Spam

Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
2Un7F.gif

:eek:k::eek:k::eek:k::eek:k:

samo neka plesu olic je u finalu a sminker fulo penal hahahahaa
 

DeletedUser

Guest
Vako su i barcelonini plesali :)

I meni je drago što je Bayern u finalu :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Ma kakav Olic i Bayern ? :D
(iako bilo bi lijepo da Olic zabije)

Chelsea je novi prvak Europe :love:
:pivo:
 

DeletedUser

Guest
...parafrazirat cu jednu staru narodnu, i los odgovor je ipak nekakav odgovor, ...uz nesta izmjenjena pravila na hr7 ti si malo manju glupost lupio, ali ako se drzis starih pravila svako, ali bas svako uzimanje barbara (govorimo naravno o "malim" barbarima), je skakanje sam sebi u zeludac i podizanje postotka zivih sela, tj. uvecavanje broja sela koja se moraju pokupit, na ovim serverima, i sa novim pravilima nije puno drugacija situacija, tj. u "tvom" slucaju bolje je uzimanje bilo kakvog zivog, dakle malog, sela od protivnika za osvajanje kojega nije potreban puni off

što tebi čovjek mora rec da ti budeš sretan???

kažem da sam protivnik uzimanja barbarskih sela,ali da postoje iznimke
na sve to ti odgovoriš više-manje isto,ali uz komentar kako je i loš odgovor ipak odgovor :ljut: eto još jedan u nizu odgovora koji samo potvrđuje da si ništa drugo nego mučki provokator:predaja:


a i logika ti izgleda nije jača strana,jer kako inače protumačit podebljano:
ali bas svako uzimanje barbara (govorimo naravno o "malim" barbarima), je skakanje sam sebi u zeludac i podizanje postotka zivih sela, tj. uvecavanje broja sela koja se moraju pokupit
oćeš reć da uzimanje barbara od 10k bodova nije uvećavanje broja sela koja se moraju pokupit:hahaha:
 

DeletedUser

Guest
komentar broj 12-naravno broje se samo oni sa pregršt argumenata,fino složeni i sa ljubavlju napisani....još ti fale 2 žlice vegete:hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
kakve veze ima jeli neko pokupio barbara ili ne ?
Pa na 7 ne bih da imenujem u odredjenoj fazi igrac je kupio samo barbare i bio boljii od sviju po svim statistikama (osim odd).
 

DeletedUser

Guest
kakve veze ima jeli neko pokupio barbara ili ne ?
Pa na 7 ne bih da imenujem u odredjenoj fazi igrac je kupio samo barbare i bio boljii od sviju po svim statistikama (osim odd).

nemoj se ni trudit,znaš i sam da sve varira od situacije do situacije,isto da sad idemo pričat o omjeru off:deff sela ili izgledu deff sela ili koji je nuke najjači(pogotovo ako ima strijelaca)pa računanje u simulatoru-bolje je ako ima 300 brzih strijela,pa ne bolje je ako ih ima 301 itd. itd.
tako i ovdje-kažeš da ne voliš uzimanje barbara,ali da postoje situacije kad je i to ok,navedeš par primjera(neki vole reć argumenata)samo da završiš priču, ali opet nije dosta,jer se tada javlja dvojac najpametnijih-samo se pa nakon nekog vremena pogube i počmu pobijat sami sebe iz rečenice u rečenicu/odnosno počmu vrijeđanja samo da se dobije kaznica i da se mogu nakon 3-4 dana javit i provocirat ispočetka

p.s. vidit ćeš kad ih okrene pa počme"ajmo rubo još malo do 50te strane"
 

DeletedUser

Guest
Ne zna više kako bi opravdao svoj neuspjeh na hr7 pa se uhvatio barbara :hahaha::hahaha:
kako jadno :hmm:
 

DeletedUser

Guest
nemoj se ni trudit,znaš i sam da sve varira od situacije do situacije,isto da sad idemo pričat o omjeru off:deff sela ili izgledu deff sela ili koji je nuke najjači(pogotovo ako ima strijelaca)pa računanje u simulatoru-bolje je ako ima 300 brzih strijela,pa ne bolje je ako ih ima 301 itd. itd.
tako i ovdje-kažeš da ne voliš uzimanje barbara,ali da postoje situacije kad je i to ok,navedeš par primjera(neki vole reć argumenata)samo da završiš priču, ali opet nije dosta,jer se tada javlja dvojac najpametnijih-samo se pa nakon nekog vremena pogube i počmu pobijat sami sebe iz rečenice u rečenicu/odnosno počmu vrijeđanja samo da se dobije kaznica i da se mogu nakon 3-4 dana javit i provocirat ispočetka

p.s. vidit ćeš kad ih okrene pa počme"ajmo rubo još malo do 50te strane"

Evo da ti probam nacrtati.
Noblati nekad barbara je odlicna stvar, pogotovo ako je to bonus selo ili se nalazi na bitnom polozaju i slicno. Ali od 35 sela imati 18 noblanih barbara,i to bodovno slabih, je stvarno previse. Pogotovo kad se vidi na mapi da na 5 polja ima brdo crvenih tacaka.
To je scapa htio da ti kaze.
Promuckajte ovaj put mozak prije upotrebe. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
pa ako su crveni nadefani do bola...
A ovo je poenta ajde ti dodji u situaciju toliko noblati, normalno da prvih 15 sela manje vise neces ali za dalje je svejedno ako si aktivan i farmas....
 

DeletedUser

Guest
pa ako su crveni nadefani do bola...
A ovo je poenta ajde ti dodji u situaciju toliko noblati, normalno da prvih 15 sela manje vise neces ali za dalje je svejedno ako si aktivan i farmas....

Svati da boriss nikad nije bio u takvoj sitovaciji pošto je on uvijek dobio gotov račun kad je sve bilo plavo oko njega i sigurno. Donekle ga i razumijem što priča ovakve gluposti. Al realno pretjeruje pametniji je kad ništa ne piše. Eto, čovjek počeo hr7 od početka i odmah popio restart loša sreća ili nešto treće hmm :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
pa ako su crveni nadefani do bola...
A ovo je poenta ajde ti dodji u situaciju toliko noblati, normalno da prvih 15 sela manje vise neces ali za dalje je svejedno ako si aktivan i farmas....

A jok ja nikad nisam igrao protiv "crveni nadefani do bola"...
Nema crkve, preskocis sto je nadefano. Ali dobro,to je moje misljenje.

Vi igrate tako sto kupiti sve redom do sebe,pocevsi od barbara. To je za mene znak da ste takticki los igrac,koji se plasi siriti se samo preko zivih sela.
Vi imate svoju taktiku,ja svoju. :eek:ok:

P.S. GeneralChesse sustina igre i jeste da se nadigravas sa neprijateljom,a ne da ga umaras kupeci samo barbare,i razmisljajuci, da, odustace on za 5 godina od igre....
 

DeletedUser

Guest
Evo da ti probam nacrtati.
točni u sekundu :eek:ok:
jer se tada javlja dvojac najpametnijih


zatim primjer zbunjenosti i nedosljednosti:
Noblati nekad barbara je odlicna stvar
svako, ali bas svako uzimanje barbara , je skakanje sam sebi u zeludac
samo se pa nakon nekog vremena pogube i počmu pobijat sami sebe iz rečenice u rečenicu


i situacije koje me oduševljavaju kod spomenutog dvojca,kad si počmu čitat misli:
To je scapa htio da ti kaze.

to mi je trebalo,jer:
izvlaceci iz konteksta i pokusavajuci izmjeniti smisao izrecenog jos vise pokazujes nemoc da odgovoris sa smislom
već sam se bio zabrinuo da su sokrat i ekipa dobili opasnu konkurenciju

i naravno:

Promuckajte ovaj put mozak prije upotrebe. :eek:k:
odnosno počmu vrijeđanja

jedino što sam pogriješio je to što sam odvojio da počmu pobijat sami sebe iz rečenice u rečenicu i vrijeđanja-boriss je upravo uspio i jedno i drugo u istom komentaru :zid::zid::zid::zid::zid:
 

DeletedUser

Guest
Svati da boriss nikad nije bio u takvoj sitovaciji pošto je on uvijek dobio gotov račun kad je sve bilo plavo oko njega i sigurno. Donekle ga i razumijem što priča ovakve gluposti. Al realno pretjeruje pametniji je kad ništa ne piše. Eto, čovjek počeo hr7 od početka i odmah popio restart loša sreća ili nešto treće hmm :hahaha:

Mozemo se svadjati do 100 strane. Znas i sam kako ste me restartovali na hr 7, da ne krecemo ponovo pricu iz pocetka. I dzaba ti sto pokusavas da me isprovociras,nekim glupim pricama,uvijek dobijao racun i slicno. Zavrsi brate server jednom do kraja pa se i ti busaj u prsa.

Uvijek ce te boliti sto sam te izbacio iz plemena prije kraja na hr 3. A razmazeno dijete si bio i ostao. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Mozemo se svadjati do 100 strane. Znas i sam kako ste me restartovali na hr 7, da ne krecemo ponovo pricu iz pocetka. I dzaba ti sto pokusavas da me isprovociras,nekim glupim pricama,uvijek dobijao racun i slicno. Zavrsi brate server jednom do kraja pa se i ti busaj u prsa.

Uvijek ce te boliti sto sam te izbacio iz plemena prije kraja na hr 3. A razmazeno dijete si bio i ostao. :eek:ok:

Restartali smo te plemićima točnije radilo se o njih četiri hahahah
Ja sam završio hr3 do kraja to što nisam u pobjedničkom plemenu ne znači ništa jer svijet sam završio.

:hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Rubo, scapa i ja smo dvije razlicite osobe.

On ima misljenje da je uzimanje svakog barbara lose.
Ja se ne slazem,ja kazem da je nekad odlicno uzeti nekog barbara.
Ali obojica se slazemo da imati od 35 sela 18 barbarskih je puno, i tesko da je to neka uspjesna taktika.

Ali ti igras tako,mi ovako. Zato i jesmo na suprotnim stranama. :love:

Jel' ti sad malo jasnije?

A ovo citiranje po dvije rijeci iz cijelih recenica je znak idiotizma.
To je kompliment za tebe (mozes shvatiti i kao vrijedjanje,buduci da sve shvatas kao vrijedjanje...).
 
Status
Not open for further replies.
Top