SPAM

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
pleme kao pleme , bolji ste i to je to :) rekao sam vam svaka čast ;)

a to da se nekoga bojim kao što je bilky - :hmm:


niste vi još ništa osvojili , niti ja gubim nešto ?


Ima još do kraja , opušteno momci :) :)
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
i ne treba da se bojis, nego znam kako ce prica da ide, uzeli ste me jer sam stavio racun na brisanje i tako te stare stvari kojih sam se sit naslusao, naravno svi ce te izdati i ti ces morati racun ugasiti, to znam kao da je zapisano
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
i ne treba da se bojis, nego znam kako ce prica da ide, uzeli ste me jer sam stavio racun na brisanje i tako te stare stvari kojih sam se sit naslusao, naravno svi ce te izdati i ti ces morati racun ugasiti, to znam kao da je zapisano

hehe samo što u mojoj priči , odkako igram 7 dina brate , nema gašenja računa :eek:ok: il padate vi , ili ja :) :)
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
dobro decko necu se vise prepirati jer vidim ti imas vise energije za spam, odoh ja spavati, umoran sam, valjda to dodje godinama, znas i sam da je moja licna starija od tebe :)
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
dobro decko necu se vise prepirati jer vidim ti imas vise energije za spam, odoh ja spavati, umoran sam, valjda to dodje godinama, znas i sam da je moja licna starija od tebe :)

de carko imam 19 dina i to je to , šta ću ? šta ako i je starija? hhahha , pa i ti si za neke igrače klinjo po godinama , i kakve to veze ima na kraju ? :) :) ln
 

DeletedUser

Guest
odose bugari svi za rumuniju :) http://prntscr.com/3fam05

Znate i sami da je na .hr serverima dozvoljena igra strancima, ponajvise zato jer nas jednostavno nema puno i svaki aktivan igrac je dobrodosao, nevezano iz koje drzave je.

Sto se jezika tice: u igri je dozvoljeno pisati na hrv i eng, na forumu samo na hrv. Nema ćirilice, nema kineskog znakovnog pisma, nema egipatskih hijeroglifa i nema prepucavanja oko gluposti. Ako se ne drzite pravila budete upozoreni / kaznjeni.

S obzirom da se topic pretvorio u trolanje i podrugivanje, mislim da je vrijeme da ga na neko vrijeme zakljucamo.

Nema uvrede.
 

DeletedUser

Guest
Državljani Republike Bugarske u Bugarskoj, a ne u Rumunjskoj,.......... dovoljno uvrede.
Orginalni komentar od WiCkED
Znate i sami da je na .hr serverima dozvoljena igra strancima, ponajvise zato jer nas jednostavno nema puno i svaki aktivan igrac je dobrodosao, nevezano iz koje drzave je.

Sto se jezika tice: u igri je dozvoljeno pisati na hrv i eng, na forumu samo na hrv. Nema ćirilice, nema kineskog znakovnog pisma, nema egipatskih hijeroglifa i nema prepucavanja oko gluposti. Ako se ne drzite pravila budete upozoreni / kaznjeni.

S obzirom da se topic pretvorio u trolanje i podrugivanje, mislim da je vrijeme da ga na neko vrijeme zakljucamo.
 

DeletedUser

Guest
Poraženi protivnici:
Ukupno 1 xlnt [TAL] 5,00 Mil.
Join date: 10th December 2013
shrek [BNL] 4,91 Mil
Join date: 29th October 2013
 
Top