od kud vam da ja igram sa više od 50% barb sela-nije da nisam uzeo ni jedno,ali isto više volim uzet što bolje selo,čak i da u nekom dijelu igre odnos i jest 50:50,ne znači da će tako bit i dalje

"Zato i jesmo na suprotnim stranama"-to te ja pitam :eek:k:,samo mi još reci u kojem si plemenu :andjeo:-na ovo bi stvarno molio odgovor

a o idiotizmu i komplimentu mislim da nema smisla komentirati,ali ako ti tako voliš; onda care tebi svaka čast stvarno si idiot (samo mi reci unaprijed jel i scapi to kompliment pa ako jest da i njemu fino komplimentiram i da završimo raspravu)
 

DeletedUser

Guest
koliko ti gluposti uspiješ napisat sa tako malo riječi :woot:
dosta mi je pročitat ovo:Rubo,scapa i ja smo dvije različite osobe
za mene je to tri pa ti pričaj što hoćeš :love:

Koliko god gluposti da ja napisem sa malo rijeci, tebe je tesko nadmasiti. :eek:k:
Rubo,,,,,, scapa i ja(nas dvojica) smo dvije razlicite osobe.
Prelistaj malo koju knjigu sa vremena na vrijeme...
 

DeletedUser

Guest
Kazes ne smeta ti, a sram te. :zid:

A zalio sam se na tvoj potpis jer je u njemu napisana laz.
Stavljas u potpis da si mi dual,i onda kao naivno na forumu izjavljujes da ti je dual najveca budala.
Ako mislis vrijedjate,kazes to jasno.
Ja mislim da si ti nevaspitano deriste. Nema potrebe da umotavam tu izjavu.

Mislim koliko Dany stvarno mozes biti glup i deriste...

Kakva laž, moliš me od hr4 da igram sa tobom dual, već si me smorio :ludilo:

K
Stavljas u potpis da si mi dual,i onda kao naivno na forumu izjavljujes da ti je dual najveca budala.

Da, i šta sam tu pogriješio ?:lool:

Ako mislis vrijedjate,kazes to jasno.
Ako je vrijeđanje istina onda mislim!

Ja mislim da si ti nevaspitano deriste. Nema potrebe da umotavam tu izjavu.
Jesam da i šta mi možeš? od hr3 vidim da kontroliraš djecu koja igraju i prijetiš im ovo ono, misliš da si u školi pa da možeš bit glavni, pokušao si i mene kontrolirati ali nije ti uspjelo dobio si odje*b tipa najveći... tako da bezze i dalje to pokušavaš dragi profesore nisi u školi stoga promijeni ponašanje i prestani svima govorit šta da rade..

Mislim koliko Dany stvarno mozes biti glup i deriste...

Pa koliko god se trudim nikako da te prestignem u tome, držiš čvrsto rekorde u obe discipline :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Kakva laž, moliš me od hr4 da igram sa tobom dual, već si me smorio :ludilo:



Da, i šta sam tu pogriješio ?:lool:


Ako je vrijeđanje istina onda mislim!


Jesam da i šta mi možeš? od hr3 vidim da kontroliraš djecu koja igraju i prijetiš im ovo ono, misliš da si u školi pa da možeš bit glavni, pokušao si i mene kontrolirati ali nije ti uspjelo dobio si odje*b tipa najveći... tako da bezze i dalje to pokušavaš dragi profesore nisi u školi stoga promijeni ponašanje i prestani svima govorit šta da rade..



Pa koliko god se trudim nikako da te prestignem u tome, držiš čvrsto rekorde u obe discipline :hahaha:

Sve si rekao. Bravo! :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
malo do se vratimo na temu barbari....
Posebno u svijetu sa crkvom vazna stvar su barbari, mislim nikad ti neces imati u prvoj crkvi par dobrih sela za noblanje osim ako se pucas multi-ijima (tema za sebe) imas opciju da se siris po kontinentu ako imas puno pw ili da gledas ofere skidati BILO KOJI OZBILJNI DEFER ILI PLEME vas sakati. Mislim da bi bio red da dodje koji svijet bez crkve morala fejk limita itd itd...
To bi bila uzivancija za igrati, mislim razumijem ja COMU sto sporije svijetove da bi se Pb kupovao ali ovim putem bi se promovisao .hr samim tim i vise kupaca bi bilo.
Negdje sam procitao da barbari pokazuju kakav si kao igrac (broj noblanja) apsolutna laz. Aktivnost je 80% ove igre i ako se ispuni ta forma plemici mogu ici gdje oce.
Jer ipak na kraju svih krajeva gleda se onaj koji zavrsi server sa 90% noblanja barbara njegov problem, to jeste tvoj ako nemozes\mozes takvog igraca rijesiti na pocetku.
 

DeletedUser

Guest
Koliko god gluposti da ja napisem sa malo rijeci, tebe je tesko nadmasiti. :eek:k:
Rubo,,,,,, scapa i ja(nas dvojica) smo dvije razlicite osobe.
Prelistaj malo koju knjigu sa vremena na vrijeme...

čovjeku postaviš 2 pitanja,nadaš se da će odgovorit na njih,a što dobiješ-potvrdi moj "jako komplicirani" zbroj od tri(ja sam isto njega i scapu brojao za 2)
napiše da prelistam neku knjigu-i ode se vrijeđat sa dannyem
nema druge nego mu dat kompliment i završit raspravu:zzz:

kompliment:tvom idiotizmu nema granica
 

DeletedUser

Guest
čovjeku postaviš 2 pitanja,nadaš se da će odgovorit na njih,a što dobiješ-potvrdi moj "jako komplicirani" zbroj od tri(ja sam isto njega i scapu brojao za 2)
napiše da prelistam neku knjigu-i ode se vrijeđat sa dannyem
nema druge nego mu dat kompliment i završit raspravu:zzz:

kompliment:tvom idiotizmu nema granica

Izvini, izgleda da nisam primjetio tvoja dva pitanja.
Postavi pitanja i radu cu odgovoriti na njih.
 

DeletedUser

Guest
"Zato i jesmo na suprotnim stranama"-to te ja pitam :eek:k:,samo mi još reci u kojem si plemenu :andjeo:-na ovo bi stvarno molio odgovor

samo mi reci unaprijed jel i scapi to kompliment

evo da se ne mučiš tražit:andjeo:


p.s. samo molim bez tupljenja kako ste ti i scapa dvije osobe-ako znaš odgovor na drugo pitanje super,ako ne znaš kaži ne znam
 

DeletedUser

Guest
evo da se ne mučiš tražit:andjeo:


p.s. samo molim bez tupljenja kako ste ti i scapa dvije osobe-ako znaš odgovor na drugo pitanje super,ako ne znaš kaži ne znam

Kad postavis pitanje stavis upitnik rubo.

1. U plemenu sam Pleme, svijet hr 8. Nick znas.
2. Scapa je pametan covjek. Zeza te malo,ali ti to slabo kontas..
 

DeletedUser

Guest
Kad postavis pitanje stavis upitnik rubo.

1. U plemenu sam Pleme, svijet hr 8. Nick znas.
2. Scapa je pametan covjek. Zeza te malo,ali ti to slabo kontas..

moram odma reć da su me odgovori jako razočarali,pogotovo ovaj prvi:ispada da uopće nismo na suprotnim stranama :(

a drugi uopće nije odgovor na moje pitanje,ja sam pitao dali je scapi kompliment ako mu kažem da je idiot?,jer nebi želio vrijeđat,već stvarno uputit kompliment pa prvo pitam,ali ponavljam ako ti ne znaš odgovor reci ne znam-ipak ste ti i scapa dvije osobe:andjeo:

ali cijenim tvoje zalaganje i ne mogu odolit da te opet malo ne pohvalim i komplimentiram: stvarno si idiot,naprosto idiotizam zrači iz tebe,samo tako nastavi:festa:
 

DeletedUser

Guest
a drugi uopće nije odgovor na moje pitanje,ja sam pitao dali je scapi kompliment ako mu kažem da je idiot?,jer nebi želio vrijeđat,već stvarno uputit kompliment pa prvo pitam,ali ponavljam ako ti ne znaš odgovor reci ne znam-ipak ste ti i scapa dvije osobe:andjeo:

ali cijenim tvoje zalaganje i ne mogu odolit da te opet malo ne pohvalim i komplimentiram: stvarno si idiot,naprosto idiotizam zrači iz tebe,samo tako nastavi:festa:

2. Scapa je pametan covjek. Zeza te malo,ali ti to slabo kontas..

Pametan covjek znaci suprotan od idiot.
Ako idiot znaci ne razmisljati glupo kao ti, onda jesam idiot.

Ja cu tebi dati samo jedan kompliment: Isti si Danny.

To ce ti biti dosta. :eek:ok:

P.S. Da li se odvojeno pise,kao i ne bi.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Zahvaljujem onima koji su mi javili da desavanja na ovoj temi odavno su presla sve granice kulture ponasanja, izrazavanja i dobrog ukusa. Kako sam na putu i nemam vremena trenutno citati sve ovo..kljuc na temu, a kazne uskoro. Svaki pokusaj otvaranja iste ili slicne teme i nastavak svadji, rezultirati ce automatskim banom. Hvala na paznji.
 
Status
Not open for further replies.
Top