SPAM

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Slažem se s ovim što si rekao.
I napominjem da je sport dok je bio na okupu imao jaču ekipu i kako kažeš milion bodova više.
Važno je u tom shvatit da niste vi nadjačali sport pa se ekipa zbog toga osula,
nego se ekipa osula, a tek onda ste svi skupa jedva uspjeli nadjačat par preostalih sportaša. :eek:k::pivo:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Lijepa prica

kako se neki ljudi vole tjesiti, ti muhamed ali uzeto postavljati tekst osobe koja veze nema sa vodstvom u DRAGONU, to sto je on tamo pisao je njegova volja bila a ne volja DRAGON-a a zna se ko sprovodi volju DRAGON-a.

crni viteze nije fazon traziti sada razloge u tom odsustvu ekipe. dok ste se bahatili po vanjskom nisi tako pricao, vec ste se uzdizali svaki dan i omalovazavali sve redom, zasto to i sada ne radis. U ostalom sta si to ti postigao bilo gdje i ti i muhamed, koje ste to vi pleme odveli negdje na bilo kom svijetu. Treba znati sa sacuvati ekipu, a ne bila je bolja dok su bili na okupu, vjeruj i da je ekipa ostala isti scenario bi bio, samo sto bi duze trajalo. Isco je sinoc fer i korektno cestitao i priznao neke stvari, ne zelim to lijepiti ovdje to ostaje izmedu nas, ali niste vi ti koji mozete drzati ovdje rijec o ovom ratu, a niti ce te ikada moci o bilo kom ratu na bilo kom sviejtu.


napravite nesto na ovoj igri i onda mozete pricati
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Lijepa prica

kako se neki ljudi vole tjesiti, ti muhamed ali uzeto postavljati tekst osobe koja veze nema sa vodstvom u DRAGONU, to sto je on tamo pisao je njegova volja bila a ne volja DRAGON-a a zna se ko sprovodi volju DRAGON-a.

crni viteze nije fazon traziti sada razloge u tom odsustvu ekipe. dok ste se bahatili po vanjskom nisi tako pricao, vec ste se uzdizali svaki dan i omalovazavali sve redom, zasto to i sada ne radis. U ostalom sta si to ti postigao bilo gdje i ti i muhamed, koje ste to vi pleme odveli negdje na bilo kom svijetu. Treba znati sa sacuvati ekipu, a ne bila je bolja dok su bili na okupu, vjeruj i da je ekipa ostala isti scenario bi bio, samo sto bi duze trajalo. Isco je sinoc fer i korektno cestitao i priznao neke stvari, ne zelim to lijepiti ovdje to ostaje izmedu nas, ali niste vi ti koji mozete drzati ovdje rijec o ovom ratu, a niti ce te ikada moci o bilo kom ratu na bilo kom sviejtu.


napravite nesto na ovoj igri i onda mozete pricati

I ti si brate restartan čak na ovom svijetu, pa se uvalio na bolje mjesto.. al u redu to.. Nitko ne poriče da ste bolja ekipa i zaslužili i osvojit..

Al i dalje stoji činjenica da se dosta već vremena igralo sa svega 10 ljudi ako i toliko skupa sa akademijom, a sve ostalo da se nekako krpalo.. a to vjerojatno i sam znaš.. i jasno ti to..

a isto tako jasno da se sa 10 aktivnih računa ni nemože postić nešto previše.. a dok protivnika 2 aktivna plemena, + još što se i dogovarali okolo neke diplomacije da i još koje pleme uključite protiv nas.. pa sad i poričete to..

a stoji to da se ovdje ekipa počela raspadat, i dobri igrači se povukli i prije nego se uopče zaratilo sa vama,a neki i kasnije, al ugl previše ljudi je samo nestalo i ništa pratili više.., i nema se tu šta onda, koliko god da se držiš, redovno pada oko tebe ti neaktivni kojih boli ona stvar za sve, samo se povuče i nit da acc da se ubaci nekog nit išta.. Radije vama sela daju nego svojima..

toliko o tome, ugl čestitke na osvajanju..
 

ellene

Member
Reaction score
0
Lijepa prica

kako se neki ljudi vole tjesiti, ti muhamed ali uzeto postavljati tekst osobe koja veze nema sa vodstvom u DRAGONU, to sto je on tamo pisao je njegova volja bila a ne volja DRAGON-a a zna se ko sprovodi volju DRAGON-a.

crni viteze nije fazon traziti sada razloge u tom odsustvu ekipe. dok ste se bahatili po vanjskom nisi tako pricao, vec ste se uzdizali svaki dan i omalovazavali sve redom, zasto to i sada ne radis. U ostalom sta si to ti postigao bilo gdje i ti i muhamed, koje ste to vi pleme odveli negdje na bilo kom svijetu. Treba znati sa sacuvati ekipu, a ne bila je bolja dok su bili na okupu, vjeruj i da je ekipa ostala isti scenario bi bio, samo sto bi duze trajalo. Isco je sinoc fer i korektno cestitao i priznao neke stvari, ne zelim to lijepiti ovdje to ostaje izmedu nas, ali niste vi ti koji mozete drzati ovdje rijec o ovom ratu, a niti ce te ikada moci o bilo kom ratu na bilo kom sviejtu.


napravite nesto na ovoj igri i onda mozete pricati

carrey dragi, ko si ti? A ko je Crni-Vitez to znaju oni koji išta znaju. Ti vjerovatno ni neznaš na kojem nalogu je on igrao.
I pogledaj malo okolo po forumu kad se on to hvalio ili nekog ponižavao?! A kako se vidi ti se i hvališ i ponižavaš ljude koje uopće ne poznaješ.
A kako si ti došao tu gdje si sad? Nakon što te brzi (ujkan) restartao. Pa si se prikrpio na nečiji nalog.
Ni ujkan te nije ponižavao. A ujkan je prestao igrat dok je bio prvi. I rocket je prestao malo poslije.
I ostali su prestali pomalo dok smo još bili prvi kao pleme.
Ovo pleme se samo ugasilo, ništa ti tu nisi zaslužan.

Nakon što je većina prestala igrati, na sjevernom kontinentu nas je ostalo igrati 3-4. I šta se dogodilo? Šta ste nam mogli?
Mi se širili, a ne vi.
Na jugu je igrao jedan čovjek. Nas nekoliko sa sjevera je pokušalo pokrapati tu rupu i možda bi i uspjeli da vam nekoliko naših 'bisera' nije poklonilo sela. I zato, bolje ti je šuti.
A ako neznaš ko smo ja i Vitez, prvo se raspitaj prije nego se nastaviš blamirat.

Oni koji su tebe napadali i ponižavali odavno ne igraju u sportu. Takvi i nisu igrači, a čudno, ti se ponašaš upravo kao oni.
Počeo si se previše uzdizati tek kad si vidio da ćete dobit. :ludilo:
A oni u dragonu koji su najviše zaslužni šute. Oni su svjesni sebe i nemaju potrebe da se hvale, a naročito ne ponižavaju druge.

I zato pozdravljam 'moje royalce' , a posebno ekipu sa threewise i mrkeya¸¸:)
a ti carrey možda jednom pobjediš i na svom nalogu ako uspiješ opstat da te neko ne restarta.:predaja:

Čestitam ekipi dragon na pobjedi :eek:k:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
carrey dragi, ko si ti? A ko je Crni-Vitez to znaju oni koji išta znaju. Ti vjerovatno ni neznaš na kojem nalogu je on igrao.
I pogledaj malo okolo po forumu kad se on to hvalio ili nekog ponižavao?! A kako se vidi ti se i hvališ i ponižavaš ljude koje uopće ne poznaješ.
A kako si ti došao tu gdje si sad? Nakon što te brzi (ujkan) restartao. Pa si se prikrpio na nečiji nalog.
Ni ujkan te nije ponižavao. A ujkan je prestao igrat dok je bio prvi. I rocket je prestao malo poslije.
I ostali su prestali pomalo dok smo još bili prvi kao pleme.
Ovo pleme se samo ugasilo, ništa ti tu nisi zaslužan.

Nakon što je većina prestala igrati, na sjevernom kontinentu nas je ostalo igrati 3-4. I šta se dogodilo? Šta ste nam mogli?
Mi se širili, a ne vi.
Na jugu je igrao jedan čovjek. Nas nekoliko sa sjevera je pokušalo pokrapati tu rupu i možda bi i uspjeli da vam nekoliko naših 'bisera' nije poklonilo sela. I zato, bolje ti je šuti.
A ako neznaš ko smo ja i Vitez, prvo se raspitaj prije nego se nastaviš blamirat.

Oni koji su tebe napadali i ponižavali odavno ne igraju u sportu. Takvi i nisu igrači, a čudno, ti se ponašaš upravo kao oni.
Počeo si se previše uzdizati tek kad si vidio da ćete dobit. :ludilo:
A oni u dragonu koji su najviše zaslužni šute. Oni su svjesni sebe i nemaju potrebe da se hvale, a naročito ne ponižavaju druge.

I zato pozdravljam 'moje royalce' , a posebno ekipu sa threewise i mrkeya¸¸:)
a ti carrey možda jednom pobjediš i na svom nalogu ako uspiješ opstat da te neko ne restarta.:predaja:

Čestitam ekipi dragon na pobjedi :eek:k:

Veliko :pivo:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
A ko ste ti i Vitez hahahah :hahaha:

Ostale nebuloze nema potrebe čak ni čitat' a kamoli komentarisat :D
 

DeletedUser

Guest
carrey dragi, ko si ti? A ko je Crni-Vitez to znaju oni koji išta znaju. Ti vjerovatno ni neznaš na kojem nalogu je on igrao.
I pogledaj malo okolo po forumu kad se on to hvalio ili nekog ponižavao?! A kako se vidi ti se i hvališ i ponižavaš ljude koje uopće ne poznaješ.
A kako si ti došao tu gdje si sad? Nakon što te brzi (ujkan) restartao. Pa si se prikrpio na nečiji nalog.
Ni ujkan te nije ponižavao. A ujkan je prestao igrat dok je bio prvi. I rocket je prestao malo poslije.
I ostali su prestali pomalo dok smo još bili prvi kao pleme.
Ovo pleme se samo ugasilo, ništa ti tu nisi zaslužan.

Nakon što je većina prestala igrati, na sjevernom kontinentu nas je ostalo igrati 3-4. I šta se dogodilo? Šta ste nam mogli?
Mi se širili, a ne vi.
Na jugu je igrao jedan čovjek. Nas nekoliko sa sjevera je pokušalo pokrapati tu rupu i možda bi i uspjeli da vam nekoliko naših 'bisera' nije poklonilo sela. I zato, bolje ti je šuti.
A ako neznaš ko smo ja i Vitez, prvo se raspitaj prije nego se nastaviš blamirat.

Oni koji su tebe napadali i ponižavali odavno ne igraju u sportu. Takvi i nisu igrači, a čudno, ti se ponašaš upravo kao oni.
Počeo si se previše uzdizati tek kad si vidio da ćete dobit. :ludilo:
A oni u dragonu koji su najviše zaslužni šute. Oni su svjesni sebe i nemaju potrebe da se hvale, a naročito ne ponižavaju druge.

I zato pozdravljam 'moje royalce' , a posebno ekipu sa threewise i mrkeya¸¸:)
a ti carrey možda jednom pobjediš i na svom nalogu ako uspiješ opstat da te neko ne restarta.:predaja:

Čestitam ekipi dragon na pobjedi :eek:k:

Isprazni inbox pfff
 

DeletedUser

Guest
losine ste ovo je 3 svijet da vas derem dosadilo vise :hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Restartovan jesam, a svi znaju zasto i apsolutno se ne stidim toga.


A isco zna ko sam, i cijeli .ba server zna ko sam, prema tome nema razloga bilo kome se pravdati, a posebno ne uzdizati, cijelo vrijeme sam sutio i radio sa plemenom, a sada naravno pricamo jer sada imamo vremena za pricu.

Imas evo i dokaz za ono ko sam i sta sam

Isco Alarcon 05.06. u 21:06 sati
Nazalost neki clanovi su morali otici raditi u inozemstvo,Anny i Elmo fakultet,jbg sta da kazem vidio si i sam da je pola racuna prazno,ali to ni najmanje ne umanjuje vasu organizaciju i aktivnost,zasluzena pobjeda svaka cast .

Znam ja tebe dobro ipak si me naucio dosta stvari,zbog toga sam ti i zahvalan,bolji si jos uvijek sefe.

hehe



Pola tog plemena sto je otislo nadi i popricaj sa njima ko ih je ucio igrati, sa kim su provodili najbolje dane na ovoj igri. Sa kim su i dan danas u kontaktu. Ruzno je da ja sada iznosim ovakve cinjenice ovdje jer ispada da se ovdje uzdizem a realno to nikad radio nisam.
Ono sto najbolje radim jeste drzanje ekipe na okupu i davanje morala. A to sto nekima ne ide od ruke nije nas problem.
Sretno i uzivajte vi meni
 
Status
Not open for further replies.
Top