Spam

Status
Not open for further replies.

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
U kratkim crtama..

-Branio tebe pa dobio Ban..

-Haris je rekao da si ti k... a Vebit je ostro odgovorio da mu je mati to.
 

Vebit

Member
Reaction score
0
U kratkim crtama..

-Branio tebe pa dobio Ban..

-Haris je rekao da si ti k... a Vebit je ostro odgovorio da mu je mati to.

mala korekcija, to sam napisao kao frazu i odmah povukao išta o ičijoj majci...već mu poručio da je on to i da ne vriđa prijateljice
e pa trebao sam tu frazu preskočiti a samo njegovo nazivanje naše frendice neprimjernim nazivima pokazuje koliko je "visok" nivo njegove opće kulture
i da bio banovan zbog toga, a neka sam... ne žalim nikakve posljedice kad dižem glas u obranu frendice :boks:
vitez 1.jpg
 

Meho125

Member
Reaction score
5
Ma nek si se ti nama vratio! :festa:

Ja se vec bila zabrinula da si, mozda, dobio trajni ban, jer je ovo nesto dugo trajalo.
Hvala sto si me branio :) , iako mi nista nije jasno. Sta bi momku da tako pise o meni?
Ubuduce se ne obaziri na takve budalestine, jer si nam puno falio na ovom forumu :)
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
mala korekcija, to sam napisao kao frazu i odmah povukao išta o ičijoj majci...već mu poručio da je on to i da ne vriđa prijateljice
e pa trebao sam tu frazu preskočiti a samo njegovo nazivanje naše frendice neprimjernim nazivima pokazuje koliko je "visok" nivo njegove opće kulture
i da bio banovan zbog toga, a neka sam... ne žalim nikakve posljedice kad dižem glas u obranu frendice :boks:
View attachment 383

Vabiit slazem se sa sobom i naravno sa sobom.
 
Status
Not open for further replies.
Top