Spam

Status
Not open for further replies.

Br@ve

Member
Reaction score
0
kud brave okom tud plava skokom

Ako se vratis koji post nazad vidjet ces da sam i ja bio banovan zbog rijecnika,plava ocito radi svoj posao!
NIko nije neduzan banovan tak ni ja,a i ti si zreo za jednog zbog tog posta i insinuacija
 

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
Ako se vratis koji post nazad vidjet ces da sam i ja bio banovan zbog rijecnika,plava ocito radi svoj posao!
NIko nije neduzan banovan tak ni ja,a i ti si zreo za jednog zbog tog posta i insinuacija

Da te ispravim, vise vas je dobilo ban 'ban na tri dana ide Sinn Fein, PeNnY., Br@ve, woziee, miroje'.

(wave)
 

DeletedUser

Guest
Nista ostaje nam da cekamo tebe kad ce doci na red :kisa:

hahha zmaj kupuje sela hahha xDD brave hajmo mu mi prodati svoja pojeftino za 200 sva su na 10k skoro
cak cu mu i odanost da spustim da se ne muci hahaha xDD a ogu i nas kupiti kao igrace to kosta 2500 prem hahaha xDD
oplaka :p
 

Br@ve

Member
Reaction score
0
Da jednom zaradimo sta od ovih virtualnih sela :DDDDD
Ako treba koga fejkati,noblati,zastrasiti,prosipat propagandu po forumu moze i to,treba cjenovik napraviti hahahahaha nikad ne znas sta bi sve ljudi dali za koje selo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser

Guest
Da jednom zaradimo sta od ovih virtualnih sela :DDDDD
Ako treba koga fejkati,noblati,zastrasiti,prosipat propagandu po forumu moze i to,treba cjenovik napraviti hahahahaha nikad ne znas sta bi sve ljudi dali za koje selo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nikakav problem tu sam uvijek samo da se jave a efo vidim i ti prihvatas da odradimo tako ,
videcemo sa cupavim i cijelim grr plemenom
koliko kosta da nas kupe kao cijelo pleme nebi bilo fer ispod 50.000 prem nista al et mozemo se dog u pola cijene da prodamo sve acc hahaha
 

DeletedUser

Guest
StCathNcute.jpg
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
Naslov selo
sugovornik Zmaj od Bosne
Odgovori Proslijedi Izbriši Eksportiraj
FoG-666 danas u 17:52 sati
Stari zašto me napadaš i trošiš trupe kad možeš kupit selo od mene s popustom
mirkonije
Odgovori Proslijedi Izbriši Eksportiraj
 

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
Naslov selo
sugovornik Zmaj od Bosne
Odgovori Proslijedi Izbriši Eksportiraj
FoG-666 danas u 17:52 sati
Stari zašto me napadaš i trošiš trupe kad možeš kupit selo od mene s popustom
mirkonije
Odgovori Proslijedi Izbriši Eksportiraj

Koliko kosta?
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
a jeste se raspričali :)
pa zmaj mu je ljepo rekao da će ga tak i tak noblat, ovako će bar ovaj imat koristi:kokice:
po meni je puno gore kada vi prijetite igračima da vas ne napadaju jel ćete ih resstartat :eek:k:

sjetite se samo plemena plavuše :hmm:
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
i zašto bi se kažnjavalo igrača zbog toga, nitko nikoga ne sili ako netko želi prodat selo njegov problem i ničiji više...
na kraju svi imaju koristi i ovaj koji je kupio i koji je prodao a najviše njemci jel je kupljen premijum:)
 
Status
Not open for further replies.
Top