Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Razor naučio pisati :festa::festa::festa:


šalim se, 1. April :ludilo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Kokoš je najjednostavnija jedinica. Ona je posebno dobra u obrani protiv konjanika i za početno pljačkanje drugih sela.
 

DeletedUser

Guest
Bas je prelijepo
unit_chicken.png
samo su trebali staviti mozda kokosi umjesto milicije,jer kokoskama je mjesto u farmi!Valjda ce nam do Uskrsa izleci jaja.
 

DeletedUser

Guest
Pa nije to bilo za Uskrs, već na 1. apirl. Da je vezano za Uskrs stavili bi nešto tipa zeca ili jaja. :ludilo:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
za mene igra duall :D kao sto vidite nema me kao pre na plemenima :D


"dje god otisao"


hahaha :D pada kisa napolju i vozim se u autobusu a ti odoleo ili ne nema potrebe da se raspravljamo poenta je bila da se ovi svadjaju zbog igre i koce bit bolji ko je jaci :D lete uvrede na sve strane a nevide de se nalaze ovo je virtuelni svjet dje ja mogu odluciti sta cu da radim i da se zajebavam do mile volje :D hahaha.....


Neskreci sa teme druzeee :D dodaj me na skayp da cetujemo ako imas vremena .....
Svi smo mi ovde kolege i drugovi to sam htio preneti onim recima i svi smo ovde jednaki jer ovde nema predsednika nit drzave da nas manipulira ovde mozete uzivat i zezati se gubiti nekad vreme ali ne i da primate toliko ozbiljno..... Dokaz ma zabole me dupe za onaj post ja sam izneo svoje misljenje za ostale kako ko svati to sam ja rekao :D


eto sad :D to je sloboda govora koju ti svidelo ti se ili ne nemozes osporiti a isto tako nemozes zaustaviti :D OVO JE IGRA



Godfather.





* *#1 * Danas, 14:20 * Vrh
Admini de mi vratite moj nik koji sam zagubio jos na hr1..... Neznam ni pasvord ni msn ..... Neznam ni da mi date msn koja je sifra..... *samo bih zeleo da mi se moj account Fate vrati.... Snjim sam nekad davno igro hr1 kad se otvorio... Bio u plemenu zagor.... Igrao sa bratom Razor sto i on moze potvrdit.... Znam dizel xxx on je stari prijatelj... Snowbal.....*




Acc sam izgubio jer je igrao pred kraj duall... i on je ostao da igra ja sam prestao on je posle nestao... I ja sad nemogu nadjem njega nikako i nemogu da povratim svoj account...*




Eto oni mogu potvrdit da sam to ja ako nije problem da mi vratite taj nik mnogo bi mi znacilo.... )) ili ako mozete preimenovat godfather u Fate ....*




Fala ) A Kao jos jedan garant imam a to je*
nik Fate sa ba servera moj account i pasvord...*








Admini fala na razumevanju , bio bih zahvalan ako bi mi se moglo vratiti ono sto pripada meni jer ni dan danas posle hr1 nit ko igra na tom accu nit se zna za njega..
netrebam skipera imam polozeno za barku

post ti uopce nisam procitao do kraja kad sam skuzio da samo trazis paznju i nabrajas sve svoje hmmm neznam sta i htio bi biti netko o kome se prica

strucnim terminom to nazivaju komleksi ja mislim


nebih zelio vise stobom komunicirati jer previse prostacis za svoje godine osim ako nis vjeciti student ali ti i to nedaje zapravo biti nekulturan na forumu kojeg citaju i djeca
 
Last edited:

Godfather.

Member
Reaction score
0
white ja u tvojim godinama na tvom mjestu necu biti budi siguran.... Mogu ti reci da imas razmisljanja deteta od 15 godina i ponasas se totalno slepacki....


Tema razgovora zavrsena ako imas ista pametnije reci bio bih ti zahvalan....
Ja imam 19 godina i ja sam najmladji student koji je krocio proteklih 50 godina na fakultet za razliku od tebe polazem sve predmete u roku sa 9-10


Cao cemo se videt veceras. :)
 

DeletedUser

Guest
white ja u tvojim godinama na tvom mjestu necu biti budi siguran.... Mogu ti reci da imas razmisljanja deteta od 15 godina i ponasas se totalno slepacki....


Tema razgovora zavrsena ako imas ista pametnije reci bio bih ti zahvalan....
Ja imam 19 godina i ja sam najmladji student koji je krocio proteklih 50 godina na fakultet za razliku od tebe polazem sve predmete u roku sa 9-10


Cao cemo se videt veceras. :)

Ja sam upisao fakultet sa 17 godina.
Roditelji krivi,upisali me ranije u osnovnu skolu.

A inace sam zavrsio 9 fakulteta. :D
 

DeletedUser

Guest
Ja sam do 17 godina 2 magisterija zavrsio.
Sad pomazem Unsilentu vodit njegove hotele dok mi se casina diljem Nevade ne otvore.
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
blago vama dodajte me na skayp vrlo rado bih voleo cuti vas neki savet vasu neku pricu, osim ako nezelite mada bih hteo malo vaseg iskustva i bar mrvu pameti da iskoristim od vas... hehe jbg kad nemam oca....

stacu sad sam zivim u Bg, radim neki posao, fakultet i kadkad kad imam vremena na plemena.... I naravno imam nekih ideja i zelja da otvorim i svoj neki biznis al jbt ga kriza... Kad zaradim pokusacu nesta....


Hehe dobrih i pametnih ljudi ima svugdje samo ih treba pronaci :)
 
Status
Not open for further replies.
Top