SPAM

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
svaki komentar suvisan, ni sta dodati ni oduzeti, stvarno ima fenomena na ovoj igrici to je cudo jedno
 

DeletedUser

Guest
Cudo jos niste nikog regrutovali iz tala... :/

Samo ti nastavi sa kupljenjem barbara jel očito ti ponestalo više svojih igrača za prenoblati,a ja bi se zapitao na tvome mjestu kakav si ti to vodja i zašto su te napustili igrači
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Samo ti nastavi sa kupljenjem barbara jel očito ti ponestalo više svojih igrača za prenoblati,a ja bi se zapitao na tvome mjestu kakav si ti to vodja i zašto su te napustili igrači

nezz ko regrutuje neprijatelje :love:
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
po tebi sad bi mi trebali da vam rat objavimo pa da predjete kod nas? reci slobodno sta te muci, nemoj okolo ici :hmm:
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
khmmm , vrati se pročitaj 2 moja komentara prije , ja sam ti rekao šta bih uradio "prije" , znaš kakva je priča bila , aj ne davi molim te :) :) , znaš kako te se bojim hehehhehe

prije nego sto? stvarno trba biti djon obraz pa iskulirati sve i pricati o necemu desetom iako svi vide sta pise, ti me zelis uvjeriti da si nesto drugo mislio u tim recenicama, al do mene je izvini, nisam te svatio bas najbolje, a i iskreno sumnjam da ces docekati kraj ljeta
 
Top